18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

katolicy

Hubisa • 2023-04-29, 18:50
ksiadz jo


Jarema_W

2023-04-30, 00:57
Olsen312 napisał/a:

Wąchaj dupe xD



Jakie się k***y bezczelne zrobiły xD

mit2

2023-04-30, 01:37
Ktoś wytłumaczy o co tu chodzi?

JebacPis100procent

2023-04-30, 02:51
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Rozumie, że masz syndrom sztokholmski, bo za dziecka ksiądz cię szarpał za tornister podczas stosunku.

rutrar

2023-04-30, 02:51
mit2 napisał/a:

Ktoś wytłumaczy o co tu chodzi?



O to aby trochę popluć na księży.

vengo

2023-04-30, 03:12
Jarema_W napisał/a:

Jakie się k***y bezczelne zrobiły xD



Następna k***a kacapska. Nowe troll konto od napompowanego botoksem Putlera. Paszoł won, j***ny w dupę bolszewiku!

Olsen312 napisał/a:

Wąchaj dupe xD



r*chaj psa, jak pies sra.
Ładuj tęczową chorągiewkę w dupę, sp***olino pedalska :D

Dj_ziom

2023-04-30, 03:30
Ogólnie kolejny patostream tylko w wersji katolickiej. Uniwersum już od dłuższego czasu nadaje na yt.

Themiki

2023-04-30, 03:43
Nawet na yt sa grubsze akcje z misiem, ale ogolnie polecam grube rzeczy sie dzialy na wronieckiej w przedsoborowej kaplicy celi haha najlepsze sa zmagania z rycerzem zbigniewem z zakonu posoborowców hahahaha

rastaban

2023-04-30, 05:53
Robajson napisał/a:

Jak się kiedyś pokłóciłem z wikarym pedarym, to tak jebnałem drzwiami, że tyn spadł ze ściany.Ten pedryl później do mnie przychodził na chatę, żeby mu pół plebani naprawił Dostał zakaz zbliżania się na 300 metrów co skutkowało brakiem kolendy w moim bloku. Sąsiedzi odetchneli z ulgą, bo nie musieli wpuszczać psychicznych ludzi do mieszkania i mieli wymówkę



A zaleska została?

enriqe69

2023-04-30, 06:53
j***ć lewackie k***iszony

xmilan

2023-04-30, 07:38
Cudak napisał/a:

Wysłany: Wczoraj 20:49 Cyt



a spróbuj tylko obrazić muslima to ci łeb obetną, no może nie w Polsce tylko na zachodzie ale mimo wszystko poprawność polityczna (cały ruch "woke") miesza z błotem katolików a na muslimów chucha i dmucha by tylko nie urazić bo skandal

rey11

2023-04-30, 07:59
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



A tam pie**olisz, nie zesraj się z tą wiarą. Kiedyś byliśmy poganami i narzucili nam inna wiarę. j***ni pederasci w czarnych kieckach, jak ich widzę to też mnie rzuca.

:evil:

silwerbalk

2023-04-30, 08:27
rey11 napisał/a:

A tam pie**olisz, nie zesraj się z tą wiarą. Kiedyś byliśmy poganami i narzucili nam inna wiarę. j***ni pederasci w czarnych kieckach, jak ich widzę to też mnie rzuca.



Przeciesz chrzest to tylko był z przyczyn politycznych.... By nam cesarstwo niemieckie nie wjezdzało co chwila i nie paliło wiosek. A i edukacja by się przydała ludzią. A nie że Mieszko wzią z bojaźni o swoją duszę ... Albo że poczuł wiarę.

RoundUp94

2023-04-30, 08:28
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Co za typ :D Japie**ole

eMCeONe

2023-04-30, 09:02
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Nie lewactwo, tylko ludzie, którym nie pasują pedofile w czarnych kieckach czy rydzykowa propaganda. Patrząc, że dzielisz ludzi tylko na kategorie lewak/prawicowiec, obstawiam, że całkiem dobrze ci na socjalu.

kawior2007

2023-04-30, 09:27
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



No właśnie nie wiem o co chodzi, bo tam nic się nie dzieje