18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już było dobrze

LeonZawodowiec90 • 2023-12-16, 17:37
Szał macicy


aerone

2023-12-17, 05:02
"Następny przystanek - Tworki, Stacja"

hitmeme

2023-12-17, 05:31
wrzesin602 napisał/a:

I takie gówno dostaje socjalu u nas w kraju, A młody człowiek jest kopany i okradane i nic mu się nie należy


A młody człowiek nie płaci podatki i skończ pie**olić jak to młodym k***a zle.

maki1981

2023-12-17, 06:12
Widać, że najnowsza szczepionka już działa...

krasnal_hałabała

2023-12-17, 10:13
Kaftan, izolatka i litr leków z zastrzykach i tak 60 lat aż zdechnie, tyle w temacie.

zbigniewz

2023-12-17, 11:03
PsikutaBezS napisał/a:

Może to rodzina ?



A czego się k***a przypie**alasz do ich rodziny

Wiewór

2023-12-17, 12:34
Elektorat pis wpadł w popłoch i histerię. Zbliża się koniec socjalu i trzeba będzie wypiwrdalac do roboty. Sa przerażeni.

CiepłyOtworek

2023-12-17, 12:48
Ból dupy typowego sadola. Z tą różnicą, że sfrustrowany sadol pruje się w internecie bo z domu nie wychodzi.

nadyb

2023-12-17, 13:36
motylekwbrzuchu napisał/a:

To prawda, żaden inny "rząd" nie wpuściłby do kraju tego j***nego ruSSkiego gówna z zaporoża.



Jesli chodzi Ci o ruskich to nikt ich nie wpuszcza. Jesli chodzi Ci o ukrow to chyba sobie nie zdajesz sprawy, ze cala gospodarka w tej chwili sie na nich opiera. Pewnie tylko kwiczysz, ze ci prace w biedrze zabrali


:lol:

klaszczebrwiami napisał/a:

Akurat cała moja rodzinka pracowała ciężko do tej pory ale teraz wszyscy się zwalniamy i będziemy siedzieć na bezrobociu, ssać socjale niczym Tusk niemieckie ku*asy. A płacić na nas będzie Warszafka, krakuf i Gdańsk. Teraz jak jest ryży u władzy razem z Czaskowskim i h*jownią to tylko praca na czarno. Na sługusów Berlina i Kremla łożył nie będę. A jak za jakiś czas Putin wjedzie tu z butem to sp***alam bo za Tuska, Czaskoskiego i h*jownię bić się nie będę Proste. Wam radzę to samo.


Kolejna sp***olina umyslowa ktora przy stole wigilijnym walczy o pisowskie koryto.

Quba23

2023-12-17, 14:26
O by taka k***a zdechła jak najszybciej

dżonyłojlker

2023-12-17, 15:37
nadyb napisał/a:

esli chodzi Ci o ruskich to nikt ich nie wpuszcza. Jesli chodzi Ci o ukrow to chyba sobie nie zdajesz sprawy, ze cala gospodarka w tej chwili sie na nich opiera. Pewnie tylko kwiczysz, ze ci prace w biedrze zabrali



Cała gospodarka się na nich opiera :rofl: Wyjdź w południe z piwnicy i przejdź się po mieście. Polacy siedzą w pracy, a na ulicach słychać tylko ten sk***iały zwierzęcy ruski język. Ładnie ci tvp we łbie naj***ło. k***y łażą naj***ne na koszt polskiego podatnika, a ten będzie pie**olił, że gospodarka się na nich opiera. Chyba, że chodzi o odbudowę przystanków, w które te ruskie ścierwa wj***ły się po pijaku.

CiepłyOtworek

2023-12-17, 15:59
motylekwbrzuchu napisał/a:

Cała gospodarka się na nich opiera Wyjdź w południe z piwnicy i przejdź się po mieście. Polacy siedzą w pracy, a na ulicach słychać tylko ten sk***iały zwierzęcy ruski język. Ładnie ci tvp we łbie naj***ło. k***y łażą naj***ne na koszt polskiego podatnika, a ten będzie pie**olił, że gospodarka się na nich opiera. Chyba, że chodzi o odbudowę przystanków, w które te ruskie ścierwa wj***ły się po pijaku.


Co ty ruski trolu wiesz o pracy? Coś mi się zdaje, że ty z tego zawodu o nazwie "szlachta nie pracuje". Bo jakbyś faktycznie pracował to byś wiedział gdzie są Ukraińcy.

dżonyłojlker

2023-12-17, 16:10
CiepłyOtworek napisał/a:

Co ty ruski trolu wiesz o pracy? Coś mi się zdaje, że ty z tego zawodu o nazwie "szlachta nie pracuje". Bo jakbyś faktycznie pracował to byś wiedział gdzie są Ukraińcy.



0dbytek, ładnie się zesrałeś :lol: Wiem gdzie są ci tzw. przez ciebie "ukraińcy", właśnie siedzą (napie**oleni za moje pieniądze) w parku i drą te małpie mordy.

CiepłyOtworek

2023-12-17, 16:22
motylekwbrzuchu napisał/a:

0dbytek, ładnie się zesrałeś Wiem gdzie są ci tzw. przez ciebie "ukraińcy", właśnie siedzą (napie**oleni za moje pieniądze) w parku i drą te małpie mordy.


A może piją za swoje, zarobione. Nie do pomyślenia, co?

darek1234

2023-12-17, 16:30
CiepłyOtworek napisał/a:

A może piją za swoje, zarobione. Nie do pomyślenia, co?



motylek w dupie niezadowolony, bo myśli, że wszyscy zabierają mu socjal

dżonyłojlker

2023-12-17, 16:39
CiepłyOtworek napisał/a:

A może piją za swoje, zarobione. Nie do pomyślenia, co?



Tak, ruskie ścierwa i praca... weź ty się 0dbytek zastanów. Zakładając, że jakiś artiom faktycznie sam by zapracował na wódkę, to u nich jest podobno jakaś wojna domowa.

darek1234 napisał/a:

motylek w dupie niezadowolony, bo myśli, że wszyscy zabierają mu socjal



Nigdy nie dostałem ani grosza. Ale ty nie raz wspominałeś, że masz małego banderkę, więc ciągniesz 500/800+. twoja nataszu dostaje też na samotną matkę i pewnie jeszcze jakieś dodatki dla zwierząt ze wschodu, więc mi tu nie pie**ol, bo to ja płacę na ciebie. Na kolana przed polskim panem.