18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kargul i pawlak o rządach PO

marianobora • 2012-01-26, 09:53
i prezydencie

lukgru

2012-01-26, 19:16
Bambi. napisał/a:

Już rzygam jak widzę PO, Tusk, ACTA. Najwięcej mają do powiedzenia szczyle, którzy o życiu wiedzą tyle, ile im powiedzą koledzy i użytkownicy internetu :/ Biorą pieniądze od mamusi, opie**alają się ile wlezie, nie uczą się stając się ćwierć mózgami. I taki szczyl jeden z drugim idzie i robi pikiety o zmianie rządu czy przeciw ACTA. Kolejny dobry powód, żeby coś rozpie**olić i nastraszyć zwykłych ludzi na ulicy. Do pierdla z ch*jkami a nie się szczypać. I kilka pał na pamiątke przez plecy.

Po, PiS, SLD, Palikot to jest ten sam gnój póki co, więc nie wiem na co chcielibyście to co jest teraz zamienić.



zgadzam się, że nie ma za bardzo alternatywy jeżeli chodzi o partie i że wszyscy chcą nas zrobić w ch*ja, ale co do manifestujących to moim zdaniem pie**olisz i to w ch*j. Z wypowiedzi wnioskuję, że nie byłeś na takiej pikiecie, więc jakim prawem do k***y nędzy możesz się wypowiadać na temat ludzi w niej uczestniczących? a prawda jest taka, że poza Kielcami wszędzie było spokojnie. I nie pie**ol mi tu o jakichś szczylach, bo w większości byli to ludzie którym na czymś zależy i którzy wyszli na ulicę, nie po to żeby coś rozpie**alać, a po to żeby wyrazić swoje zdanie i o nie walczyć, a nie paść dupę przed kompem i na wszystko i wszystkich narzekać.

sherman

2012-01-26, 19:40
A idźcie wszyscy w p*zdu. Naród malkontentów. Potraficie tylko hejtowac siedząc przy swoim komputerku, wpie**alając kanapeczki, które właśnie przyniosła mamusia. Nabijacie sie z prof. Bartoszewskiego czy Wałęsy? Żałosne, to są ludzie, którzy w swoim życiu osiągnęli więcej niż wy jestescie w stanie sobie wyobrazić w tych małych nienawistnych móżdżkach. Skoro drzemie w was taki wielki potencjał i wiecie jak bezbłędnie rzadzić 40 milionowym krajem to zapraszam do kandydowania w kolejnych wyborach. Zdobędziecie poparcie kumpli z fb i nk i voila, pokażecie nam wszystkim jak Polska przesciga Szwajcarie i Japonie! Wk***iaja mnie te masy popie**olców po gimnazjum i ledwie skonczonych 2 latach zawodówki, którzy mają się za panów swiata i wszystko wiedzą najlepiej. Eh.

Black-Wln

2012-01-26, 19:57
sherman napisał/a:

A idźcie wszyscy w p*zdu. Naród malkontentów. Potraficie tylko hejtowac siedząc przy swoim komputerku, wpie**alając kanapeczki, które właśnie przyniosła mamusia. Nabijacie sie z prof. Bartoszewskiego czy Wałęsy? Żałosne, to są ludzie, którzy w swoim życiu osiągnęli więcej niż wy jestescie w stanie sobie wyobrazić w tych małych nienawistnych móżdżkach. Skoro drzemie w was taki wielki potencjał i wiecie jak bezbłędnie rzadzić 40 milionowym krajem to zapraszam do kandydowania w kolejnych wyborach. Zdobędziecie poparcie kumpli z fb i nk i voila, pokażecie nam wszystkim jak Polska przesciga Szwajcarie i Japonie! Wk***iaja mnie te masy popie**olców po gimnazjum i ledwie skonczonych 2 latach zawodówki, którzy mają się za panów swiata i wszystko wiedzą najlepiej. Eh.



Uświadom mnie, nie widzę aby ktoś się nabijał tutaj z Bartoszewskiego bądź Wałęsy..
Nikt tutaj nie wyrywa się do rządzenia ale wyrażamy tylko swą opinie na temat tego kulawego systemu który co raz to bardziej się pogrąża i to ewidentnie przez politykę Tuska..

Phoenixio

2012-01-26, 21:26
Sherman -> przykro mi naprawdę, że tak szybko zakończyłeś edukację. Jednak jakoś nie widzę się w roli hejtera. Piszę po prostu jak jest i tyle, widać Tobie to przeszkadza bo żadnym ze swoich postów nie użyłem aż tylu słów powszechnie uznawanych za wulgarne.

kasztan -> za co chcesz stawiać szpitale? W tym kraju nie ma nawet pieniędzy żeby je utrzymać a Ty chcesz ich więcej?? Jeśli zaś o kościoły chodzi to stawiają je wierni nie Ty i chyba jesteś ostatnią osobą, która powinna im mówić na co mają przeznaczać swoje pieniądze bo sam chyba nie lubisz jak ktoś leci z nosem w Twój portfel prawda? Jeśli zaś chodzi o media Rydzyka choć nie lubię dziada to po prawda jest taka, że jak się nie pdoba to się nie ogląda... czy może ktoś Cie zmusza?? Każda tv powinna mieć te same prawa co inne o ile nie przekraczają pewnego standardu dobrego smaku. Nie porównuj też TVN do choćby wszystkich mediów Rydzyka bo mają one o tysiąc razy gorszy zasięg i nie piorą tak mózgów. Co do Macierewicza.. no chłopaczyna parę razy się wywalił w swoich wypowiedziach, ale takie mam pytanie do Ciebie jeśli te twierdzenia Macierewicza w sprawie katastrofy smoleńskiej są błędne to czemu do tej pory żaden przedstawiciel PO czy komisji Millera po prostu ich rzeczowo nie obalił, szczególnie, że nie są wyssane z palca i nie dotyczą udziału kosmitów tylko są dobrze uargumentowane? Jedyne co robią to nasyłają to pyszczydło Niesiołowskiego który potrafi tylko obrażać i pluć. Naprawdę więcej obiektywnego patrzenia na świat.

P.s
PiS nie robi z nikogo na siłę świętego walczą o godne rozwiązanie tej najważniejszej w historii kraju katastrofy i upamiętnienie ofiar. Nie robią też z nikogo na siłę katolika. Nie ich wina, że ok. 90% obywateli za takowych się podaje. Wolny kraj..

RudaJo

2012-01-26, 22:12
brawo!! ten filmik sprawił że wyszłam z kuchni i zarejestrowałam sie po to aby dać piwo
PS do wiadomości szowinistycznych świń - już wracam do kuchni

Ba...........ro

2012-01-26, 22:13
lukgru napisał/a:



zgadzam się, że nie ma za bardzo alternatywy jeżeli chodzi o partie i że wszyscy chcą nas zrobić w ch*ja, ale co do manifestujących to moim zdaniem pie**olisz i to w ch*j. Z wypowiedzi wnioskuję, że nie byłeś na takiej pikiecie, więc jakim prawem do k***y nędzy możesz się wypowiadać na temat ludzi w niej uczestniczących? a prawda jest taka, że poza Kielcami wszędzie było spokojnie. I nie pie**ol mi tu o jakichś szczylach, bo w większości byli to ludzie którym na czymś zależy i którzy wyszli na ulicę, nie po to żeby coś rozpie**alać, a po to żeby wyrazić swoje zdanie i o nie walczyć, a nie paść dupę przed kompem i na wszystko i wszystkich narzekać.



Po co mam iść na pikietę, która wychodzi z hasłami "k***a mać" "precz z komuną" itp? Kolego protest przeciwko umowie międzynarodowej, która wprowadza kilka mało ważnych artykułów, a większość jest i tak już zapisana w polskich ustawach. Co ty będziesz mi tu kocpolił, że Wam na czymś zależy. Podłapaliście temat, przestraszyliście się hasła "umowa międzynarodowa" i zrobiliście wielkie halo na cały internet. A je4śli jest wielkie halo to natychmiast trzeba "pikietować" bo to teraz jest w modzie. No i można coś rozpie**olić, powyzywać publicznie przy okazji, To nie jest Twoje zdanie tylko zdanie gówniarzy z internetu. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę tylko przy komputerze i nie ściągam i nie oglądam piratów, nie wrzucam wciąż to nowych produkcji na wszystkie pseudo rozrywkowe portale, nie zajmuje to mojego życia. Piszesz do mnie jakbym był gimbusem, który nie może zyć bez juczuba, megaupload czy innych. Ja w przeciwieństwie do Ciebie pracuję, staram się zrobić coś dla siebie, spędzać czas produktywnie, a nie drzeć morde na pikietach bo jest trend na marsze, pikiety, bzdety, na anty PO i k***a co ja pacze. Więc zlituj się i zacznij coś robić a nie tylko wymagać, że Ci się wszystko należy, że masz same prawa a żadnych obowiązków i zakazów, że przecież Ty jesteś w centrum pępka świata i możesz się opie**alać pikietować i siedzieć w interneciku i powinni ci buły za to kołysać.

lukgru

2012-01-26, 22:35
@Bambi

spoko, każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat, i nic ani nikt go nie zmieni. Nie rozumiem tylko dlaczego w swojej wypowiedzi piszesz o mnie co najmniej jakbyś mnie znał: "Ja w przeciwieństwie do Ciebie...", "...zacznij coś robić a nie tylko wymagać, że Ci się wszystko należy, że masz same prawa a żadnych obowiązków i zakazów, że przecież Ty jesteś w centrum pępka świata i możesz się opie**alać pikietować i siedzieć w interneciku i powinni ci buły za to kołysać.". Nie masz pojęcia jakim człowiekiem jestem, więc proszę Cię, niech Ci się nie wydaje, że wszystko o mnie wiesz skoro przeczytałeś jedną moją wypowiedź i poznałeś moje zdanie na jakiś temat.

"Po co mam iść na pikietę, która wychodzi z hasłami "k***a mać" "precz z komuną" itp?" wśród 15 tys. ludzi zawsze znajdzie się paru idiotów i nic na to nie poradzisz

wiczeciezokna

2012-01-26, 23:50
JA Yebe!!!!!!!

TEN PORTAL SCHODZI NA PSY, sami fanatycy polityczni, każdy ma tyle do powiedzenia o otaczającej go rzeczywistości, że szkoda tylko że nie wrzuca zdjęć i filmów z ich życia, sam hard by był.

Do falsusa Pana, wylewajcie swoje frustracje na innych forach a sadistic.pl zostawcie w spokoju!

.:...........:.

2012-01-26, 23:52
wiczeciezokna, pewnie modzi Ci posta usuną. ;-)

krycha7

2012-01-27, 23:52
ch*jowe z jednego, jedynego powodu... jak pozamieniasz komentarze do urywków to i tak wszysstko będzie pasowało. Co to za sztuka zrobić filmik, gdzie przykładowo Sikorski coś pie**oli i komentarz z filmu "dawaj k***a pistolet" czy coś w tym stylu... Twórcze jak ch*j...