18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kardiochirurdzy i fizycy atomowi na zakupach

GeorgeHarvey1 • 2022-11-19, 23:51

Decathlon, Hiszpania

Skuba

2022-11-20, 00:08
Chyba niedziela nie handlowa.

unpleasant

2022-11-20, 00:12
też uważam, że Decathlon powinien być dłużej otwarty.

Vasqesii

2022-11-20, 00:20
Ja pie**ole przypomnijcie sobie lata 2005 może nawet 2010. Teraz 2022 i taki rozpie**ol w Europie. Na 100% w 2050 roku papieżem będzie jakaś latynoska albo tajlandzka k***a z ku*asem a ci wielcy teraz mówią jak to Marsa będziemy kolonizować. Popie**olony świat :roll:

jestemnikim

2022-11-20, 00:36
ktos mi powie dlaczego oni w tej europie zachodniej, nie potrafia sie zmobilizować i wypie**olic tych wszystkich arabów? albo zrobic jakiegos commando co by ten syf eksterminował jeden po jednym

ProVVe

2022-11-20, 05:36
jestemnikim napisał/a:

ktos mi powie dlaczego oni w tej europie zachodniej, nie potrafia sie zmobilizować i wypie**olic tych wszystkich arabów? albo zrobic jakiegos commando co by ten syf eksterminował jeden po jednym



Władza nie wyrzuci swojego elektoratu i dwa każdy z takim pomysłem jest zaraz naznaczany... Dlatego podejrzewam, że musi dojsc do jakiejs wojny domowej, ale czesc z nich sie jakos wymiesza przetasuje, a reszta przywyknie do zycia z j***nymi malpami

kubol

2022-11-20, 07:46
jestemnikim napisał/a:

ktos mi powie dlaczego oni w tej europie zachodniej, nie potrafia sie zmobilizować i wypie**olic tych wszystkich arabów? albo zrobic jakiegos commando co by ten syf eksterminował jeden po jednym



Jak hitler zrobil raz porzadek, to do dzisiaj wieszają na nim psy, wiec nikt sie nie wychyla zeby po nim nie jezdzic- a doktorow coraz wiecej...

Hetman_Wielki

2022-11-20, 07:53
nie chodzi o to, nie ma roboli a ci sie dobrze nadaja do taniej pracy

Braki wykwalifikowanej siły roboczej, związane m.in. ze starzejącą się populacją oraz konsekwencjami pandemii Covid-19, sprawiają, że niemieckie firmy przemysłowe, jak Airbus, BMW czy BASF, nie są w stanie sprostać popytowi. Z ostatnich badań wynika, że rekordowe 50 proc. przedsiębiorstw musiało ciąć produkcję ze względu na braki personelu. Niemiecka gospodarka płaci za to ogromną cenę – nawet 85 mld euro rocznie.

Mpp2007

2022-11-20, 07:55
Bierzcie i jedźcie dokąd chcecie. Albowiem rowery są ubezpieczone.

Riikko

2022-11-20, 08:26
dla klimatu zrobia wszystko! to taka nowa forma protestu i beda teraz jezdzic na rowerach :)

0_rafiks_0

2022-11-20, 09:52
Wincyj! Wincyj a bedziemy mieli druga Ukraine.

PutinToSmiec

2022-11-20, 10:02
Hehe wPL takie akcje odpie**alają rodowici potomkowie wielkich husarzy

Hehe wPL takie akcje odpie**alają rodowici potomkowie wielkich husarzy

Hehe wPL takie akcje odpie**alają rodowici potomkowie wielkich husarzy , no bo porozpie**alane przystanki i powyjebywane szyby to same się psują

ClemenMurray

2022-11-20, 10:10
Nie wiem czy w waszych rejonach jest podobnie i czy zauważyliście, ale wraz z upaińcami wjechało do nas w cholerę śniadego ścierwa (jak by ukry nie były wystarczającym zmartwieniem). Nie jestem z miasta, ale wyjeżdżając wiele razy podczas wakacji do Krakowa, Katowic, Wrocławia, Legionowa czy Warszawy widywałem sporo tych koleżków niewiadomego pochodzenia, ale można się domyśleć, że to Ci którzy ślęczeli niedawno na białoruskiej granicy. Na ukrainie można kupić paszport za psi pieniądz, a dostać się tam z którejkolwiek strony było jeszcze łatwiej. Za niedługo będziemy mieć podobne problemy z tymi j***nymi brudasami i to tylko kwestia czasu.

tu_przemek

2022-11-20, 10:59
ClemenMurray napisał/a:

Nie wiem czy w waszych rejonach jest podobnie i czy zauważyliście, ale wraz z upaińcami wjechało do nas w cholerę śniadego ścierwa (jak by ukry nie były wystarczającym zmartwieniem). Nie jestem z miasta, ale wyjeżdżając wiele razy podczas wakacji do Krakowa, Katowic, Wrocławia, Legionowa czy Warszawy widywałem sporo tych koleżków niewiadomego pochodzenia, ale można się domyśleć, że to Ci którzy ślęczeli niedawno na białoruskiej granicy. Na ukrainie można kupić paszport za psi pieniądz, a dostać się tam z którejkolwiek strony było jeszcze łatwiej. Za niedługo będziemy mieć podobne problemy z tymi j***nymi brudasami i to tylko kwestia czasu.



Nie obsraj się tylko z tego strachu. Może na Twoją wichurę nie dojadą.