18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kara śmierci

DFM • 2013-03-06, 11:39
Tragiczny finał poszukiwań uprowadzonego niemowlęcia. W chińskim mieście Changchun na policję zgłosił się mężczyzna, który dzień wcześniej ukradł samochód, a wraz z nim - dwumiesięczne niemowlę.

Fot. AFP

Ta sprawa poruszyła Chińczyków. Dwa dni temu mieszkaniec Changchun pozostawił przed sklepem samochód, a w nim dwumiesięczne dziecko. Policji tłumaczył, że wyszedł do sklepu "na chwilę", a dziecko pozostawił w aucie, bo obawiał się, że może się przeziębić.

Skradzionego samochodu i zaginionego dziecka jeszcze wczoraj szukało ponad 10 tysięcy policjantów oraz setki wolontariuszy. Wieczorem na policję zgłosił się mężczyzna, który ukradł samochód. Auto odnaleziono, ale na pomoc dziecku było już za późno.


Po kradzieży złodziej udusił niemowlę. Grozi mu za to kara śmierci.



Nie wiem jak Wy ale ja jestem zdania że każda k***a która działa w ten sposób powinna być powieszona .

Suka_Blyat

2013-03-06, 11:46
Powieszona, rozstrzelana, ścięta, zastrzyk z trucizną, kamieniowanie, krzesło elektryczne... Metod wykonania KS jest wiele. Jemu bym proponował krzesło

tuchajbej33

2013-03-06, 11:46
za karę śmierci zawsze piwo !

R41NM4N

2013-03-06, 11:55
W Chinach akurat kara śmierci jest stosunkowo umiarkowana - dwóch mundurowych trzyma za ręce a trzeci z bliskiej odległości strzela w głowę z wz56 ew dla bardziej pogodzonych z losem szybki strzał w potylicę w pozycji klęczącej.
Szybki i skuteczny system resocjalizacyjny dla morderców, handlarzy narkotyków oraz oszustów podatkowych. (jest to również kara za korupcję oraz coś co u nas nazywa się niedopełnieniem obowiązków pracownika administracji państwowej - tam za autostrady, kopalnie, huty, stocznie, umowę na kupno gazu jest czapa u nas premia i uścisk ręki premiera)

DFM

2013-03-06, 12:02
NSZowiec napisał/a:

Powieszona, rozstrzelana, ścięta, zastrzyk z trucizną, kamieniowanie, krzesło elektryczne... Metod wykonania KS jest wiele. Jemu bym proponował krzesło




Jeden ch*j w jaki sposób , byle sk***iel nie marnował tlenu :-D

BongMan

2013-03-06, 12:26
koniczynka napisał/a:

Nie wiem jak Wy ale ja jestem zdania że każda k***a która działa w ten sposób powinna być powieszona .


Zgadzam się, ale miękkie lewackie pie**olce bez mózgu, serca i jaj twierdzą, że kara śmierci jest zła. U nas by się znalazły okoliczności łagodzące, dostałby z 12 lat a wyszedł po 8.

rockface123

2013-03-06, 12:49
politycy boją się wprowadzić KS do polszy ponieważ to by była dla nich kara śmierci, samobójstwo... piwko za KS u nas to chyba za nie płacenie podatków będą zabijać

Duszek Okruszek

2013-03-06, 15:11
Kara śmierci nie jest jako taką karą bo tak naprawdę rozwiązuje problem tego gościa i zj***nego życia jakie będzie znosił po czynie. Gdzieś czytałem że kara śmierci jest najbardziej bolesna dla rodziny a nie dla samego skazanego i chyba trochę prawdy w tym jest. Takich sk***ysynów jak on to zamknąć w jakimś obozie pracy i żeby zapie**alał do usranej śmierci dla dobra ogółu bez podstawowych wygód życiowych...to by mogła być kara.

jzs44

2013-03-06, 17:10
i zadnych zartow o katarzynie w?
panowie, az niewypada...

hudziel

2013-03-06, 18:12
@up
Powinien się uczyć od Katarzyny W.

grim_wj

2013-03-06, 19:07
Pewnie się mały zesrał, a że gościowi nie chciało się zmieniać pieluchy to darował dzieciakowi męk

Co...........er

2013-03-06, 21:35
koniczynka napisał/a:

zaginionego dziecka jeszcze wczoraj szukało ponad 10 tysięcy policjantów



czyli jeden mały posterunek na przeciętnej chińskiej wsi :mrgreen:

szybkiebuty*

2013-03-06, 21:48
torturować 10 lat a nie k***a kara śmierci do ch*ja psa !

Sz...........an

2013-03-06, 22:53
Duszek Okruszek, Mądrze prawi. Co z kary śmierci? Dostanie kulkę w głowę, albo krzesło czy co tam bądź.

Kara śmierci wcale nie jest taka najgorsza, w przypadku krzesła elektrycznego człowiek doznaje szoku i nawet nie wie co się dzieje. Większą "męczarnią" jest już strach podczas gdy skazanego do egzekucji przygotowują.

Moim zdaniem zakład karny powinien pełnić jednocześnie funkcję jakiejś kopalni. Zakład karny dzięki sprzedaży surowca zarabiałby i sam utrzymywał więźniów za swoje pieniądze a nie podatników.

Jedyną pozytywną stroną kary śmierci jest to, działa odstraszająco i zniechęca do popełnienia przestępstwa.

xianoss

2013-03-07, 23:58
a ja myślę że to wszystko propagandowe pie**olenie i to zdarzenie nie miało miejsca