18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki chłopcożerca

MakKfacz • 2018-05-15, 16:48
Pedofil (przypadkowo w sutannie), opiekował się harcerzami. W ramach pokuty nakazywał zaspokajać się seksualnie. Twierdził, że to miało ich zbawić. Zgodnie z kodeksem kanonicznym grozi mu rok w zawieszeniu na biednej parafii.



Źródło

freaky

2018-05-15, 17:02
Ale ci bezwzględni pedofile (w większości pedaly) wykorzystują fakt, że księża cieszą się zaufaniem społecznym, kamuflują się pod sutanną i realizują swoje zboczone fantazje niszcząc przy okazji wizerunek kleru.

A swoją drogą lewackie media na siłę szukają tematów zastępczych odwracających uwagę od żydowskich zbrodni na ludności palestyńskiej.

~Velture

2018-05-15, 17:02
Bez źródła to w dupe takie cos mozna wyjebac.

MakKfacz

2018-05-15, 17:03
Velture napisał/a:

Bez źródła to w dupe takie cos mozna wyjebac.



Specjalnie dla ciebie powiększyłem bo chyba niedowidzisz.

freaky napisał/a:

Ale ci bezwzględni pedofile (w większości pedaly) wykorzystują fakt, że księża cieszą się zaufaniem społecznym, kamuflują się pod sutanną i realizują swoje zboczone fantazje niszcząc przy okazji wizerunek kleru.



To raczej nietykalność kleru w ich przyciąga. W normalnym kraju pod normalnymi rządami by ich ustawiono. W Polsce za bardzo się z nimi bawią, a pod obecnymi rządami to już totalna wyjebka na to co kler robi. Byleby elektorat się zgadzał.

ProVVe

2018-05-15, 17:24
MakKfacz napisał/a:



Specjalnie dla ciebie powiększyłem bo chyba niedowidzisz.



To raczej nietykalność kleru w ich przyciąga. W normalnym kraju pod normalnymi rządami by ich ustawiono. W Polsce za bardzo się z nimi bawią, a pod obecnymi rządami to już totalna wyjebka na to co kler robi. Byleby elektorat się zgadzał.




Co by zrobili? Hahahah słucham hahaha. Przecież pedały i pedofile maja swoją paradę, miejsca i czuja się świetnie w każdym "nowoczesnym" zakątku Europy... Mam gdzieś księży uważam, że są tam pedały, zwyrole, kłamcy, k***iarze, ale proszę przestań pie**olić za przeproszeniem, że u nas mają plecy... Proszę poczytaj jakie siatki są na świecie pedofili... O jakie prawa legalizacyjne walcza na zachodzie... Badzmy w tym wszystkim sprawiedliwi. Trzeba łapać każdego i mordować, ale twopim tokiem rozumowania "zawód ksiadz" znalazł się na 5 miejscu molestowań po "lakarzach, nauczycielach, policjantach i k***a ostatniego nie pamietam. Dlatego trzeba za nich się ostro brać bo jak to ująłeś "w normalnym kraju by ich ustawili"? :amused:


Edukacja a nie ślepa złość i zawiść... Tylko to może poprawić kondycję intelektualna społeczeństwa, a nie slepe spijanie nagłówków gazet i tv

PS. Jak sie przyznał z automatu nalezy go wykończyć

MakKfacz

2018-05-15, 17:30
ProVVe,

"Bo na zachodzie to dopiero się odpie**ala". No karwasz mać, krew mnie zalewa jak widzę taką argumentację. Co mnie obchodzą zwyrole i patola na zachodzie? Ja chcę w swoim kraju czuć się bezpiecznie i żeby moi bliscy również byli bezpieczni. Przez takie pieprzenie, że "nie pie**ol bo u sąsiada gorzej" nie sprawi, że w tym kraju coś się zmieni. A jak na razie to taki sam komunistyczny beton od 28 lat robi co mu się podoba, a ludzie przyklaskują i cieszą ryje, bo PiS dokopał PO i vice versa. No i jeszcze ktoś czasem ekstra zasiłkowym ochłapem rzuci dobijając padnięty system socjalny i budżet.

ProVVe

2018-05-15, 17:37
MakKfacz napisał/a:

ProVVe,

"Bo na zachodzie to dopiero się odpie**ala". No karwasz mać, krew mnie zalewa jak widzę taką argumentację. Co mnie obchodzą zwyrole i patola na zachodzie? Ja chcę w swoim kraju czuć się bezpiecznie i żeby moi bliscy również byli bezpieczni. Przez takie pieprzenie, że "nie pie**ol bo u sąsiada gorzej" nie sprawi, że w tym kraju coś się zmieni. A jak na razie to taki sam komunistyczny beton od 28 lat robi co mu się podoba, a ludzie przyklaskują i cieszą ryje, bo PiS dokopał PO i vice versa. No i jeszcze ktoś czasem ekstra zasiłkowym ochłapem rzuci dobijając padnięty system socjalny i budżet.




Ok rozumiem masz tu rację ze stwierdzeniem "a u sasiada gorzej nie poprawi sie tutaj", ale nie można mieszać kościoła i polityki. Tak mamy w nasyzm bagnie i pierwsze co nalezy zrobić to to rozdzielic, a nie rzucac sie na wszystkich klerykow... Chyba w swoim zyciu spotkalem tylko 1 kolesia z powołaniem... Słyszalem o tych ch*jach co odpie**ala jeden z drugim i krew zalewa... Lecz najazdy i ciagła krytyka tez nic nie zmieni. Trzeba najpierw stanac przed faktami, ze mamy w PL kasty uprzywilejowane, edukowac mlodziez, zachecac do zglaszania, zaostrzyć kary i nadal nie odniosłeś się do klasyfikacji ksiezy na 5 miejscu co tez mnie ciekawi

PS. Atak jednej frakcji pietnowanej przez opozycje (o tym mowie polityka) mi nie pasuje to chyba tak w skrocie (i swoja droga mam wyj***ne w pis mowie tylko o łaczeniu tych rzeczy)

MakKfacz

2018-05-15, 17:45
ProVVe,

Kościół miesza się do polityki co umacnia ciągle jego pozycję jako medium do kampanii wyborczej. Myślisz, że obecna władza wchodzi w dupala biznesmenowi z Torunia z bogobojności? Czy raczej przez to, że ma telewizję i radio, w którym może sugerować słuchaczom na kogo głosować? Co do księży na listach sprawa jest banalna. Po pierwsze wiadome jest, że będą kryć swoich, żeby nie psuć wizerunku całej organizacji. To oczywiste. Kościołowi, jako organizacji niosącej "słowo boże" wybitnie nie na rękę jest ujawnianie wszelkich afer niezgodnych z tym co głoszą, a w szczególności tych dotyczących pedofili. To chyba logiczne? Druga sprawa jest taka, że jednak żeby zostać księdzem trzeba kilka lat nauki i nie można być tłukiem. Myślisz, że kto da się prędzej złapać - klecha, który jest w miarę ogarnięty, czy policjant po ledwo skończonym technikum? Więcej wyroków w sprawie innych zawodów wynika z tego o czym mówiłem, a czego nie akceptujesz. Ponadto inne środowiska starają się oczyszczać z takich elementów jak pedofile.

Hrabia Drapula

2018-05-15, 17:49
strach mu jakąś karę cielesną wymyślić bo jeszcze by mu się spodobało, ale taką gaśnicę 50 kg w dupsko mu zainstalować że by mu pękła na cztery myślę że by było ok

poligon6

2018-05-15, 18:23
U nas pedały chowaja się za sutanna, na zachodzie maja bardziej rozwinięte lobby. Lewica lobbuje za obniżeniem wieku inicjacji sexualnej do 14 lat a nawet nizej. Wszystko by przyciagnąć zboczony elektorat. Śmieją się ze w Polsce jest tylko jedność wsród pedałów a reszta się żre, ale coś w tym jest. W srodowiaskach gdzie występuje ich najwięcej czyli duchownym, artystycznym, biznesowym, tworzą swoje mafie. Kto ujawnia te fakty jest sklazany na ostracyzm, jaka afera była jak pewna pani opisała pedalstwo w światku artystycznym. A jak jakiś ksiądz wyskoczy że w stanie duchownym działa podobna mafia to juz go szczuja nie tylko lewicowe media ale i duchowni, którym w nie smak ujawnianie takich faktów.

Ale to jest właśnie efekt przyzwolenia na istnienie pedalstwa w sferze publicznej jako normalnego zachowania.

Bizior4

2018-05-15, 18:46
a jak myślicie kto jest największym mocarstwem na świecie? Rosja? nie. USA? nie. Chiny? tez nie. Paradkosalnie najpotężniejszym mocarstwem jest Cesarstwo Rzymskie (ówczesny watykan) z Cesarzem na czele (papież). Kontrolują większość świata.

żmij

2018-05-15, 18:56
freaky napisał/a:

Ale ci bezwzględni pedofile (w większości pedaly) wykorzystują fakt, że księża cieszą się zaufaniem społecznym, kamuflują się pod sutanną i realizują swoje zboczone fantazje niszcząc przy okazji wizerunek kleru.

A swoją drogą lewackie media na siłę szukają tematów zastępczych odwracających uwagę od żydowskich zbrodni na ludności palestyńskiej.



Zakładając, że pedofilem jest (przypadkowo) kapłan wyznawców zdechłego żyda, temat dotyka pośrednio zbrodni żydowskich.

Bizior4

2018-05-15, 19:11
Rebeliant_ZPF - Dałes do myślenia, i w sumie dużo w tym racji.

Pantilion

2018-05-15, 20:14
Nosz k***a!!! Mnie ojciec pyta czemu do kościoła nie chodzę... Odpowiadam mu, że jeśli będę chciał wierzyć to mogę to robić w robocie, ogródku, aucie i gdzie tylko chcę.. nie zamierzam chodzić i słuchać czarnych, którzy nauczają i pouczają wszystkich w koło i zabraniają wszystkiego, a sami robią co im się podoba. Wiedzą, że karą za takie świństwo jest co najwyżej przeniesienie do innej parafii, a tam klecha będzie już święty, a sprawa ucichnie. Dalej k***a robi to samo przeważnie na zadupiu gdzie ksiądz jest guru większym od wszystkiego i wszystkich. Sam pochodzę z małej mieściny i wiem, że ten gówniany łańcuch nie ma końca... to jest chore :(