18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma dla złodzieja

CrazyEdek • 2019-05-19, 11:26
Kupuj, albo giń


Janusz_k

2019-05-19, 19:16
Up Kiedyś na pewno, np słynna akcja ze złodziejem zabitym na słupie jak odcinał prąd,
ale ostatnio się to zmieniło i chyba by te filmy z kamer wystarczyły do uniewinnienia,
dużo zależy na jakiego prokuratora się trafi.

Speakerninja

2019-05-19, 19:28
Hmmm... szybko krew się pojawiła zalewając podłogę. Czyżby strzał bezpośredni w gówniane serce ?

polakwrocek

2019-05-19, 20:04
Ciekawe jak wyglądała rozmowa. Po sprzedawca złapał pistolet anima tamten wyjął swój.
Bo gdyby wyją telefon komórkowy czy też dostał by kulę w brzuch.

Ja...........ro

2019-05-19, 20:07

po prostu piękne!
Taki ochroniarz powinien robić w każdym sklepie.

mlody118

2019-05-19, 20:45
Speakerninja napisał/a:

Hmmm... szybko krew się pojawiła zalewając podłogę. Czyżby strzał bezpośredni w gówniane serce ?







tętnica płucna na 99%

śmierć na 100%. po tym czasie co leżał jeszcze na filmie, miał już ok 1l krwi w płucach i kolejne 2l na glebie.

Anonimowyja

2019-05-19, 23:05
Jaczuro napisał/a:

po prostu piękne!
Taki ochroniarz powinien robić w każdym sklepie.



Na rysunku to nie "kula", tylko łuska. Lecącego pocisku taka kamera CCTV by nie złapała.

mucha86

2019-05-20, 08:10
jeden z najpiękniejszych filmów jakie ostatnio widziałem. tak działa posiadanie bronie przez prawych obywateli - piękne filmy na sadola 100% legal. jakbym mógł to bym dał całą kratę browarów i flaszkę

Wiewór

2019-05-20, 09:17
Jak chciał zostać rewolwerowcem to należało wcześniej poćwiczyć quick-draw :lol:

kkubam

2019-05-20, 14:09
dr_dex napisał/a:

Tak mnie zawsze ciekawi, czyja to bedzie wina, jesli koles broniacy sie (w tym wypadku sprzedawca) odjebie przez przypadek kogos kto akurat przechodzil przed sklepem ? Oczywiscie chodzi o sytuacje, kiedy kula rozjebie tego co ma rozjebac ale przejdzie na wylot i trafi kogos innego
Jakis ekspert ?
ps: bardzo ladne zachowanie sprzedawcy - widac ze maja taka akcje raz na tydzien bo nawet mu brewka nie drgnela.
Zasluzone piwko



W sporcie strzela się pociskami pełnopłaszczowymi FMJ (wymogi regulaminowe) i te faktycznie przechodzą przez np. ciało (chociaż zależy od odległości). Ale do obrony można stosuje się zwykle coś jak np. JHP( Jacketed Hollow Point) z wydrążonym czubkiem (tzw. dum-dum), która rozpada-rozkłada się w ciele jak kwiatek i zostaje w nim bez przebica.

orwell14

2019-05-20, 19:20
kkubam napisał/a:

W sporcie strzela się pociskami pełnopłaszczowymi FMJ (wymogi regulaminowe) i te faktycznie przechodzą przez np. ciało (chociaż zależy od odległości). Ale do obrony można stosuje się zwykle coś jak np. JHP( Jacketed Hollow Point) z wydrążonym czubkiem (tzw. dum-dum), która rozpada-rozkłada się w ciele jak kwiatek i zostaje w nim bez przebica.



Dum-dum nie były lub nie są zakazane? Czytałem kiedyś o tym na pewno, nie wiem czy nie tyczyło się to konfliktów zbrojnych. Chyba właśnie z tego powodu sa/były zakazane, że robiły ogromne szkody, nawet przy postrzeleniu w miejsce, z którego "ofiarę" dałoby się odratować. Ktoś przy postrzeleniu w tułów, praktycznie nie miał szans na ujście z życiem.

adamus0684

2019-05-20, 23:07
Kominek1993 napisał/a:

I to zdziwienie tego śmiecia "ale jak to?!". Bardzo dobrze, śmieciarka i na PSZOK.



Nie wezmą. PSZOK To przecież punkt selektywnej zbiórki. A tego śmiecia to raczej do bioodpadów i na kompost. Chociaż mogę się mylić



:-)

Kominek1993 napisał/a:

I to zdziwienie tego śmiecia "ale jak to?!". Bardzo dobrze, śmieciarka i na PSZOK.



Nie wezmą. PSZOK To przecież punkt selektywnej zbiórki. A tego śmiecia to raczej do bioodpadów i na kompost. Chociaż mogę się mylić



:-)

Kominek1993 napisał/a:

I to zdziwienie tego śmiecia "ale jak to?!". Bardzo dobrze, śmieciarka i na PSZOK.



Nie wezmą. PSZOK To przecież punkt selektywnej zbiórki. A tego śmiecia to raczej do bioodpadów i na kompost. Chociaż mogę się mylić



:-)

Fa...........ro

2019-05-21, 18:15
coś k***a pięknego.

SuchyHarry

2019-07-11, 17:51
zwróćcie uwagę na ten moment, kiedy facet podciąga koszulkę żeby sięgnąć klamkę. Sprzedawca za ladą już ostentacyjnie sięga po pistolet i strzela, czyli trochę lewych klientów ma na koncie.