18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Al...........go

2017-07-17, 18:05
Uff... Nie widzę loga Sadistic, pójdę do Raju.

koloonda

2017-07-17, 18:35
Powinienes bronic naszej wiary. Ten plakat mowi prawde. Wyjdz.

krubs1

2017-07-17, 19:07
Ale używanie znaków handlowych innych firm do celów promocyjnych, to pod jakieś przykazanie na bank idzie podciągnąć.

Whitey

2017-07-17, 19:19
wegetarianizm i ch*j haha :D jak to jakiś sadol chyba projektował.

Al...........go

2017-07-17, 19:28
koloonda napisał/a:

Powinienes bronic naszej wiary. Ten plakat mowi prawde. Wyjdz.



Jesteś pijany czy niespełna rozumu?

SirMajkel

2017-07-17, 20:01
już niedługo jedynym słusznym dostawcą internetu w tym kraju będzie kumpel Jereczka, Rydzyk. Tylko strony o tematyce religijnej, propaganda pisowska i reklamy jego spółek.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-17, 21:11
Zawsze, jak widzę coś takiego od razu nasuwa mi się myśl, że jest to prowokacja antyklerykałów z Frondy w celu ośmieszenia katolicyzmu :amused:
Mam rację? :krejzi:

PA...........SM

2017-07-17, 21:13
SirMajkel napisał/a:

już niedługo jedynym słusznym dostawcą internetu w tym kraju będzie kumpel Jereczka, Rydzyk. Tylko strony o tematyce religijnej, propaganda pisowska i reklamy jego spółek.



Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz... trzmielu tęczowy :)

~Velture

2017-07-17, 21:25
Dajcie linka bo jakiś pedał na zdjęciu rozmazał.

Jo...........23

2017-07-17, 22:46
Ludzkość od zawsze wierzyła w Boga, aniołów oraz "bogów" - w rzeczywistości najczęściej demony-diabły.
Tak jest również obecnie.
Otwarcie tunelu Gotarda - satanistyczny spektakl - wynikał z "niewiary" Makrei, Hollanda czy kto tam jeszcze był? Czy raczej z praktykowanego przez nich satanizmu?
(Za Obamy do szkół USA wprowadzono naukę ... satanizmu.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prezydent-barack-obama-swoim-odejsciem-zalegalizowal-satanizm-szczeblu-panstwowym-2016-09)

Harry Potter - napisany przez praktykującą wiedźmę (jak sama o sobie mówi), aw książce są m.in. opisy satanistycznej "czarnej mszy".
(Przeczytałem wszystkie tomy.)

Disney - Każdy widział plakaty z Angeliną w roli diablicy w "Maleficium". Potrzebny komentarz?

"Witch" - wiedźmy to nie dobre wróżki, ale cholernie złe france. Żyjące, aby służyć złu.

"Star Wars" - żródło? Zafascynowanie G. Lucasa okultyzmem oraz pragnienie uzyskania "mocy" pozaziemskiej.

Helloween? Święto ku czci celtyckiego bożka (demona) śmierci.
itd. itp.

To, że autor w coś nie wierzy i odrzuca bez sprawdzenia, wcale nie czyni go mądrzejszym od innych, a wręcz przeciwnie.
Ignaz Semmelweis skończył w wariatkowie zaszczuty, bo zachęcał innych lekarzy, aby po wykonanej sekcji zwłok myli ręce zanim pójdą na oddział odbierać poród. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ignaz_Semmelweis
Bo inni lekarze wiedzieli "swoje".

"Największym tryumfem Diabła jest to, że przeciętni ludzie przestali w niego wierzyć".
Przez to stali się bezbronni wobec jego działania.

mygyry

2017-07-17, 22:57
@up mormon czy co?