18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapska perfumeria...

Halman • 2023-08-25, 21:24

trochę wykrzywia ale może być...

majeńka

2023-08-26, 01:09
Co innego troll z głupoty lub dla jaj. Ale wam z Leningradu naprawdę przydałby się solidny kop, najlepiej ze sztyletu w bucie.

Byście tak spróbowali trochę przyzwoitości: Putlerowi kulka w łeb i od razu moglibyście robić coś przyjemniejszego, za lepsze pieniądze, i nie będąc najgorszymi sk***ielami na tej planecie.

Bul_od_bytu

2023-08-26, 04:17
~VeIture napisał/a:

Możemy się śmiać ale ja z dzieciństwa pamiętam jak w telewizji było mówione o pladze pijących perfumy naszych u nas. Mówię o latach 90.
Także nie zapominajmy o naszym rodzimym zwyczaju filtracji dykty przez chleb. Picie denaturatu to nasz sport narodowy wśród degeneratów. Dlatego zmieniono przepisy aby denaturat był tylko zanieczyszczony nieszkodliwymi substancjami i żeby bez metanolu był bo też sporo osób ślepło.



Za gnoja stałem w kolejce do kiosku po "Kajko i Kokosza" jak przede mnie wbił się jakiś typ i kupił perfumy. Pamiętam jak tylko odszedł od okienka to otworzył, wypił na hejnał, butle piznął w krzaki i poszedł, a babka z kiosku coś tam się sapać zaczęła, że znowu on itd. Złote lata 90 :D

Zulu-Gula

2023-08-26, 04:52
Bul_od_bytu napisał/a:

kupił perfumy. Pamiętam jak tylko odszedł od okienka to otworzył, wypił na hejnał, butle piznął w krzaki i poszedł


Obalali Brzozówkę i Przemysławkę.
W kioskach były za grosze, a prawie czysty spirytus.
j***li jak dz**ki, ale ważne, że beret targało.
Magia Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

VeIture napisał/a:

Możemy się śmiać ale ja z dzieciństwa pamiętam jak w telewizji było mówione o pladze pijących perfumy naszych u nas.


I tak chlałeś od małego, że aż Ci w nogi poszło. ;-)


Co do filmiku, młoda zdziwiona, że stara pysk po niemytych ruskich ch*jach odkaża.


Kooondor2000

2023-08-26, 07:42
ruSSkie to jednak jest naród psychicznie chory, z każdym dniem coraz bardziej nadaje się do utylizacji. kacapskie ścierwa.

skywalker75

2023-08-26, 08:35
0dbytBiskupa napisał/a:

Teraz wiem, skąd ten zwyczaj w PRL-u. I patrzcie, komuna się skończyła, ruskie wyszły i nasi nie piją perfumów. Cud?
Nowy trend: ruskie trole stają się symetrystami. Widocznie spece z Petersburga połapali się, że w Polsce rusofilia słabo się sprzedaje. Tylko paru przegrywów się na nią łapie, ale ich zdanie się nie liczy. Ale ukro i rusofobia w jednym pakiecie to już coś.


Pełna zgoda, poza tym, że nie jest to nowy trend. Od początku wojny ruska propaganda wykorzystuje takie chwyty mające znieczulić nas na tragedię Ukraińców. Stąd komentarze i stwierdzenia w stylu , że to nie nasza wojna tylko ich , niech się ruskie z ukrami naparzają, nie lubię ruskow ale Ukraińców też więc co mi do tego . Takie opinie są często rozpowszechniane nie tylko przez ruskie trolle ale też przez tzw pożytecznych idiotów których najwięcej w konfie, chociaż pojedynczych nie brakuje też w innych partiach


:roll:

fi...........in

2023-08-26, 09:30
majeńka napisał/a:

Co innego troll z głupoty lub dla jaj. Ale wam z Leningradu naprawdę przydałby się solidny kop, najlepiej ze sztyletu w bucie.
Byście tak spróbowali trochę przyzwoitości: Putlerowi kulka w łeb i od razu moglibyście robić coś przyjemniejszego, za lepsze pieniądze, i nie będąc najgorszymi sk***ielami na tej planecie.



Problem polega na tym, że ruskich trolli tu nie ma. Są tylko ukrze. I Polacy, których to coraz bardziej wk***ia

PryszczatyJeż

2023-08-26, 10:00
figgin napisał/a:

Problem polega na tym, że ruskich trolli tu nie ma. Są tylko ukrze. I Polacy, których to coraz bardziej wk***ia



To prawda. Szmadistic jest okupowany ukrowską propagandą.

Siriuz

2023-08-26, 11:53
skywalker75 napisał/a:

Od początku wojny ruska propaganda wykorzystuje takie chwyty mające znieczulić nas na tragedię Ukraińców.



Taa... ciekawe kto na Sadolu usilnie odczłowiecza każdego Rosjanina.

Lok

2023-08-26, 12:11
Kto nigdy nie miał kaca....ten nie zrozumie. :roll:

Nancy83

2023-08-26, 14:05
denaturat chyba sie skonczył.

darek1234

2023-08-26, 14:09
figgin napisał/a:

Nie jestem ruskim trollem. Nikt mi za to nie płaci, jestem u siebie, męczy mnie już ukrza propaganda na każdym kroku. Autentycznie obecność obu tych narodów na tej ziemi uważam za szkodliwą. Ta sama mentalność, ta sama megalomania, ta sama skłonność do pijaństwa i zbrodni po pijaku. Generalnie do egoistycznego i ponadnardodowego sk***ysyństwa, oportunizmu i bycia po prostu ch*jami, którzy wszystko chcą pod siebie. Ot, posowiecka mentalność. Jeśli ktoś tu jest trollem, to sorka, ale Ty kolego: ukrzym.



Widzisz, synek, jak nie jesteś ruSSkim trollem to znaczy żeś głupi. Gówno widziałeś i w dupie byłeś. 3/4 Podkarpacia było w większości ukraińskie, nadal żyją tu potomkowie tych ludzi; 1/3 Podlasia to też Rusini. Z samych okolic Przeworska przesiedlono około 25 tysięcy Ukraińców na zachód Polski w przeciągu jednego miesiąca, o innych regionach nie mówię, bo było tego znacznie więcej. Wrocław zasiedlony Ukraińcami, Dolny Śląsk, Mazury itd. Żyjesz od dawna, albo niedawna, wśród rodzimych Ukraińców, masz z nimi do czynienia na co dzień, wielu z nich to Twoi koledzy, koleżanki i znajomi. Otwórz oczy i przestań pie**olić farmazony gównianej Konfy i pie**olenia Siriuza i Rozwadowskiego przygłupa. Poczytaj historię to dowiesz się jaki jest bilans między Polakami i Ukraińcami, a wtedy odpowiesz sobie za co - przede wszystkim - zachodnia część Ukrainy nienawidzi Polaków. Dam Ci podpowiedź - za co Polacy nienawidzą ruSSkich, tak samo wiele innych narodów ich nienawidzi. Usiądź i odrób zadanie, wtedy przestaniesz wychodzić na głupka

fi...........in

2023-08-26, 14:49
darek1234 napisał/a:

Widzisz, synek, jak nie jesteś ruSSkim trollem to znaczy żeś głupi. Gówno widziałeś i w dupie byłeś. 3/4 Podkarpacia było w większości ukraińskie, nadal żyją tu potomkowie tych ludzi; 1/3 Podlasia to też Rusini. Z samych okolic Przeworska przesiedlono około 25 tysięcy Ukraińców na zachód Polski w przeciągu jednego miesiąca, o innych regionach nie mówię, bo było tego znacznie więcej. Wrocław zasiedlony Ukraińcami, Dolny Śląsk, Mazury itd. Żyjesz od dawna, albo niedawna, wśród rodzimych Ukraińców, masz z nimi do czynienia na co dzień, wielu z nich to Twoi koledzy, koleżanki i znajomi. Otwórz oczy i przestań pie**olić farmazony gównianej Konfy i pie**olenia Siriuza i Rozwadowskiego przygłupa. Poczytaj historię to dowiesz się jaki jest bilans między Polakami i Ukraińcami, a wtedy odpowiesz sobie za co - przede wszystkim - zachodnia część Ukrainy nienawidzi Polaków. Dam Ci podpowiedź - za co Polacy nienawidzą ruSSkich, tak samo wiele innych narodów ich nienawidzi. Usiądź i odrób zadanie, wtedy przestaniesz wychodzić na głupka



Widzisz synek., albo jesteś ukrem, albo Ci za to płacą, albo po prostu jesteś upośledzony. Wołyń Wołyniem, akcja Wisła, akcją Wisła. Mnie rozpie**ala to, jak ukry w Polsce się zachowują. I masowość tego zjawiska. Wejdź Sobie ograniczony, kimkolwiek jesteś ,na strony polskiej Policji z listami gończymi i poczytaj nazwiska. Polaków już tam prawie nie ma. Dominują ukry i gruzy. Jeśli jesteś Polakiem, to mimo poprawnej wiedzy historycznej i tak będę uważał Cię za głupca. Inna sprawa - skoro oni tak nas nienawidzą, to czego tu szukają, hmm??? Reasumując: nie trawię ukrów z powodów historycznych i tych bardziej aktualnych. Nie podoba mi się to, że tyle tej swołoczy się tu zjechało i są na tyle bezczelni, żeby brać mój hajs z podatków, choć większość jest w wieku poborowym. I nie podoba mi się szerzenie ich śmierdzącej i zakłamanej propagandy dosłownie wszędzie. Wbij Sobie do łba: oni nas nie bronią przed ruskimi. Ruscy nie wejdą nigdy do kraju NATO, nie mogą sobie na to pozwolić. A ukry w wieku poborowym, którzy siedzą u nas i popijają wódeczkę pod żabkami w weekendy zasługują na pogardę.

darek1234

2023-08-26, 15:58
figgin napisał/a:

Widzisz synek., albo jesteś ukrem, albo Ci za to płacą, albo po prostu jesteś upośledzony. Wołyń Wołyniem, akcja Wisła, akcją Wisła. Mnie rozpie**ala to, jak ukry w Polsce się zachowują. I masowość tego zjawiska. Wejdź Sobie ograniczony, kimkolwiek jesteś ,na strony polskiej Policji z listami gończymi i poczytaj nazwiska. Polaków już tam prawie nie ma. Dominują ukry i gruzy. Jeśli jesteś Polakiem, to mimo poprawnej wiedzy historycznej i tak będę uważał Cię za głupca. Inna sprawa - skoro oni tak nas nienawidzą, to czego tu szukają, hmm??? Reasumując: nie trawię ukrów z powodów historycznych i tych bardziej aktualnych. Nie podoba mi się to, że tyle tej swołoczy się tu zjechało i są na tyle bezczelni, żeby brać mój hajs z podatków, choć większość jest w wieku poborowym. I nie podoba mi się szerzenie ich śmierdzącej i zakłamanej propagandy dosłownie wszędzie. Wbij Sobie do łba: oni nas nie bronią przed ruskimi. Ruscy nie wejdą nigdy do kraju NATO, nie mogą sobie na to pozwolić. A ukry w wieku poborowym, którzy siedzą u nas i popijają wódeczkę pod żabkami w weekendy zasługują na pogardę.



No widzisz, synek, jak ty mało wiesz. Polskie sojusze gwarancyjne zawsze wychodziły nam bokiem, ruSSkie sk***ysyny zrobią co im się żywnie podoba, a kraje NATO będą mogły im naskoczyć. Nie lubiłem nigdy Ukrów, choć spotkałem wielu, a jak się okazało później wielu z nich to moi koledzy i koleżanki, potomkowie Ukrów z dziada pradziada w Polsce. Wiem też jak Ukry piją, ale i jak zapie**alają na budowach i na polach, bo naszym robić się nie chce. Dochód generowany przez Ukraińców w Polsce jest potężny i jak najbardziej mają prawo do zasiłków, tak jak Polacy na zachodzie. Zanim weszliśmy do UE to nasi "wyłudzali"na zachodzie zasiłki, a z drugiej strony generowali dodatnie PKB. Spotykam wielu Ukraińców codziennie i jedyne zastrzeżenia jakie do nich mógłbym mieć, gdybym sam się stosował, to nagminne przechodzenie na czerwonym na przejściu. Powtórzę Ci, synek, Ukraińcy generują PKB w Polsce tak jak niegdyś Polacy na zachodzie. Teraz zresztą też. Nazywasz swołoczą ludzi, których nawet nie znasz, coś tam poczytasz, coś tam Siriuz i inne proruSSkie tłuki pie**olną, i tyle z Twojej wiedzy