18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kardiochirurdzy i fizycy atomowi na zakupach

GeorgeHarvey1 • 2022-11-19, 23:51

Decathlon, Hiszpania

Sznita

2022-11-20, 11:28
Prawie jak cygański triathlon... na basen z buta, z basenu rowerem.

n1ck.ee

2022-11-20, 11:53
Jakoś mi ich nie szkoda wpuścili to gówno to niech się z tym uzerają :lol: :->

ClemenMurray

2022-11-20, 12:01
tu_przemek napisał/a:

Nie obsraj się tylko z tego strachu. Może na Twoją wichurę nie dojadą.



To nie strach tylko obrzydzenie. Ty byś pewnie z nimi trzymał i razem byście opie**alali sklepy.

shoe5maker

2022-11-20, 12:12
Hetman_Wielki napisał/a:

nie chodzi o to, nie ma roboli a ci sie dobrze nadaja do taniej pracy
Braki wykwalifikowanej siły roboczej, związane m.in. ze starzejącą się populacją oraz konsekwencjami pandemii Covid-19, sprawiają, że niemieckie firmy przemysłowe, jak Airbus, BMW czy BASF, nie są w stanie sprostać popytowi. Z ostatnich badań wynika, że rekordowe 50 proc. przedsiębiorstw musiało ciąć produkcję ze względu na braki personelu. Niemiecka gospodarka płaci za to ogromną cenę – nawet 85 mld euro rocznie.



Gówniarze nie chcą pracować, a bajerskie ciuszki chcą mieć. Obstawiam, że nie wszyscy na tym filmie to imigranci z ch*jami śmierdzącymi kozim gównem.

GeorgeHarvey1

2022-11-20, 12:13
PutinToSmiec napisał/a:

Hehe wPL takie akcje odpie**alają rodowici potomkowie wielkich husarzy
Hehe wPL takie akcje odpie**alają rodowici potomkowie wielkich husarzy
Hehe wPL takie akcje odpie**alają rodowici potomkowie wielkich husarzy , no bo porozpie**alane przystanki i powyjebywane szyby to same się psują



A to ciekawe. To wrzuć jakiś filmik jak nasi robią taką akcję.Albo link ? Nie znajdziesz. I doskonale o tym wiesz

DragotPL

2022-11-20, 12:30
Trochę mi żal, że to się dzieje na zachodzie. Nie żal mi, że to Decathlon :-)

Bebej

2022-11-20, 13:29
Co za debil pisze lata 2005?

stach_mysliwy

2022-11-20, 13:52
Widać że to profesorowie z AWF-u bo sprzę na zajęcia załatwiają :kkkpotrzask:

ProVVe

2022-11-21, 00:40
Hetman_Wielki napisał/a:

nie chodzi o to, nie ma roboli a ci sie dobrze nadaja do taniej pracy
Braki wykwalifikowanej siły roboczej, związane m.in. ze starzejącą się populacją oraz konsekwencjami pandemii Covid-19, sprawiają, że niemieckie firmy przemysłowe, jak Airbus, BMW czy BASF, nie są w stanie sprostać popytowi. Z ostatnich badań wynika, że rekordowe 50 proc. przedsiębiorstw musiało ciąć produkcję ze względu na braki personelu. Niemiecka gospodarka płaci za to ogromną cenę – nawet 85 mld euro rocznie.



To poczytaj dane i artykuly na ten teamt... Tak chcieli z nich zrobic konie pociagowe, ale przez social i totalny brak asymilacji im sie k***a nie udalo... To nie USA gdzie mami sie kazdego marzeniami i tego trzyma sie czesc tych bambo... Tak robia w Indiach, smrod, brud, ubóstwo, ale na bilet do kina kazdy nawet ten co zebra o ryz ma kase... Puszczaja im tam basnie i aktorzy sa doslonie pół-bogami. Efekt taki, ze jakos to sie kreci i mimo syfu palno tego goena.... A jebie tam i takie j***ne slamsy sa na przemian z luksusem...

neo001

2022-11-21, 15:04
DragotPL napisał/a:

Trochę mi żal, że to się dzieje na zachodzie. Nie żal mi, że to Decathlon



Przecież te śmiecie same chciały przyjmować brudasów i bambusów. Polska była przez nich uważana za zacofany rasistowski kraj, bo wiedzieliśmy że z tej mąki chleba nie będzie. Obecnie te zachodnie lewary zaczęły dostrzegać w jakiej sytuacji się znalazły, ale jest już za późno żeby zrobić z nimi porządek.
Dalej jest ci żal tego zgniłego lewackiego zachodu?

nudzimisiexd

2022-11-22, 00:13
Vasqesii napisał/a:

Ja pie**ole przypomnijcie sobie lata 2005 może nawet 2010. Teraz 2022 i taki rozpie**ol w Europie. Na 100% w 2050 roku papieżem będzie jakaś latynoska albo tajlandzka k***a z ku*asem a ci wielcy teraz mówią jak to Marsa będziemy kolonizować. Popie**olony świat



Przestępczość w Europie spada z roku na rok. Przypomnij sobie rok 2005 czy 2010 czy miales taki dostep do informacji. Skończcie pie**olic głupoty

neo001 napisał/a:

Przecież te śmiecie same chciały przyjmować brudasów i bambusów. Polska była przez nich uważana za zacofany rasistowski kraj, bo wiedzieliśmy że z tej mąki chleba nie będzie. Obecnie te zachodnie lewary zaczęły dostrzegać w jakiej sytuacji się znalazły, ale jest już za późno żeby zrobić z nimi porządek.
Dalej jest ci żal tego zgniłego lewackiego zachodu?



„Zgniły lewacki zachut” - nawet mi was i waszego debilizmu nie żal. Siedź dalej w schizofrenicznej bańce. Daje ci najprostszy przykład sadolowego zdebilnienia. Tu na filmiku czarny Francji robi rozbój - AAA MAUPA, ZGNIŁY ZACHUTTT. Kilka filmików dalej Francja biały napie**ala typiare butem na ryj - hehe dobrze, hehe równouprawienie. Przecież przestępczość w tych wypadkach jest symetryczna - to nie problemem jest „zgniły zachod” a wasz debilizm który selektywnie wybiera materiały godne reakcji - i przypadkiem będą to tylko te zawierajace ciemnych i czarnych. Kaleki umysłowe

neo001

2022-11-22, 00:26
nudzimisiexd napisał/a:

Przestępczość w Europie spada z roku na rok.



Z dupy te dane sobie wyciągnąłeś? Niech zrobią jak w USA ze statystykami przestępstw. Ze względu na kolor skóry i narodowość. Miło by było jakby jeszcze nie tuszowali przestępstw tych "inżynierów"

nudzimisiexd napisał/a:

nawet mi was i waszego debilizmu nie żal



Nie potrzebuje twojego współczucia i jakoś sobie nie przypominam bezczelnych kradzieży w ostatnich latach w Polsce jak ta na filmie powyżej. Tobie pewnie by pluli na twarz, to udawałbyś że to deszcz - obecnie tak nas traktują Ukraińcy.

nudzimisiexd

2022-11-22, 09:16
neo001 napisał/a:

Z dupy te dane sobie wyciągnąłeś? Niech zrobią jak w USA ze statystykami przestępstw. Ze względu na kolor skóry i narodowość. Miło by było jakby jeszcze nie tuszowali przestępstw tych "inżynierów"
Nie potrzebuje twojego współczucia i jakoś sobie nie przypominam bezczelnych kradzieży w ostatnich latach w Polsce jak ta na filmie powyżej. Tobie pewnie by pluli na twarz, to udawałbyś że to deszcz - obecnie tak nas traktują Ukraińcy.



Ładnie tłumacze debilizmy i bledy logiczne ale widze ze dalej nie dociera :V. Spójrz jak głupi jestes. Jednocześnie potrafisz jebac na czarnych żeby zaraz powiedziec ze w sumie to nie ma statystyk z podziałem na kolor skory :VVV. Sam nie wiesz czy czarni dokonują więcej przestępstw ale ty już wiesz bo Tak zakładasz, a nawet jeśli znajdę badanie odwrotne to i tak ty już wiesz ze ich przestępstwa się tuszuje - ale po co tuszować ich przestępstwa skoro nie rozróżnia się na na narodowość i kolor skory? :VVVVVVVV.

„Jakos sobie nie przypominam bezczelnych kradzieży” - ja sobie natomiast nie przypominam żeby w Polsce dokonywali takie rozpie**olu żeby palic prywatne samochody a jednak żółte kamizelki czyli bialasy w większości we Francji nie mieli z tym problemów :V. Kolejny błąd logiczny zakładający ze jeśli ty czegos nie widziałeś to musi znaczyc ze coś nie wystąpiło :V, skrajny debilizm.

Na koniec dodam ze wiesz czemu unika się podawania narodowości czy koloru skóry w przypadku przestępstw? BO NIE MA TO NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA. Nie różnisz się typie od gościa za tą wyimaginowana granica, jestes tym samym człowiekiem, dokładnie identycznym. Narodowość i kolor skory ma ch*ja do znaczenia dlatego bo to BIEDA jest głównym czynnikiem determinującym wskaźnik przestępczości, i w USA czy Francji nadreprezentacja biedy wśród czarnych jest ogromna :v. Nie ma znaczenia typie gdzie się urodziłeś i jaki masz kolor skory a to jak cię wychowano i jaki status ekonomiczny masz - dlatego nie podaje się narodowości czy koloru skory żeby debile takie jak ty nie dopowiadaly sobie rasistowskich i ksenofobicznych urojen.

neo001

2022-11-23, 02:42
nudzimisiexd napisał/a:

i



W sumie to nawet na takie zero jakim jesteś nie chce mi się odpowiadać, bo wiesz jesteś nikim w tym kraju. Jedyne co ci pozostało to trollowanie na sadolu i pewnie jeszcze innych stronach. Reprezentujesz w Polsce śmieszną mniejszość jeśli chodzi o światopogląd i to wystarczy, bo kiedyś skończy się kasa na wasze pie**olenie o równości :lol: