18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kargul i pawlak o rządach PO

marianobora • 2012-01-26, 09:53
i prezydencie

Mr7Blo

2012-01-26, 13:36
" a co to za przyszlość nas czeka kiedy od świni zależy " - święta prawda . . . .

Tu macie part II




clemenza

2012-01-26, 14:27
szacunek za montaż !
widać, że ktoś z głową :)

konradssc

2012-01-26, 14:45
Bambi. napisał/a:

Już rzygam jak widzę PO, Tusk, ACTA. Najwięcej mają do powiedzenia szczyle, którzy o życiu wiedzą tyle, ile im powiedzą koledzy i użytkownicy internetu :/ Biorą pieniądze od mamusi, opie**alają się ile wlezie, nie uczą się stając się ćwierć mózgami. I taki szczyl jeden z drugim idzie i robi pikiety o zmianie rządu czy przeciw ACTA. Kolejny dobry powód, żeby coś rozpie**olić i nastraszyć zwykłych ludzi na ulicy. Do pierdla z ch*jkami a nie się szczypać. I kilka pał na pamiątke przez plecy.

Po, PiS, SLD, Palikot to jest ten sam gnój póki co, więc nie wiem na co chcielibyście to co jest teraz zamienić.



Z tymi gnojkami sie zgadzam, ale nie wszyscy tacy są. Ale pisząc takie rzeczy niczym się od nich nie różnisz, ba, nawet ja się teraz od nich nie róznie bo robie to samo. Tylko, że takim nastawieniem dajesz się r*chać w dupe tak jak większość społeczeństwa w tej chwili. Młodzi to siła i nie rozumiem czemu w takiej sytuacji jaką mamy teraz nie możnaby zorganizować ogólnopolskiej manifestacji, bo co? że młodzi nie majaą racji i to są bezrobotne gnoje? Takim nastawieniem h*ja zdziałamy, ale co ja tam wiem dawajcie się r*chać w dupe dalej, nie chodźcie na wybory i znajcie tylko 2 czy 3 partie, a napewno coś się zmieni. Ja pie**ole...

Nerd

2012-01-26, 14:48
Zaraz mnie zaczniecie wyzywać, ale uważam,że Bronek to dobry prezydent, czego niestety nie mogę powiedzieć o rządzie.

Zl...........ny

2012-01-26, 15:16
Nerd napisał/a:

Zaraz mnie zaczniecie wyzywać, ale uważam,że Bronek to dobry prezydent, czego niestety nie mogę powiedzieć o rządzie.



Analfabeta i kaleka intelektualna którego pokazuje się najrzadziej jak to możliwe. Rzeczywiście as.

ra...........90

2012-01-26, 15:46
Nagle ACTA to wjazd na platforme, a zapomnieli jak z SMOLEŃSKA się śmieli? Tacy k***a dobrzy a jak premier z tuskobusa wychodził to mu czerwony dywan każdy z was pod nogami rozwijał

Cz...........el

2012-01-26, 16:00
Zly_wrecz_okropny - Jareczek Ci płaci za te słodkie pierdy? A może uważasz że zimny kartofel był dobrym prezydentem?

Black Snake

2012-01-26, 16:09
@Bambi., tyle że takie "szczyle" coś k***a robią, a ty się pewnie opie**alasz. Podnoszą ceny i ch*ja robisz boś ciota i tyle.

Hubert0501

2012-01-26, 16:19
Do tej pory pamiętam jak mój znajomy, dość inteligentny gość, jechał po PiSie i wychwalał PO pod niebiosa. Zadałem mu jedno proste pytanie - "Kto jest teraz prezydentem, Lech czy Jarosław?"....cisza. Chodzi mi o to, że nawet z w miarę myślącego człowieka można zrobić zombie, które powtarza to co usłyszy w TV. Gość nie miał zielonego pojęcia o polityce, ale dzięki TVNowi hasło "j***ć PiS, PO pany" miał głęboko zakorzenione. I to jest niestety duża część elektoratu PO. Jasne, że nie wszyscy, ale jeśli ktoś nic nie wie o polityce najpewniej zagłosuje na PO, bo tak mu "niezależni specjaliści" w TVNie powiedzieli. Tyle lat minęło a zjawisko to jest wciąż obecne. Najlepsze, że takie osoby uważają się za elitę naszego społeczeństwa, bo głosują na partie, która jest trendy, bo przecież Jarek brzydki, Lechu seplenił, do tego potężne afery w stylu "irasiad" i "borubar". Wpadki obecnie rządzących to przy tym pikuś, prawda?

Black-Wln

2012-01-26, 16:22
kasztan_85 napisał/a:

Zly_wrecz_okropny - Jareczek Ci płaci za te słodkie pierdy? A może uważasz że zimny kartofel był dobrym prezydentem?




Wielu jest takich jak Ty..
Którzy w opozycji widzą tylko zimnego Lecha i pogardę dla jego brata..
A tak naprawdę to do tego łba takie rzeczy wbił Ci pewnie jakiś równie intelektualnie wykształcony pacan który kieruje się tylko pogardą..
Niestety na ten czas w Polsce nie mamy partii która byłaby w stanie zakasać pasy i zrobić coś w tym rządzie..
Pewne jest tylko jedno im dłużej Pan Tusk będzie przy rządach tym gorzej dla nas wszystkich..
A już niedługo to się znacznie odbije na Nas..

Niestety takiej zakały mamy dużo w kraju, która jest tylko mocna w gębie..

Hubert0501

2012-01-26, 16:32
Jeszcze jedno mi się przypomniało. Jak robiłem risercz do pracy licencjackiej (o wojnie w Gruzji) znalazłem artykuł niemieckiego profesora, który pisał, że to wstyd, że tylko Polska, Ukraina, Litwa, Łotwa i Estonia (pamiętna wizyta pięciu prezydentów) poparła Gruzję, że cała Europa powinna to zrobić, że Lechu wykazał się siłą i odwagą podejmując takie kroki. W naszym kraju Lech został za to doszczętnie zjechany a jego działania zostały nazwane "machaniem szabelką". No żeby k***a niemiec musiał bronić polskiego prezydenta podczas gdy jego własny naród na niego pluje... Tego typu epizodów ci u nas dostatek.

Phoenixio

2012-01-26, 16:37
Hubert.... dopóki TVN będzie kształcił poglądy ludzi zamiast oni sami swoje dopóty takie wypociny jak te Kasztana będą pojawiać się na forach non-stop

Hubert0501

2012-01-26, 16:57
Ale zwróćcie uwagę, że to się zmienia. Baaaaardzo powoli i czas w jakim to się dzieje jest nieproporcjonalnie długi do tego jak kształtowały się sprawy w naszym kraju, ale jeszcze 2 lata temu głęboki tekst w stylu "j***ć PiS" w ciągu pierwszych 5 minut miałby 732 piwa. Zmianę nastrojów widać już od dłuższego czasu, nie tylko teraz w czasie paniki związanej z ACTA. To, że zupełnie nie znajduje to odzwierciedlenia w wynikach wyborów to inna sprawa.

Cz...........el

2012-01-26, 18:22
Phoenixio napisał/a:

Hubert.... dopóki TVN będzie kształcił poglądy ludzi zamiast oni sami swoje dopóty takie wypociny jak te Kasztana będą pojawiać się na forach non-stop



Dla Twojej informacji nie jestem za PO i mam w głębokim poważaniu wszystkich polityków z PO, SLD i RP , ale ci z PISu mnie ewidentnie wk***iają ponieważ ich priorytetem jest zrobienie z zimnego Lecha świętego, z każdego polaka katolika, stawianie kościołów zamiast szpitali a na dodatek są sterowani przez Rydzyka.

Co do TVN to się zgodzę że sieją propagandę na rzecz PO ale to samo robi TV Trwam i R.Maryja tylko na rzecz PISu a dodatkowo sieją nienawiść. Poza tym na TVN czasami jakiś filmik puszczą a w mediach rydzola ciągle tylko sobecka i macierewicz.