18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapska perfumeria...

Halman • 2023-08-25, 21:24

trochę wykrzywia ale może być...

Siriuz

2023-08-26, 18:33
darek1234 napisał/a:

ruSSkie sk***ysyny zrobią co im się żywnie podoba, a kraje NATO będą mogły im naskoczyć



To jak to w końcu jest według Ciebie - Ruscy mogą robić co im się podoba, bo NATO jest za słabe? Czy że Rosja nie ma szans , żeby wygrać tę wojnę na Ukrainie?

darek1234

2023-08-26, 22:54
Siriuz napisał/a:

To jak to w końcu jest według Ciebie - Ruscy mogą robić co im się podoba, bo NATO jest za słabe? Czy że Rosja nie ma szans , żeby wygrać tę wojnę na Ukrainie?



Coś ci się jebło w logice, suSScy to banda prymitywów, a to co przytoczyłeś to inna rzecz

neo001

2023-08-27, 00:11
darek1234 napisał/a:

Coś ci się jebło w logice, suSScy to banda prymitywów, a to co przytoczyłeś to inna rzecz



Tak samo jak upadlińcy :lol:

fi...........in

2023-08-27, 17:56
darek1234 napisał/a:

No widzisz, synek, jak ty mało wiesz. Polskie sojusze gwarancyjne zawsze wychodziły nam bokiem, ruSSkie sk***ysyny zrobią co im się żywnie podoba, a kraje NATO będą mogły im naskoczyć. Nie lubiłem nigdy Ukrów, choć spotkałem wielu, a jak się okazało później wielu z nich to moi koledzy i koleżanki, potomkowie Ukrów z dziada pradziada w Polsce. Wiem też jak Ukry piją, ale i jak zapie**alają na budowach i na polach, bo naszym robić się nie chce. Dochód generowany przez Ukraińców w Polsce jest potężny i jak najbardziej mają prawo do zasiłków, tak jak Polacy na zachodzie. Zanim weszliśmy do UE to nasi "wyłudzali"na zachodzie zasiłki, a z drugiej strony generowali dodatnie PKB. Spotykam wielu Ukraińców codziennie i jedyne zastrzeżenia jakie do nich mógłbym mieć, gdybym sam się stosował, to nagminne przechodzenie na czerwonym na przejściu. Powtórzę Ci, synek, Ukraińcy generują PKB w Polsce tak jak niegdyś Polacy na zachodzie. Teraz zresztą też. Nazywasz swołoczą ludzi, których nawet nie znasz, coś tam poczytasz, coś tam Siriuz i inne proruSSkie tłuki pie**olną, i tyle z Twojej wiedzy



No widzisz synek, jaki Ty jesteś ograniczony. Pracuję z tym bydłem na co dzień i powiem Ci tak: są chamscy, roszczeniowi i podpie**alają się nawzajem, aż huczy. W dodatku większość z nich to goście w wieku poborowym, którzy powinni z podniesionym czołem walczyć za Swój kraj. Nie obchodzą mnie polskie sojusze gwarancyjne w tym momencie, nie obchodzi mnie NATO. Obchodzi mnie to, że jesteśmy obiektem utajonej inwazji, a głupcy Twojego pokroju biją brawo. Skoro jesteś taki pro, to może pojedź tam bić się za tą ukrzą pedalnię, co siedzi w Polsce i cwaniakuje? Będziemy mieli jednego głupca mniej, więc jak dla nas na plus. Oni przez 30 lat ze Swoim krajem nie zrobili nic sensownego. Rozkradali tylko majątek publiczny i ten który nakradł najwięcej, był uznawany za oligarchę i decydował o losach całej reszty. Teraz brylują w Polsce między innymi, jeśli chodzi o przemyt ciapaków i murzynów podsyłanych nam przez białoruskich. Powiedz mi proszę, naprawdę jesteś tak głupi, czy po prostu jesteś ukrem?

darek1234

2023-08-27, 21:26
figgin napisał/a:

No widzisz synek, jaki Ty jesteś ograniczony. Pracuję z tym bydłem na co dzień i powiem Ci tak: są chamscy, roszczeniowi i podpie**alają się nawzajem, aż huczy. W dodatku większość z nich to goście w wieku poborowym, którzy powinni z podniesionym czołem walczyć za Swój kraj. Nie obchodzą mnie polskie sojusze gwarancyjne w tym momencie, nie obchodzi mnie NATO. Obchodzi mnie to, że jesteśmy obiektem utajonej inwazji, a głupcy Twojego pokroju biją brawo. Skoro jesteś taki pro, to może pojedź tam bić się za tą ukrzą pedalnię, co siedzi w Polsce i cwaniakuje? Będziemy mieli jednego głupca mniej, więc jak dla nas na plus. Oni przez 30 lat ze Swoim krajem nie zrobili nic sensownego. Rozkradali tylko majątek publiczny i ten który nakradł najwięcej, był uznawany za oligarchę i decydował o losach całej reszty. Teraz brylują w Polsce między innymi, jeśli chodzi o przemyt ciapaków i murzynów podsyłanych nam przez białoruskich. Powiedz mi proszę, naprawdę jesteś tak głupi, czy po prostu jesteś ukrem?



Słuchaj, synek, bałwanem Cię nie nazwę, bo piszesz tak jak Kuchciński mówi, w mówi tak, że na końcu wypowiedzi zjada własny ogon. "Oni" przez 30 lat niczego ze swoim krajem nie zrobili, bo byli pod niepisaną okupacją z ruSSką bandą. Większość interesów to były ciemne sprawki z ruSSką mafią. W przemycie biorą udział nie tylko Ukraińcy, ale i Polacy. Otwórz oczy jak coś oglądasz, albo czytasz, nie opuszczaj zdań, bo robisz z siebie cepa. Jak czytasz o II WŚ to nie zamykaj oczu, gdy jest mowa o policji granatowej. Pracujesz z bydłem, hodowca jesteś?

kris1978

2023-08-27, 23:23
@JebacPis100procent

Paton. Jedyny który chciał, po drugiej wojnie, rozj***ć komuchów, czyli wybawić Polskę i kraje sąsiednie od komunizmu. I Stalin go zaj***ł.

fi...........in

2023-08-28, 06:50
darek1234 napisał/a:

Słuchaj, synek, bałwanem Cię nie nazwę, bo piszesz tak jak Kuchciński mówi, w mówi tak, że na końcu wypowiedzi zjada własny ogon. "Oni" przez 30 lat niczego ze swoim krajem nie zrobili, bo byli pod niepisaną okupacją z ruSSką bandą. Większość interesów to były ciemne sprawki z ruSSką mafią. W przemycie biorą udział nie tylko Ukraińcy, ale i Polacy. Otwórz oczy jak coś oglądasz, albo czytasz, nie opuszczaj zdań, bo robisz z siebie cepa. Jak czytasz o II WŚ to nie zamykaj oczu, gdy jest mowa o policji granatowej. Pracujesz z bydłem, hodowca jesteś?



Co ma granatowa policja do ukrow, bo nie ogarniam. Brakło argumentów, to pleciesz bzdury. Przez 25 lat ruscy ukrow mieli głęboko w dopiero. Dopiero po tej hucpie w 2014 zaczęli się tam pchać.