18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kardiochirurdzy i fizycy atomowi na zakupach

GeorgeHarvey1 • 2022-11-19, 23:51

Decathlon, Hiszpania

nudzimisiexd

2022-11-23, 07:36
neo001 napisał/a:

W sumie to nawet na takie zero jakim jesteś nie chce mi się odpowiadać, bo wiesz jesteś nikim w tym kraju. Jedyne co ci pozostało to trollowanie na sadolu i pewnie jeszcze innych stronach. Reprezentujesz w Polsce śmieszną mniejszość jeśli chodzi o światopogląd i to wystarczy, bo kiedyś skończy się kasa na wasze pie**olenie o równości



No tak. To wcale nie tak ze ch*ja wiesz o otaczającym cię świecie, ja opierający swoją tezę o badania i wiedze socjologiczną jestem zerem ale ty, ty który opierasz swoje ch*jstwo a nie poglady na podstawie filmików z neta ty to dopiero jestes znawca tematu :VVVV.

Ja reprezentuje śmieszna mniejszość? Jak typie większość ludzi w Polsce jest rozumna dlatego takie sp***oliny jak konfederacja nie dostają więcej niż kilka procent :vvvv.

W skrócie nie masz żadnej wiedzy, tak naprawdę nie potrafisz odpowiedzieć na to bo jestes za głupi ale usprawiedliwiasz swoje poglady bo twoja wyimaginowana większość społeczeństwa mysli tak samo xD. Brawooooo! Poziom intelektualny małpy.