18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

katolicy

Hubisa • 2023-04-29, 18:50
ksiadz jo


Submariner

2023-04-30, 15:03
[quote="Cudak"]Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?
Cudak napisał/a:

dak"]Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



A co, ministrantem jesteś ? Najwyższy czas się klechom do dupy dobrać. Nie jestem lewakiem i na obydwie ferajny sram.

frytburger.z.paprykarzem

2023-04-30, 15:46
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Kolejny który jak był ministrantem lubił zabawy na zakrystii...

to...........10

2023-04-30, 16:03
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Jak się księża odpie**olą od kasy z naszych podatków i prawa, które dotyczy wszystkich to "przypie**alania" nie będzie.

mit2

2023-04-30, 16:20
Cóż za intelektualny kwiat polskiego ateizmu się tutaj zebrał. Aż serce rośnie, czytając te wyważone, kulturalne, inteligentne i nienacechowane uprzedzeniami wypowiedzi :lol:

opółnocyuciebie

2023-04-30, 16:23
Wolałbym posłuchać o czym tam pie**olą niż tej głupiej muzyki. Piwa nie będzie.

Huragan99

2023-04-30, 17:02
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz chrzest to tylko był z przyczyn politycznych.... By nam cesarstwo niemieckie nie wjezdzało co chwila i nie paliło wiosek. A i edukacja by się przydała ludzią. A nie że Mieszko wzią z bojaźni o swoją duszę ... Albo że poczuł wiarę.



"Przeciesz".... Początek i już wiadomo że jesteś zjebem genetycznym

:mrgreen:

Ludobojstw0

2023-04-30, 17:54
włoskie makaroniarzą mają bardzo dużo majątku w polsce i r*chają polakow pięknie na hajs

Hollo

2023-04-30, 18:24
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Bo kler to to samo co lewactwo.

Love_is_Love

2023-04-30, 18:35
mit2 napisał/a:

Cóż za intelektualny kwiat polskiego ateizmu się tutaj zebrał. Aż serce rośnie, czytając te wyważone, kulturalne, inteligentne i nienacechowane uprzedzeniami wypowiedzi



To może się odnieś do zarzutów i broń swojej wiary, zamiast wyśmiewać krytykujących którzy mieli odwagę zwątpić w te religijne bajki... Ateizm nie warunkuje wysokiej inteligencji ale wiara w 99% ją w ogóle wyklucza :-)

mit2

2023-04-30, 19:55
Love_is_Love napisał/a:

To może się odnieś do zarzutów i broń swojej wiary, zamiast wyśmiewać krytykujących którzy mieli odwagę zwątpić w te religijne bajki... Ateizm nie warunkuje wysokiej inteligencji ale wiara w 99% ją w ogóle wyklucza


Zabawne robaczku jest to, że ja nie jestem katolikiem, więc nie mam czego bronić :-)
Wystarczyło napisać coś niepochlebnego, a od razu zostałem w twoich oczach przeciwnikiem, którego trzeba zaatakować i upokorzyć. Lewica powinna cechować się akceptowaniem odmiennych poglądów, wyznań i ras, prawda? :lol:
A w dzisiejszych czasach, większą odwagą trzeba się wykazać przyznając się w necie do bycia katolikiem i przyjąć na siebie falę gówna wylewanego przez antyklerykałów. Nawet w swoim poście musiałeś zaatakować osoby wyznające wiarę. Trochę to nietolerancyjne, nieprawdaż?

barney88

2023-04-30, 20:26
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Twój stary cwe*u pisowski ch*j ci na morde a twoja stara k***a

Cudak

2023-04-30, 21:40
JebacPis100procent napisał/a:

Rozumie, że masz syndrom sztokholmski, bo za dziecka ksiądz cię szarpał za tornister podczas stosunku.



Chcesz powiedzieć, że rozumiesz co to znaczy gdy ktoś Cię szarpię za tornister podczas stosunku? Nie wnikam ;D

Love_is_Love napisał/a:

Bo każdą wiarę należy tępić żeby pomóc ludziom wyzwalać się z tego intelektualnego homonto. Żaden "Bóg" nie istnieje, rozumiesz? Równie dobrze możesz wierzyć w smoki bo były takie legendy. Albo inaczej - udowodnij mi że smoków nie ma



Ok mogę wierzyć w smoki. Tak samo jak Ty możesz wierzyć w to że Bóg nie istnieje. W czym problem? :) Bo ja nie mam problemu z Twoim brakiem wiary, ale Ty masz problem z moją wiarą. Tępić wszystko to co z czym się nie zgadzasz? To niepokojące :D

eMCeONe napisał/a:

Nie lewactwo, tylko ludzie, którym nie pasują pedofile w czarnych kieckach czy rydzykowa propaganda. Patrząc, że dzielisz ludzi tylko na kategorie lewak/prawicowiec, obstawiam, że całkiem dobrze ci na socjalu.



Wiele wątków. Pedofilia w kościele to problem, ale pedofilia nie dotyczy tylko księży. Jako ciekawostkę powiem Ci, że księża nie są nawet w top5 środowisk pedofilskich. O ile mnie pamięć nie myli to hydraulicy i aktorzy są na podium. Pedofilia ludzi show biznesu lub zwykłych robotników jest mniej zła niż pedofilia księży? NIE wolno tak myśleć. Pedofilia jest złem. Każda. Lewactwu przeszkadza tylko pedofilia w kościele, bo to nośny temat, która jest (uwaga!) na tle homoseksualnym! ;D
Parę lat temu udało mi się wsadzić jednego pedofila do więzienia. Niesamowite uczucie. Nie był księdzem. Był robotnikiem. Jeśli chodzi o socjale to zlikwidowałbym wszystkie. Pis to nie prawica :) oni chcą żebyś tak myślał. Tak samo skrajna lewica chce żebyś widział pedofilię głównie w kościele.

Antypolak666 napisał/a:

Ksiądz cie r*cha w dupe że cie zwieracz o to piecze?
Przejmujemy ten naziolski rozmodlony k***idołek.
Wszystkie zj***ne prawackie karakany z powrotem pod kamień, spod którego wyleźliście.
XXI wiek mamy wy niedoj***ne k***y krzyżackie.



Cooo?! XDD hahaha

dabrowskp napisał/a:

1 na 3 pedofilów jest księdzem
3 na 3 pedofilów są katolikami
Oby twoje dzieci na swojej drodze spotykaly samych katolików



Już pisałem komuś wyżej, że są środowiska zawodowe bardziej obfite w pedofilię niż księża. Każda pedofilia jest zła i w mojej opinii każdy pedofil powinen wisieć. KAŻDY bez wyjątku. Nawet nie wiesz, jak pedofil potrafi rozpie**olić psychikę bezbronnego dziecka stosując manipulację i wzbudzając przyjaźń. Zbierałem dowody na jednego sk***iela przez trzy miesiące. Żadna wiara nie ma nic wspólnego z pedofilią. To ludzie są źli, nie wiara. Smutne że utożsamiasz wiarę z pedofilią i z tym co każą myśleć politycy, media czy ściśle określone środowiska.

kris1978

2023-04-30, 21:53
Cudak napisał/a:

Lewactwo przypie**ala się do księży, wiary katolickiej itd. i to znajduje poklask na sadisticu? serio?



Weź nie pie**ol... Weź się przytul.... A tak wogule to nie o to tu chodzi. To nie są katolicy. Kto za takie komentarze daje piwa, już wiemy....

OdbytBiskupa

2023-04-30, 22:20
Cudak napisał/a:

Pedofilia w kościele to problem, ale pedofilia nie dotyczy tylko księży. Jako ciekawostkę powiem Ci, że księża nie są nawet w top5 środowisk pedofilskich. O ile mnie pamięć nie myli to hydraulicy i aktorzy są na podium.


Tak mówią statystyki SKAZANYCH za pedofilię. Księża rzadko są skazywani, bo przenosi się ich do innej parafii, a sprawę zamiata pod dywan. Często nawet nikt tego nie zgłasza bo społeczeństwo, szczególnie w małych miasteczkach i wioskach jest tak zrypane, że ludzie boją się narazić Kościołowi z obawy o wykluczenie i hejt. I to jest sedno problemu. Gdyby księża byli uczciwie karani, jak chociażby hydraulicy, którzy nie mają żadnych pleców to statystyki wyglądałyby zupełnie inaczej.

Cudak napisał/a:

Zbierałem dowody na jednego sk***iela przez trzy miesiące. Żadna wiara nie ma nic wspólnego z pedofilią. To ludzie są źli, nie wiara. Smutne że utożsamiasz wiarę z pedofilią i z tym co każą myśleć politycy, media czy ściśle określone środowiska.


A ty kto jesteś, jakiś zakompleksiony internetowy łowca pedofili? Jeden z tych, co potrafią złapać tylko upośledzonych umysłowo zboków i się chwalą na jutubie, jacy to oni bohaterowie? Czy może zwykły mitoman?

Love_is_Love

2023-04-30, 23:54
Cudak napisał/a:

Ok mogę wierzyć w smoki. Tak samo jak Ty możesz wierzyć w to że Bóg nie istnieje. W czym problem? Bo ja nie mam problemu z Twoim brakiem wiary, ale Ty masz problem z moją wiarą. Tępić wszystko to co z czym się nie zgadzasz? To niepokojące



I masz rację, że tak to odbierasz, bo trzeba się starać być po środku. Wielu jednak ludziom się przelało gdy konserwatywni wariaci zaczęli przejmować urzędy i zmuszać innych do wyznawania ich światopoglądu. Jak chociażby w ostatniej reinterpretacji prawa do aborcji przez pisowski Trybunał. Gdyby wiara w Boga nie pociągała za sobą wchodzenia z butami w cudze życie - naprawdę nie miał bym z nią problemów.



mit2 napisał/a:

Zabawne robaczku jest to, że ja nie jestem katolikiem, więc nie mam czego bronić
Wystarczyło napisać coś niepochlebnego, a od razu zostałem w twoich oczach przeciwnikiem, którego trzeba zaatakować i upokorzyć. Lewica powinna cechować się akceptowaniem odmiennych poglądów, wyznań i ras, prawda?
A w dzisiejszych czasach, większą odwagą trzeba się wykazać przyznając się w necie do bycia katolikiem i przyjąć na siebie falę gówna wylewanego przez antyklerykałów. Nawet w swoim poście musiałeś zaatakować osoby wyznające wiarę. Trochę to nietolerancyjne, nieprawdaż?



Jesteś nakręcony na lewaków bardziej niż przeciętny konfederata. Śnisz o nich po nocach? ;-) Skąd biorą się u Ciebie te błędy poznawcze i syndrom oblężonej przez lewaków twierdzy? Przecież to Ty zacząłeś atakować ateistów pisząc:

"Cóż za intelektualny kwiat polskiego ateizmu się tutaj zebrał. Aż serce rośnie, czytając te wyważone, kulturalne, inteligentne i nienacechowane uprzedzeniami wypowiedzi"

A zarzucasz to mnie. Nie potrafisz się wysłowić nie starając się swojego interlokutora (to nie inwektyw - sprawdź sobie w Google ;-) ) obrazić - porównując go do robaka... Odwaga to właśnie jest i było myślenie postępowe, a nie powielanie konserwatywnych baśni o potędze rasy, narodu czy wyznania. Łatwo jest ślepo wierzyć w gówna narzucone przez starych dziadów, odwagą jest postawić się i znaleźć swoją własną drogę. Ale może to jeszcze przed Tobą. Trzymam kciuki :-)