18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki chłopcożerca

MakKfacz • 2018-05-15, 16:48
Pedofil (przypadkowo w sutannie), opiekował się harcerzami. W ramach pokuty nakazywał zaspokajać się seksualnie. Twierdził, że to miało ich zbawić. Zgodnie z kodeksem kanonicznym grozi mu rok w zawieszeniu na biednej parafii.



Źródło

edek.bajzel

2018-05-15, 20:40
wszyscy sadole będą na pewno wdzięczni za tak rzetelny i obiektywny materiał,
co prawda czekamy na islamistów, rabinów innych wiar, lub jeszcze bardziej sekt,w których także zj***nych nie brakuje,
niemniej za swojski klimat, czyli o katolach, dziękuję w imieniu wszystkich

aaaaaaaaaaa
nie wiem czy lubisz piwko, ale ch*ja na pewno, więc niejednego dostaniesz w dupsko od tym podobnych,
miłego wieczorka

józekdeluxe

2018-05-15, 21:23
Jak prawda to niech mu święte dupsko pęknie pod celą

-_..........._-

2018-05-15, 21:27
Panowie powyżej... Pedofilię się sądzi i karze, a bonus to oni już mają potem w ZK :) Natomiast to, co tak bulwersuje, to fakt, że u nas rzeczywiście jest jej mniej niż w Niemczech, Holandii i innych tego typu krajach, gdzie jak powszechnie wiadomo działają całe siatki. Kontr-bulwersowanie się, że ktoś, kto wytyka, że w Niemczech jest gorzej, broni kleru, jest błędem logicznym, czyli wygłaszający taką opinię zaświadcza jedynie o swoim ograniczeniu horyzontów.

Podobnie bulwersujące jest rozdmuchiwanie do nieprawdopodobnych proporcji każdego takiego tematu w Polsce, a zamiatanie pod dywan identycznych zdarzeń w Niemczech na przykład... Co samo w sobie jest dowodem na to, kto tak naprawdę mąci w świecie europejskich mediów i kto tak chętnie korzysta z dziedzictwa Goebbelsa.

Jak to mówią: "po efektach ich poznacie" :)

edek.bajzel

2018-05-15, 21:41
-_BrD_- napisał/a:

Panowie powyżej... Pedofilię się sądzi i karze,

Jak to mówią: "po efektach ich poznacie" :)


Ciekawe co putin ma do powiedzenia na ten temat, albo inni dyktatorzy koloru czerwieni

Manowarrior

2018-05-15, 21:44
"Może tego nie widzicie, nie ma o czym gadać
Oni tylko u mnie chcą się wyspowiadać
Mówią że o taką właśnie im chodziło wiarę
I za swoje brzydkie grzechy ciągną mi fujare"

Wiewór

2018-05-15, 22:12
Jak się dowiedzą kto go podj***ł to dostanie ekskomunikę.
Nie wolno tak pomawiać księża dobrodzieja.
Jutro wyjdzie słońce w nocy księżyc i gwiazdy po zimie Jest wiosna polećcie jesień księża jebią dzieci taki jest Porządek Świata

kenzol

2018-05-15, 22:25
Pożywka dla lewaków, którzy uważają że wszyscy księża to pedofile, a islamscy imigranci to pokojowo nastawieni przybysze.

edek.bajzel

2018-05-15, 22:33
Abraxus dodał koment, zaraz cioteczki się zlecą wylizując jemu jajca

TB303

2018-05-15, 22:36
edek.bajzel napisał/a:


Ciekawe co putin ma do powiedzenia na ten temat, albo inni dyktatorzy koloru czerwieni


Póki co, Kaczyński milczy :amused:

zeus6

2018-05-15, 22:40
wyznawałem grzechy u tego pana.....

Mom and Death

2018-05-15, 22:42
Temat już był r*chany tyle razy co dupska młodych ministrantów przez księży, więc nawet nie ma sensu pisać posta.

hfbnmiuytp

2018-05-15, 22:43
Jeżeli ktoś jest pedałem to raczej wie to już w miarę wcześnie, różne inne zboczenia również objawiają się w miarę wcześnie. Wniosek jest więc jasny, zboczone pojeby wykorzystują wysokie zaufanie społeczne do kleru i pod przykrywką próbują uskuteczniać swoje dzikie żądze.
Natomiast jedyne co można mieć za złe do stanu duchownego to, że niezbyt skutecznie wyłapują ze swoich szeregów takich diabłów ubranych w ornat.

Karbit83

2018-05-15, 22:52
Do piekła.

Zcarg

2018-05-15, 22:55
za zioło 2 lata za szukanie z wykrywaczem (za kopanie dołków w ziemi) 2 lata za gwałcenie dzieci rok w zawieszenie co za chory kraj !

Bear93

2018-05-15, 23:05
jakoś nie chce mi się wierzyć w magicznom moc kleru, ze biskub wienszą wladze ma niz sond. Jak faktycznie pedofil to wyrok mu dwa razy większy za to, że do uprzywilejowanej kasty należy i powinien być duchowym przykładem dla katoli. A jak nie to dopierolić autorowi tego gówna tak jak wellmann Piekarze.