18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kargul i pawlak o rządach PO

marianobora • 2012-01-26, 09:53
i prezydencie

Fakerę

2012-01-26, 10:29
Teraz każdy powinien mieć ''dwa granaty w świątecznym ubraniu'' i wyj***ć sejm... By żyło nam się lepiej :amused:

BMWswap

2012-01-26, 11:10
na drugi raz głośniej k***a muzyczke dajcie!

Ba...........ro

2012-01-26, 11:14
Już rzygam jak widzę PO, Tusk, ACTA. Najwięcej mają do powiedzenia szczyle, którzy o życiu wiedzą tyle, ile im powiedzą koledzy i użytkownicy internetu :/ Biorą pieniądze od mamusi, opie**alają się ile wlezie, nie uczą się stając się ćwierć mózgami. I taki szczyl jeden z drugim idzie i robi pikiety o zmianie rządu czy przeciw ACTA. Kolejny dobry powód, żeby coś rozpie**olić i nastraszyć zwykłych ludzi na ulicy. Do pierdla z ch*jkami a nie się szczypać. I kilka pał na pamiątke przez plecy.

Po, PiS, SLD, Palikot to jest ten sam gnój póki co, więc nie wiem na co chcielibyście to co jest teraz zamienić.

Magik2501

2012-01-26, 11:50
ch*j w dupie i na imię temu, kto tu zacznie kolejną rozkminę "PO czy PiS"!!

actereq

2012-01-26, 12:17
Jest może wersja bez muzyki z bh ? Bo psuje cały efekt...

Mr.Drwalu

2012-01-26, 12:19
Hah rozj***łeś Mnie tym filmikiem ;)
Cała moja rodzinna dynastia właśnie przewraca się w grobie ze śmiechu :amused:
piwko musi być ! ;)

Zl...........ny

2012-01-26, 12:23
Wybraliście gówno i żryjcie je równo tumany.

Tylko PiS

Cz...........el

2012-01-26, 12:52
Bambi. napisał/a:

Po, PiS, SLD, Palikot to jest ten sam gnój póki co, więc nie wiem na co chcielibyście to co jest teraz zamienić.



Tu się zgodzę cała polityka w Polsce jest ch*ja warta. Stanowią ją ludzie, którzy myślą tylko o tym jak się dorwać do koryta i zasadniczo plan wszystkich partii jest identyczny czyli nachapać się i zadłużyć Polskę jeszcze bardziej. Ale trzeba być niedorozwiniętym żeby głosować na PIS w którym są ludzie tacy jak Macierewicz, Sobecka czy Kaczyński. Ja pie**olę mieszkam w warszawie na środku ursynowa w promieniu 2 kilometrów jest 6 kościołów a nie ma żadnego szpitala a idioci z PISu chcą wybudować jeszcze jeden. I cała sprawa z ACTA, gdyby jareczek był premierem to ACTA była by wybawieniem przy zaostrzeniach które by wprowadził nie zapominajcie że Kaczyński nie lubi internautów a ten teatrzyk co teraz PIS odpie**ala, że niby kochają internautów to to samo co z tymi panienkami z wyborów. Ktoś je w ogóle widział po wyborach?

Suka_Blyat

2012-01-26, 13:10
Dlatego trza zabrać świniom koryto

soqu1

2012-01-26, 13:14
Najlepiej pie**olić o moherowych beretach POj***ne sprzedawczyki? A teraz ch*j wielki do powiedzenia prawda? I dobrze k***y, jeszcze się przebudzicie pewnego dnia z ręką w nocniku i będziecie lizać dupy wszystkim, których mieliście za nic!

werther

2012-01-26, 13:17
Filmik cool, tylko podkład muzyczny zagłusza treść

drakulec2485

2012-01-26, 13:21
Suddenly Psychotic

Teraz każdy powinien mieć ''dwa granaty w świątecznym ubraniu'' i wyj***ć sejm... By żyło nam się lepiej


I jeszcze karabin tylko żeby mu zamek nie wylatał.

Glugsti

2012-01-26, 13:30
a najgorsze jest to w tym filmiku, że jest prawdziwy...