18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liton

2017-07-18, 00:44
Velture napisał/a:

Dajcie linka bo jakiś pedał na zdjęciu rozmazał.


duchowezagrozenia.worldpress.com - niestety nie ma tam tej grafiki, ale przerzuca na resztę twórczości tego typa.

Szkoda, bo chciałem napisać do Disney'a i Ubisoft aby go podpie**olić za używanie znaków ich marek :amused:

bugmenot7

2017-07-18, 01:41
Niby nic nie znaczący czarny humor, a w komentarzach jak magnes ściągnęło naczelne k***y sadistica jak aledlaczego, blacksheep i jakieś kapusie co to lecą już korporacjom pałe lizać i donosić. Płacą wam czy jak to ruskie mawiają jesteście gównojadami?

voidinfinity

2017-07-18, 02:26
Jod123 napisał/a:

Ludzkość od zawsze wierzyła w Boga, aniołów oraz "bogów" - w rzeczywistości najczęściej demony-diabły.
Tak jest również obecnie.



Ludzkość od zawsze nie potrafiła sobie wytłumaczyć zjawisk, które przekraczały nasze możliwości percepcyjne.

Jeżeli nie masz lepszego wytłumaczenia i wierzysz w to co ci się tam wymyśli - to spoko. Gorzej jak konfrontując fakty i mity wybierasz mity.

A rozwój nauki właśnie sprawił - że fanatycy religijni dogorywają w swojej oblężonej twierdzy.

Jod123 napisał/a:


Otwarcie tunelu Gotarda - satanistyczny spektakl - wynikał z "niewiary" Makrei, Hollanda czy kto tam jeszcze był? Czy raczej z praktykowanego przez nich satanizmu?
(Za Obamy do szkół USA wprowadzono naukę ... satanizmu.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prezydent-barack-obama-swoim-odejsciem-zalegalizowal-satanizm-szczeblu-panstwowym-2016-09)



Ciężko mi ocenić, czy wymienione osoby należą do jakiejś poj***nej loży, czy po prostu artystę poniosło. Jeżeli należą do jakiejś loży - to nic dziwnego. Ludzie posiadający władzę od wieków lubili sobie wmawiać że są z innej gliny (błękitna krew), albo że są nieomylni w kwestiach wiary i inne tego typu pierdoły.

Jod123 napisał/a:


Harry Potter - napisany przez praktykującą wiedźmę (jak sama o sobie mówi), aw książce są m.in. opisy satanistycznej "czarnej mszy".
(Przeczytałem wszystkie tomy.)

Disney - Każdy widział plakaty z Angeliną w roli diablicy w "Maleficium". Potrzebny komentarz?

"Witch" - wiedźmy to nie dobre wróżki, ale cholernie złe france. Żyjące, aby służyć złu.

"Star Wars" - żródło? Zafascynowanie G. Lucasa okultyzmem oraz pragnienie uzyskania "mocy" pozaziemskiej.

Helloween? Święto ku czci celtyckiego bożka (demona) śmierci.
itd. itp.



No fikcja jak fikcja. Nie wiem o co chodzi? ;-)
Traktujesz to poważnie? To jesteś niezłym krejzolem :amused:
Każdy normalny, dorosły człowiek rozróżnia fikcję od rzeczywistości, ale rozumiem że jak się wierzy w gadające węże to się może deczko popie**olić :krejzi:

Btw. a wiesz z czego mitologia chrześcijańska czerpała? ;-) Bo to wbrew pozorom nie jest wcale taka oryginalna praca jak by się mogło wydawać ;-)

Jod123 napisał/a:

To, że autor w coś nie wierzy i odrzuca bez sprawdzenia, wcale nie czyni go mądrzejszym od innych, a wręcz przeciwnie.
Ignaz Semmelweis skończył w wariatkowie zaszczuty, bo zachęcał innych lekarzy, aby po wykonanej sekcji zwłok myli ręce zanim pójdą na oddział odbierać poród. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ignaz_Semmelweis
Bo inni lekarze wiedzieli "swoje".



Jakbyś przeczytał to co zalinkowałeś, to wiedziałbyś - że procedura dezynfekcji nie przyszła mu w wizji, ani nie pomyślał pewnego dnia że tak będzie fajnie - tylko zbudował hipotezę na okoliczności śmierci swojego przyjaciela i tego samego typu objawów u kobiet w połogu.

Mówiąc inaczej zastosował metodę naukową - to zbudowania hipotezy, stworzenia teorii i wyciągnięcia wniosków. To że mu jego środowisko nie uwierzyło - nie był pierwszym człowiekiem który miał rację wobec całego świata.

Jak to się ma do wierzenia w niewidzialnego pana na chmurce, którego z definicji nie można udowodnić, bo o to podobno chodzi żeby nie dało się udowodnić?

Jod123 napisał/a:

"Największym tryumfem Diabła jest to, że przeciętni ludzie przestali w niego wierzyć".
Przez to stali się bezbronni wobec jego działania.



spoiler


:krejzi:

bugmenot7

2017-07-18, 04:22
@up

To właśnie jest kwintesencja głupoty tych, którzy nie wierzą w Boga, bo to teraz modne. Uważasz się pewnie za wielce oświeconego, a wierzysz w galaktyki, których tez na oczy nie widziałeś.

jerry280

2017-07-18, 05:09
Ludzie to małe robaki we wszechświecie - na nieszczęście ze zbyt rozrośniętym mózgiem który nie pozwala nam spokojnie żyć i umierać. Jedynym słusznym poglądem na rzeczywistość jest agnostycyzm. Natomiast jak komuś łatwiej żyć wierząc w bajeczki o dobrym tatku czy inne teorie to dobrze jego sprawa. Tylko z wyznawcami religii jest ten problem, że chcą pod te swoje bajania ustawiać życie nie tylko swoje ale również całej reszty.

takamahi

2017-07-18, 05:20
Ty sam nawet nie wiesz że i mogłeś je widzieć, w odpowiednich warunkach (poza miastem, przy dobrej pogodzie) na ciemnym niebie widać galaktyki, plejady i mgławice nawet gołym okiem.

ho...........zo

2017-07-18, 06:19
bugmenot7 napisał/a:

To właśnie jest kwintesencja głupoty tych, którzy nie wierzą w Boga, bo to teraz modne.


Używanie mózgu, a nie wiara w jakieś pierdoły, powinno być w modzie od zawsze.

Al...........go

2017-07-18, 06:46
bugmenot7 napisał/a:

Niby nic nie znaczący czarny humor, a w komentarzach jak magnes ściągnęło naczelne k***y sadistica jak aledlaczego, blacksheep i jakieś kapusie co to lecą już korporacjom pałe lizać i donosić. Płacą wam czy jak to ruskie mawiają jesteście gównojadami?



Jesteš za głupi żeby cię zatrudnili także ci nie powiem.

~Velture

2017-07-18, 07:08
bugmenot7 napisał/a:

@up

To właśnie jest kwintesencja głupoty tych, którzy nie wierzą w Boga, bo to teraz modne. Uważasz się pewnie za wielce oświeconego, a wierzysz w galaktyki, których tez na oczy nie widziałeś.


Zaskakujące jest jak ludzie wierzą w boga i to, że ich stworzył a nie to, że sami się pojawili jednocześnie zapytani kto stworzył boga to stanowczo i uparcie twierdzą, że nikt go nie stworzył bo on zawsze był (czyli sam się stworzył).
Właśnie przez takich ludzi co na każde logicznie sformułowane pytanie pie**olą mi, że w biblii jest napisane to, tamto, siamto, sramto i biblia jest dowodem na istnienie boga zaczynam coraz mniej się śmiać z ludzi którzy pokazują komiksy i mówią, że to jest dowód na istnienie spidermana, batmana, supermana itd.

BialyNigger

2017-07-18, 07:29
Umówmy się, że jeżeli ktoś nie wierzy w bóstwa bo np. żyje w takim środowisku, bo to modne itp. to i tak jest na dobrej drodze :D

lucilla

2017-07-18, 08:26
"wierzysz w galaktyki, których tez na oczy nie widziałeś."
Jesteś idiotą. Andromedę świetnie widać przez zwykłą lornetkę. Wcale nie muszę wierzyć, że ona tam jest, ja wiem , że tam jest.

@Jod123
Serio?

Liton

2017-07-18, 08:56
bugmenot7 napisał/a:

Niby nic nie znaczący czarny humor, a w komentarzach jak magnes ściągnęło naczelne k***y sadistica jak aledlaczego, blacksheep i jakieś kapusie co to lecą już korporacjom pałe lizać i donosić. Płacą wam czy jak to ruskie mawiają jesteście gównojadami?



Odpowiem ci tak, abyś poczuł różnicę między nami: bank daje mi wiarygodność kredytową na poziomie 2 mln zł do kupna domu (szacunek z wczoraj).

:idzwch*j:

Radysh

2017-07-18, 09:09
Pfi! Znajoma, samotna mama córki 10-letniej. Katoliczka wzorowa, oburzyła się jak kupiłem 3-koty młodej. Taki fajny komplet z postaciami kotów z pluszu, szary, czarny i biały. Na Aliexpress przy okazji innych zakupów.

Była zachwycona, że młoda nie chce się nimi bawic.

Tylko, że córka jak usłyszała kiedyś u mnie gitarę to...

Ciągnie znajomą do mnie, każe dać sobie gitarę i multiefekt i napie**ala w slejerkowego distorszyna aż szyby drżą! :)

Mama nie jest zachwycona, hłe hłe...

EDIT



Ot takie kociniaki. Co jest w nich złego, że córka katoliczki nie powinna się nimi bawić?

~Velture

2017-07-18, 09:43
lucilla napisał/a:

"wierzysz w galaktyki, których tez na oczy nie widziałeś."
Jesteś idiotą. Andromedę świetnie widać przez zwykłą lornetkę. Wcale nie muszę wierzyć, że ona tam jest, ja wiem , że tam jest.


Daj spokój, szkoda palców.
Typek pewnie wierzy w √-2

Halogen131

2017-07-18, 09:46
@Radysh
O k***a ale fajne te kicioki! Ale myślę, że skoro czepia się o takie pierdoły to poznaliśmy powód dlaczego jest samotna.