18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już było dobrze

LeonZawodowiec90 • 2023-12-16, 17:37
Szał macicy


CiepłyOtworek

2023-12-17, 17:35
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ale ty nie raz wspominałeś, że masz małego banderkę, więc ciągniesz 500/800+. twoja nataszu dostaje też na samotną matkę i pewnie jeszcze jakieś dodatki dla zwierząt ze wschodu, więc mi tu nie pie**ol, bo to ja płacę na ciebie. Na kolana przed polskim panem.


Są ludzie, którzy wszędzie widzą Żydów (mniej więcej, połowa sadoli), a niektórzy Ukraińców (jak Motylek). To tylko nowy wariant tej samej choroby.

hall525

2023-12-17, 17:55
wrzesin602 napisał/a:

I takie gówno dostaje socjalu u nas w kraju, A młody człowiek jest kopany i okradane i nic mu się nie należy



Tia, młody do 26 roku życia podatków nie musi odprowadzać. j***ny ruski bocie.

JohnyByrd

2023-12-17, 19:39
Monika? Co ty odpie**alasz?

Emilian89

2023-12-18, 15:13
nadyb napisał/a:

Jesli chodzi Ci o ruskich to nikt ich nie wpuszcza. Jesli chodzi Ci o ukrow to chyba sobie nie zdajesz sprawy, ze cala gospodarka w tej chwili sie na nich opiera. Pewnie tylko kwiczysz, ze ci prace w biedrze zabrali

Kolejna sp***olina umyslowa ktora przy stole wigilijnym walczy o pisowskie koryto.





No opiera się masz rację, j***ne śmietniki i nieroby, u nas stary wyj***ł wszystkich pasożytów od Żeleńskiego, bo sie nawet do miotły nie nadawali. Tak wiec skończ pie**olić.

darek1234

2023-12-19, 12:53
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie dostałem ani grosza. Ale ty nie raz wspominałeś, że masz małego banderkę, więc ciągniesz 500/800+. twoja nataszu dostaje też na samotną matkę i pewnie jeszcze jakieś dodatki dla zwierząt ze wschodu, więc mi tu nie pie**ol, bo to ja płacę na ciebie. Na kolana przed polskim panem.



Tylko się nie zesraj kacapSSki błaźnie, płacisz co najwyżej za prytę w monopolowym. Padaj sobie na kolana, ale przed swoim Putlerkiem, może ci kibel zrobi

Vincentus

2023-12-19, 12:55
Hitler był dobry, bo palił Żydów i kochał młodzież

Marian33

2023-12-19, 15:27
guliusz napisał/a:

A potem się obudziłeś ze zlanymi gaciami



To że moczysz gacie to nie mój problem, nie każdy w tym popie**olonym kraju chodzi z podkulonym ogonem ja sobie nie dam w kaszę dmuchać i nie będę patrzył na jakieś konsekwencję, teraz ludzie to takie p*zdy co dadzą sobie na głowę wejść, tak jak w zeszłym roku jakiś obcokrajowiec latał naj***ny po ulicy i obijał auta nikt się nie zatrzymał i nie wysiadł, dopiero jak wstrzymał ruch waląc pięścią w maskę auta wysiadł gość dobrze ponad 190cm wzrostu i ze 130kg żywej wagi i co zrobił? schował się za drzwiami busa, podbiegłem i sprowadziłem chłopa na ziemię mimo że nic mi nie zrobił, tak więc mocz gacie dalej, pozdrawiam.

alanoo

2023-12-20, 04:45
myslalem ze wroclaw

ppanzer

2023-12-26, 21:24
Na bank Ukraińcy