18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

katolicy

Hubisa • 2023-04-29, 18:50
ksiadz jo


Wiewór

2023-05-01, 00:31
Dobrze. Jechać z pedofilami

Makreks

2023-05-01, 00:31
Serio sadol to miejsce gdzie broni się patologicznych katoli i mafię w sukienkach? XD

mit2

2023-05-01, 01:23
Love_is_Love napisał/a:

Przecież to Ty zacząłeś atakować ateistów pisząc:

"Cóż za intelektualny kwiat polskiego ateizmu się tutaj zebrał. Aż serce rośnie, czytając te wyważone, kulturalne, inteligentne i nienacechowane uprzedzeniami wypowiedzi"


A gdzież ten atak? Napisałem o was w samych superlatywach :lol:
Weź tak obiektywnie popatrz na posty ateistów w tym temacie. Gdzie się niby pomyliłem?

Cytat:

Nie potrafisz się wysłowić nie starając się swojego interlokutora (to nie inwektyw - sprawdź sobie w Google ) obrazić - porównując go do robaka... Odwaga to właśnie jest i było myślenie postępowe, a nie powielanie konserwatywnych baśni o potędze rasy, narodu czy wyznania. Łatwo jest ślepo wierzyć w gówna narzucone przez starych dziadów, odwagą jest postawić się i znaleźć swoją własną drogę. Ale może to jeszcze przed Tobą. Trzymam kciuki


Widzisz, ja w przeciwieństwie do ciebie nie udaję tolerancyjnego i kochającego wszystko i wszystkich postępowego "człowieka przyszłości". Ja nienawidzę całym sercem marksistów i wszystkiego co sobą reprezentują. W tym i takich jak ty. Ciągnie się za wami smród milionów trupów, a wasze działania doprowadzą do zniszczenia cywilizacji białego człowieka.
Masz nick "love is love", a plujesz jadem na swoich przeciwników światopoglądowych tak samo jak przeciętny prawak ;-)

Postęp nie jest domeną lewicy. Nie przywłaszczajcie sobie takich rzeczy, bo to nie wy stworzyliście cywilizację łacińską w której teraz żyjecie. Odpuść sobie też komunistyczne mokre sny o świecie bez granic, państwowości i tożsamości narodowej, bo to się nigdy nie uda. Jest to wbrew ludzkiej naturze.

A te swoje kciuki to sobie wsadź tam, gdzie lewaki lubią najbardziej :lol:

xalk

2023-05-01, 01:39
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



nie lewica, tylko każdy normalny Polak, ktory ma dosc tych j***ny pedofilow w kieckach

OdbytBiskupa

2023-05-01, 10:08
mit2 napisał/a:

...wasze działania doprowadzą do zniszczenia cywilizacji białego człowieka.


Jakie to szczęście, że urodziłeś się biały, to twoje największe życiowe osiągnięcie, gratulacje!
:lol:

Cudak

2023-05-01, 11:16
OdbytBiskupa napisał/a:

Tak mówią statystyki SKAZANYCH za pedofilię. Księża rzadko są skazywani, bo przenosi się ich do innej parafii, a sprawę zamiata pod dywan. Często nawet nikt tego nie zgłasza bo społeczeństwo, szczególnie w małych miasteczkach i wioskach jest tak zrypane, że ludzie boją się narazić Kościołowi z obawy o wykluczenie i hejt. I to jest sedno problemu. Gdyby księża byli uczciwie karani, jak chociażby hydraulicy, którzy nie mają żadnych pleców to statystyki wyglądałyby zupełnie inaczej.
A ty kto jesteś, jakiś zakompleksiony internetowy łowca pedofili? Jeden z tych, co potrafią złapać tylko upośledzonych umysłowo zboków i się chwalą na jutubie, jacy to oni bohaterowie? Czy może zwykły mitoman?



Napiszę jeszcze raz jeśli nie zrozumiałeś za pierwszym razem. Księża nie są liderami w pedofilskich statystykach. Ale na nich nie ma się co opierać bo każde środowisko kryje się nawzajem i nie jest to żadne odkrycie tylko brutalna prawda.

Naprawdę nie rozumiem Twojego wzburzenia i niezadowolenia z faktu, że jednego sk***iela mniej :roll: czyżby Twój kolega długo się nie odzywał? :-D tym bardziej czuję się ukontentowany, że masz o mnie najgorsze zdanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xalk napisał/a:

nie lewica, tylko każdy normalny Polak, ktory ma dosc tych j***ny pedofilow w kieckach



Inni pedofile mogą być tylko nie w kieckach?

Love_is_Love napisał/a:

I masz rację, że tak to odbierasz, bo trzeba się starać być po środku. Wielu jednak ludziom się przelało gdy konserwatywni wariaci zaczęli przejmować urzędy i zmuszać innych do wyznawania ich światopoglądu. Jak chociażby w ostatniej reinterpretacji prawa do aborcji przez pisowski Trybunał. Gdyby wiara w Boga nie pociągała za sobą wchodzenia z butami w cudze życie - naprawdę nie miał bym z nią problemów.
Jesteś nakręcony na lewaków bardziej niż przeciętny konfederata. Śnisz o nich po nocach? Skąd biorą się u Ciebie te błędy poznawcze i syndrom oblężonej przez lewaków twierdzy? Przecież to Ty zacząłeś atakować ateistów pisząc:
""
A zarzucasz to mnie. Nie potrafisz się wysłowić nie starając się swojego interlokutora (to nie inwektyw - sprawdź sobie w Google ) obrazić - porównując go do robaka... Odwaga to właśnie jest i było myślenie postępowe, a nie powielanie konserwatywnych baśni o potędze rasy, narodu czy wyznania. Łatwo jest ślepo wierzyć w gówna narzucone przez starych dziadów, odwagą jest postawić się i znaleźć swoją własną drogę. Ale może to jeszcze przed Tobą. Trzymam kciuki



Żadna wiara nie wchodzi z butami w Twoje życie. Dałeś sobie to wmówić. Jestem katolikiem i mam w dupie czy jesteś gejem, co robisz w swoim łóżku i z kim. Mam w dupie czy w swoim głębokim przekonaniu szanujesz to, co dla innych jest przedmiotem wiary. Nie zmuszam Cię do chodzenia do kościoła. Czy naprawdę czujesz, że narzucam Ci cokolwiek? Nie oceniam Cię i szanuję jako człowieka. Zgoła odmienną postawę przejawiają lewackie środowiska, które są Ci bliskie. Sam dałeś się ponieść, próbując zdeprecjonować i obrazić moją wiarę, porównując ją do wiary w smoki :) Troche dziecinne, ale ok. Ale to pokazuje, że dla lewicujących ludzi, katolik jest synonimem słowa pisowiec, j***ć kościół, każdą wiarę należy obrazić, opluć i wyśmiać. To ilustracja naiwnych ludzi, którzy są wyłącznie nośnikiem lewackiej propagandy. A uwierz mi, że z pisem nie mam nic wspólnego :) Spójrz jak daleś się pisowi zrobić w ch*ja, że nawet utożsamiasz pis z konserwatystami. A pis to tylko łagodniejsza forma lewactwa. Już nic nie mówię o skrajnej lewicy bo szkoda słów :)

Love_is_Love

2023-05-01, 12:06
Cudak napisał/a:

...



Nie atakuję Ciebie jako człowieka, tylko wiarę jaką wyznajesz z troski o Ciebie i o innych. Jak protekcjonalnie by to nie brzmiało. Sam byłem zatopiony w tym gównie po uszy (łączenie ze święceniami lektorskimi) więc znam te poglądy. Późno zdałem sobie sprawę jak bardzo mnie to ograniczało w myśleniu i wyborach życiowych, ale lepiej późno niż wcale. Pozbywanie się wiary, tej bezpiecznej przystani, którą chcemy mieć, jest jak wyrywanie drzewa z korzeniami. Bo świat bez Boga i bajek o nieśmiertelnej duszy może na początku wydawać się straszny, ale potem jest tylko łatwiej. Skoro nie pamiętasz gdzie byłeś przed urodzeniem, dlaczego obawiać się tego gdzie będziesz po śmierci? Na tym strachu bazują wszystkie religie mamiąc nas bajkami o wieczności.

Natomiast co do rozdzielania przez Ciebie kościoła od polityki, to niestety tak to nie działa. Chorzy na głowę ludzie – jak Kaja Godek mają poronione pomysły, które jej współwyznawcy wdrażają w życie w Trybunale Konstytucyjnym.



Serio myślisz że w Polce religia nie ma związku z polityką? Cytowana baba jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego w Polsce :-|

Cudak

2023-05-01, 12:31
Love_is_Love napisał/a:

Nie atakuję Ciebie jako człowieka, tylko wiarę jaką wyznajesz z troski o Ciebie i o innych. Jak protekcjonalnie by to nie brzmiało. Sam byłem zatopiony w tym gównie po uszy (łączenie ze święceniami lektorskimi) więc znam te poglądy. Późno zdałem sobie sprawę jak bardzo mnie to ograniczało w myśleniu i wyborach życiowych, ale lepiej późno niż wcale. Pozbywanie się wiary, tej bezpiecznej przystani, którą chcemy mieć, jest jak wyrywanie drzewa z korzeniami. Bo świat bez Boga i bajek o nieśmiertelnej duszy może na początku wydawać się straszny, ale potem jest tylko łatwiej. Skoro nie pamiętasz gdzie byłeś przed urodzeniem, dlaczego obawiać się tego gdzie będziesz po śmierci? Na tym strachu bazują wszystkie religie mamiąc nas bajkami o wieczności.
Natomiast co do rozdzielania przez Ciebie kościoła od polityki, to niestety tak to nie działa. Chorzy na głowę ludzie – jak Kaja Godek mają poronione pomysły, które jej współwyznawcy wdrażają w życie w Trybunale Konstytucyjnym.
Serio myślisz że w Polce religia nie ma związku z polityką? Cytowana baba jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego w Polsce



Uważam, że kościół nie powinen się mieszać do polityki i w dupie mam Pawłowicz, i resztę pisowskiego ścierwa. Dla nich kościół to instrument aby budować kapitał polityczny wśród starych ludzi oraz wzbudzać gniew lewaków bo jedno nakręca drugie. Pisowskie i skrajne lewactwo zadowolone. A Twój gniew i brak szacunku dowodzi, że stałeś się smutną marionetką, która wisi na sznurkach, na pozór, różnych grup.

a1lp2ha3

2023-05-01, 13:09
Jebac pedofilów i jebac kosciol i Żydów jebac tez

Love_is_Love

2023-05-01, 15:16
Cudak napisał/a:

Uważam, że kościół nie powinen się mieszać do polityki i w dupie mam Pawłowicz, i resztę pisowskiego ścierwa. Dla nich kościół to instrument aby budować kapitał polityczny wśród starych ludzi oraz wzbudzać gniew lewaków bo jedno nakręca drugie. Pisowskie i skrajne lewactwo zadowolone. A Twój gniew i brak szacunku dowodzi, że stałeś się smutną marionetką, która wisi na sznurkach, na pozór, różnych grup.



Zastanawiałeś się nad tym, że wierząc we wszechmocnego Boga, sam zostałeś marionetką, której doszukujesz się w innych? :) Kilka zdań podważających Twoje wierzenia, a Tobie się już agresor załącza... Nie musisz bronić tych bajek. Jeśli chcesz, to sobie w nie wierz. Ale proszę nie popieraj krzywd jakie te bajki promują - choćby brak prawa do decydowania o aborcji za kobiety.

szczpiorek

2023-05-01, 21:09
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Sadistic ostatni bastion wiary. Normalnie się wzruszyłem.

Dziamdzi91

2023-05-01, 23:02
Cudak napisał/a:

poklask



Bo można cisnąć bekę z gwałtów, samobójstw, egzekucji, przemocy wobec kobiet i dzieci, znęcania się nad zwierzętami, morderstw, pobić, chorób śmiertelnych, gangren i innych takich.. Ale z księdza? Jak wy śmiecie lewaki!

ba...........zu

2023-05-02, 12:08
mit2 napisał/a:

Cóż za intelektualny kwiat polskiego ateizmu się tutaj zebrał. Aż serce rośnie, czytając te wyważone, kulturalne, inteligentne i nienacechowane uprzedzeniami wypowiedzi



Co robisz na sadistiku? Zapisz się na kółko różańcowe

Cudak napisał/a:


Inni pedofile mogą być tylko nie w kieckach?




Jeszcze nigdzie, na żadnym forum, nie spotkałam żadnego obrońcy pedofilów z jakiejkolwiek innej grupy społecznej. Tylko ci w sutannach mają takie wierne pieski jak ty. Ciężko się dziwić, w końcu tresura od szczeniaka.

mit2

2023-05-02, 20:21
babazwozu napisał/a:

Co robisz na sadistiku? Zapisz się na kółko różańcowe


A ch*j ci do tego co ja tutaj robię ;-)
Z resztą, jakbyś używał szarych komórek to byś zrozumiał post który zacytowałeś.