18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kara śmierci

DFM • 2013-03-06, 11:39
Tragiczny finał poszukiwań uprowadzonego niemowlęcia. W chińskim mieście Changchun na policję zgłosił się mężczyzna, który dzień wcześniej ukradł samochód, a wraz z nim - dwumiesięczne niemowlę.

Fot. AFP

Ta sprawa poruszyła Chińczyków. Dwa dni temu mieszkaniec Changchun pozostawił przed sklepem samochód, a w nim dwumiesięczne dziecko. Policji tłumaczył, że wyszedł do sklepu "na chwilę", a dziecko pozostawił w aucie, bo obawiał się, że może się przeziębić.

Skradzionego samochodu i zaginionego dziecka jeszcze wczoraj szukało ponad 10 tysięcy policjantów oraz setki wolontariuszy. Wieczorem na policję zgłosił się mężczyzna, który ukradł samochód. Auto odnaleziono, ale na pomoc dziecku było już za późno.


Po kradzieży złodziej udusił niemowlę. Grozi mu za to kara śmierci.



Nie wiem jak Wy ale ja jestem zdania że każda k***a która działa w ten sposób powinna być powieszona .

nygas232

2013-03-07, 23:58
NSZowiec
proponowałbym głodzenie, albo ukręcanie głowy, byłoby taniej.

Biker50

2013-03-08, 00:08
koniczynka napisał/a:

Skradzionego samochodu i zaginionego dziecka jeszcze wczoraj szukało ponad 10 tysięcy policjantów



Patrząc że w Chinach jest około 1,3 mld mieszkańców, dziecka szukał raptem jeden komisariat :ok***a:

uszi

2013-03-08, 00:21
KS jest do bani!
Rachu ciachu i do piachu, a gdzie tu nauczka?
koleś ma z głowy i nawet nie cierpi!
większą nauczką było by wkręcić go że został skazany na KS, upozorować egzekucje, a jak się zesra ze strachu zrobić zdjęcie i publikować gdzie się da!
Ktoś wyżej zaproponował też obóz pracy, też świetny pomysł, niech padnie z wycieńczenia k***a!

ddobry10

2013-03-08, 00:27
A jeden chińczyk w tą jeden w tamtą, i tak jest ich od zaj***nia :)

Sl...........nx

2013-03-08, 00:28
NSZowiec napisał/a:

Powieszona, rozstrzelana, ścięta, zastrzyk z trucizną, kamieniowanie, krzesło elektryczne... Metod wykonania KS jest wiele. Jemu bym proponował krzesło



Heh, jak to czytam, to przypomina mi się fragment książki Tomasza Pacyńskiego, pod tytułem "Sherwood":

- Spokojnie - powtórzył. - Gisbourne, derkę! - rzucił, nie odwracając się.
- Szeryfie, po co? - zapytał stojący z tyłu hrabia, który przyglądał się z sadystycznym uśmieszkiem. - Dobić to ścierwo! Powiesić! Do lochu!
Szeryf delikatnie opuścił głowę Matcha na trawę. Wyprostował się niespiesznie, zmierzył Gisbourne'a przeciągłym spojrzeniem.
- Taką zalecasz kolejność, mój dobry hrabio? - zapytał. - Pozwolę sobie jednak zauważyć, że jeżeli najpierw dobijemy, a potem wrzucimy do lochu, to może wkrótce zacząć śmierdzieć...

De...........ct

2013-03-08, 00:36
Za zabicie chińczyka zawsze piwo

P.S. Duszek Okruszek, weź wyk***iaj od mojego awataru i znajdź sobie inny plis.

krzyhhh

2013-03-08, 00:44
ciekawe, los 2 miesięcznego dziecka porusza całe chiny, w poszukiwania zaginionego niemowlaka włączona zostaje pokaźna ilość policjantów oraz wolontariuszy - zapewne nikt z tych ludzi nie chce, aby dziecku spadł choćby włos z głowy. dzieje się to w kraju, w którym oficjalnie wykonuje się 13 milionów aborcji rocznie.
daje do myślenia.

Realbartu

2013-03-08, 02:09
Cytat:

ciekawe, los 2 miesięcznego dziecka porusza całe chiny, w poszukiwania zaginionego niemowlaka włączona zostaje pokaźna ilość policjantów oraz wolontariuszy - zapewne nikt z tych ludzi nie chce, aby dziecku spadł choćby włos z głowy. dzieje się to w kraju, w którym oficjalnie wykonuje się 13 milionów aborcji rocznie.
daje do myślenia.




Pewnie to temat zastępczy ;-)

Bacutil

2013-03-08, 02:13
Dowcipniś.

Loaloa

2013-03-08, 02:37
Przecież to był tylko głupi bachor. Poważnie chcielibyście uśmiercić człowieka za zabicie jakiegoś niemowlaka?

McSzczery

2013-03-08, 02:45
Loaloa napisał/a:

Przecież to był tylko głupi bachor. Poważnie chcielibyście uśmiercić człowieka za zabicie jakiegoś niemowlaka?



Jest ktoś za karą śmierci dla idiotów? :plzdie:

kataqunis

2013-03-08, 03:11
zabicie człowieka siada na psychike, prędzej czy później morderca musi myśleć o swoich ofiarach. Koszmary itd. Powinni takich łapać i wrzucać do jednego ośrodka gdzie torturowali by ich, ale nie fizycznie tylko psychicznie. Ból fizyczny będzie tylko czasowy, a jakby takim sk***ielom wjeżdżali na banie codziennie po parę razy, to sami chcieliby śmierci - oczywiście nie dostaliby jej, bo karą byłoby to nędzne życie gdzie na każdym kroku dostają pie**olca i mają zwidy swoich ofiar..

De...........ct

2013-03-08, 04:06
@up a ja to bym załapał takiego największe z największych morderców i bym tak go dusił i torturował żeby mówił że go boli i żeby krzyczał. Nagrałbym to i wrzucił do internetu jako przestrogę dla innych morderców co chcą kogoś zabić. Wtedy by się powstrzymali, bo by wiedzieli, że to co zrobią będzie ich kosztowało to samo cierpienie.

A tak serio, to pie**olisz takie farmazony że ch*j. Ten zj***ny system nigdy by na takie coś nie pozwolił, a po drugie no znajdź mi k***a bandę j***nych małp które będą wyszkolone do tortury psychicznej, konkretnej grupy jeńców (lista spisana przez sąd!). No k***a.
Tak poza tym, czy to zmniejszyłoby ilość zbrodni? No chyba k***a nie. Człowiek pomyśli - zamkną mnie i będą gadali pierdoły, nie będę ich słuchał. ch*ja mi zrobi pie**olenie jakiegoś pojeba w celi. Tacy są niestety ludzie -każdy myśli że jest wybrańcem.
Żyjemy w systemie gdzie każdy pojeb musi być przytulony przez system i pocieszony wielkim wibratorem analnym, żeby poczuł to dobro płynące od ludzi którzy umarli już za życia. No bo popatrz - nikt nie spojrzy na patologie bogatej rodziny, gdzie rodzice mają w głowie pieniądze a dzieci po wpadce traktują jak pasożyty, czy też - wielodzietne rodzeństwo z alkoholowych domów, gdzie dzieciaki są tak otępiane, że nie widzą różnicy między dobrem a złem.
Więc jeśli, chciałbyś niszczyć człowieka psychicznie, tylko za to, że zabił, to tak naprawdę jeszcze bardziej niszczysz społeczeństwo.
Dla mnie absolutną podstawą systemu będzie wychowanie w zdrowych warunkach, więc bez skupiania się w krnąbrne szczegóły - j***ć skutek, a nie przyczynę. Moim zdaniem coś takiego jak Eugenika wprowadziłaby najwidoczniejsze zmiany, może nie teraz, ale za ok. 20 lat. Więc to co piszesz kolego, to są dla mnie pie**olenie dziecka z podstawówki ;) pozdro

MaszPasożytaMózgu

2013-03-08, 09:26
Kara śmierci. Dobra rzecz, ale jak już niektórzy wspomnieli kara często niewspółmierna... Bo za krótka. I taka... Zbyt naturalna. Za takie czyny powinno być całkowite pozbawienie praw człowieka. Niech taki robi jako przechowalnia narządów - jak potrzeba będzie nerki - ma dwie, kawałek wątroby? Nie ma sprawy. A przy okazji cały czas zapie**ala w kamieniołomach na chleb. Czarna robota była by wykonana, oszczędność znaczna, bo i po ch*j się bawić w zabezpieczenie takich. Można wpisać w statystyki umieralności. Ale oczywiście wszystkie Amnesty ch*je muje dzikie węże od razu by się przypie**oliły, k***a jego mać.

Rozowy_Zniwiarz

2013-03-08, 09:38
stawiam na garotę; piękna, acz zapomniana już kara - zetas ostatnio przypominają ją światu.