18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapska perfumeria...

Halman • 2023-08-25, 21:24

trochę wykrzywia ale może być...

Riikko

2023-08-25, 21:29
ten narod jest naprawde zj***ny...

Ogórek

2023-08-25, 21:36
Za darmo smakuje najlepiej!!!

Siriuz

2023-08-25, 21:38
Riikko napisał/a:

ten narod jest naprawde zj***ny...



Ty też :)

Riikko

2023-08-25, 21:38
Siriuz napisał/a:

Ty też






Halman

2023-08-25, 22:24
MoNsTeR.pl napisał/a:

Naród pijaków i idiotów.



i złodziei bo każdy pijak to złodziej...

brylant1412

2023-08-25, 22:38
ta co sprzedaje głupa pali jakby sama po pracy nie piła brzozówki

Suczka_Stefana

2023-08-25, 22:40
Da radę skołować małpkę jak kasy brakuje? Da.

fi...........in

2023-08-25, 22:50
Może to była jedna z tych ukrzyc, co się za ruskich uważają i jej się zapach ze słonina skojarzył. Żeby nie było znowu: obu tych postsowieckich nacji nie trawie. Uważam, że świąt byłby lepszy beż jednych i drugich. Irytuje mnie bezmyślne realizowanie interesów ukrzej propagandy na tym portalu i brak jakiejkolwiek refleksji ze strony moderacji. Wszystkiego dobrego

0dbytBiskupa

2023-08-25, 23:32
Teraz wiem, skąd ten zwyczaj w PRL-u. I patrzcie, komuna się skończyła, ruskie wyszły i nasi nie piją perfumów. Cud?

figgin napisał/a:

Może to była jedna z tych ukrzyc, co się za ruskich uważają i jej się zapach ze słonina skojarzył. Żeby nie było znowu: obu tych postsowieckich nacji nie trawie. Uważam, że świąt byłby lepszy beż jednych i drugich. Irytuje mnie bezmyślne realizowanie interesów ukrzej propagandy na tym portalu i brak jakiejkolwiek refleksji ze strony moderacji. Wszystkiego dobrego


Nowy trend: ruskie trole stają się symetrystami. Widocznie spece z Petersburga połapali się, że w Polsce rusofilia słabo się sprzedaje. Tylko paru przegrywów się na nią łapie, ale ich zdanie się nie liczy. Ale ukro i rusofobia w jednym pakiecie to już coś.

~Velture

2023-08-25, 23:34
Możemy się śmiać ale ja z dzieciństwa pamiętam jak w telewizji było mówione o pladze pijących perfumy naszych u nas. Mówię o latach 90.
Także nie zapominajmy o naszym rodzimym zwyczaju filtracji dykty przez chleb. Picie denaturatu to nasz sport narodowy wśród degeneratów. Dlatego zmieniono przepisy aby denaturat był tylko zanieczyszczony nieszkodliwymi substancjami i żeby bez metanolu był bo też sporo osób ślepło.

fi...........in

2023-08-26, 00:12
0dbytBiskupa napisał/a:

Teraz wiem, skąd ten zwyczaj w PRL-u. I patrzcie, komuna się skończyła, ruskie wyszły i nasi nie piją perfumów. Cud?
Nowy trend: ruskie trole stają się symetrystami. Widocznie spece z Petersburga połapali się, że w Polsce rusofilia słabo się sprzedaje. Tylko paru przegrywów się na nią łapie, ale ich zdanie się nie liczy. Ale ukro i rusofobia w jednym pakiecie to już coś.



Nie jestem ruskim trollem. Nikt mi za to nie płaci, jestem u siebie, męczy mnie już ukrza propaganda na każdym kroku. Autentycznie obecność obu tych narodów na tej ziemi uważam za szkodliwą. Ta sama mentalność, ta sama megalomania, ta sama skłonność do pijaństwa i zbrodni po pijaku. Generalnie do egoistycznego i ponadnardodowego sk***ysyństwa, oportunizmu i bycia po prostu ch*jami, którzy wszystko chcą pod siebie. Ot, posowiecka mentalność. Jeśli ktoś tu jest trollem, to sorka, ale Ty kolego: ukrzym.

srf66

2023-08-26, 00:36
MoNsTeR.pl napisał/a:

Naród pijaków i idiotów.



ale to filmik z Rosji, a nie Polski

Siriuz

2023-08-26, 00:47
figgin napisał/a:

Jeśli ktoś tu jest trollem, to sorka, ale Ty kolego: ukrzym.



OdbytBiskupa to jeden z naczelnych propagandystów na Sadisticu :)
Wyróżnia go to, że jego wypowiedzi częściej bywają rozbudowane i wielozdaniowe, ale generalnie w dyskusję z nim nie wjedziesz, bo na koniec i tak gównem w ciebie rzuci :)