18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki chłopcożerca

MakKfacz • 2018-05-15, 16:48
Pedofil (przypadkowo w sutannie), opiekował się harcerzami. W ramach pokuty nakazywał zaspokajać się seksualnie. Twierdził, że to miało ich zbawić. Zgodnie z kodeksem kanonicznym grozi mu rok w zawieszeniu na biednej parafii.



Źródło

Nudzimisiexd44

2018-05-16, 00:03
To jest ksiądz który był w mojej parafii w momencie jak go złapali. Był już nawet długo, jak go podaż pierwszy zobaczyłem to powiedziałem narzeczonej ze wali mi pedofilem i się nie myliłem. Facet paskudnie sepleni, kleił się do dzieciaków itp itd. Po tym jak go złapali to straszna żałoba była XD, tzn cały kościół smutny ze takie coś się wydarzyło. Dla zainteresowanych:

Kościół Św. Andrzeja Boboli w Gdyni Obłuże, tam wchodzicie w galerie i dalej widnieją jego zdjęcia bez cenzo.

piotrj3

2018-05-16, 02:35
k***a, źródło jest superexpress czyli zmyślony tabloid i wy analizujecie jakby to była prawda.

MakKfacz

2018-05-16, 07:41
piotrj3 napisał/a:

k***a, źródło jest superexpress czyli zmyślony tabloid i wy analizujecie jakby to była prawda.



Ostattnio SE ma większą wiarygodność i obiektywność niż TVP, nie wspominając o innych propispwskich mediach.

olog-hai

2018-05-16, 08:58
Ja tam nie wiem, słyszałem to od gości którzy byli bardzo wierzący i postanowili pójść do seminarium. Długo nie wytrzymali kiedy zobaczyli co tam się odjaniepawla i ile to ma wspólnego z wiarą. Fala jak w wojsku tylko, że więcej spermy od kolegów spijasz i dupy wystawiasz. Jeszcze by było zrozumiałe, że takie rzeczy w niewielu przypadkach mogą się zdarzać, ale tam to jest na porządku dziennym, a przede wszystkim nocnym.

sereja3

2018-05-16, 09:50
freaky napisał/a:

Ale ci bezwzględni pedofile (w większości pedaly) wykorzystują fakt, że księża cieszą się zaufaniem społecznym, kamuflują się pod sutanną i realizują swoje zboczone fantazje niszcząc przy okazji wizerunek kleru.

A swoją drogą lewackie media na siłę szukają tematów zastępczych odwracających uwagę od żydowskich zbrodni na ludności palestyńskiej.



Mnie bardziej zaintrygował Misiek policjant. Zobaczcie jaki uśmieszek do Pana Księcia. Może będą się peklować?

Jak coś poproszę o link do całości

piotrj3

2018-05-16, 16:56
MakKfacz napisał/a:



Ostattnio SE ma większą wiarygodność i obiektywność niż TVP, nie wspominając o innych propispwskich mediach.



Co będziesz analizował że jest większą wiarygodnością następnym razem? Może ASZ dziennik który od superexpressu rózni się tylko tym że jest wprost napisane że jest zmyślone?

W podstawówce mnie uczono co to są tabloidy.

A fakt że pewne wiadomości są bardzo pro jeden rodzaj partii to już inna sprawa i wiadomo że jak rząd wybiera prezesów TVP to TVP będzie prorządowa. I tak jest od ~~20 lat. Nic się nie zmieniło ludzie którzy nie lubią kaczora będą wrzeszczeć nie będąc świadomym PO robiło to samo.

Ostatnio było coś takiego że obowiązek posiadanie dowódu rejestracyjnego ma zostać zniesiony. Po prostu w bazie online będzie policjant to sprawdzał. Super ustawa? Prawda. Jakim cudem 150 debili głosowało przeciw. I jedyna partia kukiza która się tak nie zachowuje traci poparcie bo "czasami jest z PISem" w oczach haterów. Wasze dyskusje powyżej są przykładem tego że przeciętny Polak dalej się nie zmienił.

Więc pozostanie tak długo przez WAS, gdzie główna partia ma władze absolutną a prezes mówi co i jak, i tak jest zarówno za czasów PIS jak i PO.

-_..........._-

2018-05-16, 17:21
@up k***a "zrobiłeś mi dzień" tym porównaniem do ASZ :)

SirMajkel

2018-05-16, 18:01
freaky napisał/a:

Ale ci bezwzględni pedofile (w większości pedaly) wykorzystują fakt, że księża cieszą się zaufaniem społecznym, kamuflują się pod sutanną i realizują swoje zboczone fantazje niszcząc przy okazji wizerunek kleru.

A swoją drogą lewackie media na siłę szukają tematów zastępczych odwracających uwagę od żydowskich zbrodni na ludności palestyńskiej.



lol, patrzcie ludzie idiota. Fajnie masz łeb wyprany, Europa to powinna się uczyć od Izraela jak się bronić przed tamtejszymi udawaczami. Ooooj ale jesteśmy biedni.. jeb bombe podłożą, oooj, ale jesteśmy niewinni, jeb ataki nożami itd itd.
Na północy robią to samo, gwałcą i handlują prochami a jak wpada policja to krzyczą, że ich gwałcą. Idź siej swoją gównianą gównONRowską propagandę gdzie indziej.