18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kalkulator na maturę

nowynick • 2017-04-11, 11:39


wejście na kartę sim, możliwość łączenia z internetem, wystarczy mieć siano (999 zł) i można oszukiwać na tak prostym egzaminie jak nowa matura. :homer:

PS Niby zawyżając ocenę z matematyki zwiększa się szansę na dostanie się np. na Polibudę tylko najprawdopodobniej taki oszust będzie tam przez pół roku wdychał niepotrzebnie tlen, bo wyleci z hukiem przy pierwszej sesji :ok:

endrju132

2017-04-12, 10:00
Gdy ja zdawałem maturę parę lat temu , to mogłem wnieść jedynie dwa długopisy ołówek i jakieś przybory do rysowania typu linijka i ołówek ;) Taki kalkulator może przejść w szkołach o niskim poziomie nauczania , gdzie i tak pomagają zdać maturę więc podejrzewam ,ze szkoda na to kasy ;) U mnie za krzywe spojrzenie w innym kierunku niż kartka było upomnienie a za próbę ściągania lub rozmowy z innym uczestnikiem sprawdzianu dojrzałości był wylot z sali ;)

Ma...........gw

2017-04-12, 11:15
Za moich czasów to, za moich czasów sramto...

A za moich napie**alało się dłutem i młotkiem po kamiennej tabliczce, nie było j***nych ołówków i kartek papieru, lamusy.

Hochsztapler

2017-04-12, 12:14
W mojej szkole maturę zdał gość z autyzmem, który podobno nawet pisać w prostej linii nie potrafi i podczas odpowiedzi ustnej sobie śpiewał jakieś bzdury zamiast na pytania odpowiadać, a tu ktoś chce wydawać tysiąc cebulionów na kalkulator :homer:

sebs-88

2017-04-12, 19:48
nowynick napisał/a:

:roll:

nie wiem, bo za moich czasów zdawało to się na maturę wchodziło z dwoma długopisami, a nie z kalkulatorem, słownikiem, podręcznym łączem internetowym i co tam jeszcze ułatwia debilom zaliczenie egzaminu. Jeśli jest jak mówisz to tym niedorozwojom, którzy to zakupią i tak świstek maturalny do niczego nie będzie potrzebny, bo nikt niczego bardziej odpowiedzialnego od kija od szczotki im nie powierzy.




Nie?


wonder_woman

2017-04-12, 21:07
ej ale wiecie żę na maturze dają tablice i kalkulatory na miejscu i nie mozna miec swoich xD kalkulator moze byc tylko takie prosty bo logiczne ze na naukowym mozna by odwalic polowe matury :p