18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Karma dla złodzieja

CrazyEdek • 2019-05-19, 11:26
Kupuj, albo giń


Janusz_k

2019-05-19, 13:29
Piękne, 24 sekunda, bandyta wyciąga broń a sprzedawca już czeka z wycelowaną w niego,
sprzedawca wyczuł bandytę bezbłędnie.

kulawiec

2019-05-19, 13:34
Normalnie niczym Clint Eastwood.

ZibirZibi

2019-05-19, 13:42
@floverinho myślę, że dostał w brzuszną część aorty. W naczyniach tętniczych jest większe ciśnienie niż żylnych to pewnie dlatego tak szybko rozlał

waloos

2019-05-19, 14:08
ZibirZibi napisał/a:

@floverinho myślę, że dostał w brzuszną część aorty. W naczyniach tętniczych jest większe ciśnienie niż żylnych to pewnie dlatego tak szybko rozlał



Mógł też dostać w wątrobę. Jest dość duża więc łatwo trafić, a ukrwienie jest tam solidne. Tak czy inaczej nie jest go szkoda.

Musashi_Miyamoto

2019-05-19, 14:12
Czy ja dobrze widzę że on zginął za PowerBanka-a :D

Kotek_terrorysta

2019-05-19, 15:19
floverinho napisał/a:

w co on mu trafił że tak się rozlał?



Albo wątroba, albo któraś żyła główna. Ale stawianym na wątrobę bo wieksza, i efekt pewniejszy.

xpiotras

2019-05-19, 15:54
Eksperci kurde...
Sprzedawca siedzi za ladą i nie wstaje. Wysokość lady to mniej więcej wyskość żołądka (jak rozpakowuje power banka to widać dokąd mu sięga).
Odchodzi 3 kroki wyjmując gnata i dostaje kulkę w klatkę piersiową po lewej stronie. A tam czeka serce i dlatego tak krew bluzga. Jak pada to przykrywa łokciem otwór po kuli i dlatego wydaje się, że to z wątroby leci a to tylko struga krwi z klatki piersiowej.

Rozjebie

2019-05-19, 16:01
xpiotras napisał/a:

Eksperci kurde...
Sprzedawca siedzi za ladą i nie wstaje. Wysokość lady to mniej więcej wyskość żołądka (jak rozpakowuje power banka to widać dokąd mu sięga).
Odchodzi 3 kroki wyjmując gnata i dostaje kulkę w klatkę piersiową po lewej stronie. A tam czeka serce i dlatego tak krew bluzga. Jak pada to przykrywa łokciem otwór po kuli i dlatego wydaje się, że to z wątroby leci a to tylko struga krwi z klatki piersiowej.



Skoro jesteś expertem, to powinieneś wiedzieć, ze serce jest na środku, a nie z lewej strony klatki piersiowej. Ono jest tylko lekko "wykrzywione" w lewa stronę, wiec czemu powtarzasz ta bzdurę jak większość ludzi?
Co do filmu - dostał w brzuch z lewej strony, kula przeszła na wylot przebijając wątrobę i wyszła z prawej strony - skąd leci struga krwi.

Lizodup

2019-05-19, 16:04
i dovbrze ch*jowi tyak

~_Yarko_

2019-05-19, 16:43
Z innej kamery.


pve11

2019-05-19, 18:08
Na początku jak sobie obstawiałem który będzie złodziejem, obstawiłem tego ciemniejszego i trafiłem! Ale to oczywiście przypadek, farta miałem akurat.

OxY

2019-05-19, 18:13
Filmik z drugiej kamery wyjaśnia, że dostał w serce. Piękna jasnoczerwona natlenowana krew. MNIAM NA MOJE GAŁKI

carter777

2019-05-19, 18:44
teraz jeszcze tylko herbatka i będzie można dzwonić po karetkę....

KlinikaAborcyjna

2019-05-19, 19:12
złego uzbrojonego człowieka może powstrzymać tylko inny dobry człowiek z bronią :kawa:
u nas sprzedawcę wyprowadziliby w kajdankach, dostałby wyrok i musiał zapłacić odszkodowanie