18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już było dobrze

LeonZawodowiec90 • 2023-12-16, 17:37
Szał macicy


guliusz

2023-12-16, 20:34
Marian33 napisał/a:

Dlatego już nie jeżdzę KM mimo że mam za darmo, za dużo zjebów panoszy się w tych autobusach, kiedyś 2 patusów postanowiło rzucić sobie petardę pod tylne drzwi, ja siedziałem bliżej środkowych drzwi ale i tak nie było to przyjemne bo huk z zaskoczenia do tego było wcześnie rano, myślałem że zaraz ich tam rozjebię, na najbliższym przystanku kazałem im wypie**alać albo sam ich wyniosę sp***alali z ppdkulonym ogonem, kierowca i pasażerowie zero reakcji.


A potem się obudziłeś ze zlanymi gaciami


:mrgreen:

klaszczebrwiami

2023-12-16, 20:43
No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii :-/ :-?

dgfdfg

2023-12-16, 20:44
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



Nie są oni problemem właśnie, a ci lewaccy faszyści z partii razem i ta reszta tych komuszych czerwonych świń. Ludzie nie zdają sobie sprawy nawet że to jest zupełnie inna lewica już niż za czasów SLD. To jest po prostu faszystowskie czerwone bydło, 10 razy gorsze od PiS. Będziecie mieć program PRL+ ale taki na pełnej k***ie, zobaczycie wtedy co to bat i but na plecach dopiero.

dOpieca

2023-12-16, 20:48
Jeszcze ją trzyma , powinien kopa dać jeszcze na rozpęd

dgfdfg

2023-12-16, 20:54
dOpieca napisał/a:

Jeszcze ją trzyma , powinien kopa dać jeszcze na rozpęd



Chciał ją wyr*chać na odchodne pewnie ale nie chciał mu stanąć przy tylu ludziach. Też miałem takę sytuację nie udało mi się ręką nawet nakłonić go do współpracy

Michu_XXX69

2023-12-16, 20:55
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



Zobaczysz - cała Twoja rodzinka będzie musiała iść do pracy :D

darek1234

2023-12-16, 21:36
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



dgfdfg napisał/a:

Chciał ją wyr*chać na odchodne pewnie ale nie chciał mu stanąć przy tylu ludziach. Też miałem takę sytuację nie udało mi się ręką nawet nakłonić go do współpracy



Odnoszę wrażenie, że jesteście poj***ni jak ta panna z filmu, albo nie mieszkaliście w Polsce przez ostatnich 8 lat

sadol001

2023-12-16, 21:48
klaszczebrwiami napisał/a:

No patola, to prawda. Aczkolwiek o ryżym towrzyszu herr Tusku to dobrze gada. Teraz się dopiero zacznie bida pod rządami ryżego, Trzaskowskiego i Hołownii



do roboty się weź, a nie pie**olisz, że bieda.

dżonyłojlker

2023-12-16, 21:59
darek1234 napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że jesteście poj***ni jak ta panna z filmu, albo nie mieszkaliście w Polsce przez ostatnich 8 lat



To prawda, żaden inny "rząd" nie wpuściłby do kraju tego j***nego ruSSkiego gówna z zaporoża.

darek1234

2023-12-16, 22:24
motylekwbrzuchu napisał/a:

To prawda, żaden inny "rząd" nie wpuściłby do kraju tego j***nego ruSSkiego gówna z zaporoża.



Normalny rząd odciąłby Podlasia od zasiłków i zabrałby prawa wyborcze oraz internet. Ciesz się, że możesz jeszcze pisać swoje brednie

dżonyłojlker

2023-12-16, 22:28
darek1234 napisał/a:

Normalny rząd odciąłby Podlasia od zasiłków i zabrałby prawa wyborcze oraz internet. Ciesz się, że możesz jeszcze pisać swoje brednie



Ja akurat mieszkam po zachodniej stronie Polski. Napie**alasz na tych obciągaczy żydowskiego siurka z pisu, a gdyby nie oni, to dalej chlałbyś bimber na swoim zasranym zaporożu 8-) Hipokryzja jak ch*j. Normalny rząd odebrałby banderowskim świniom nasze ziemie, a wy gówno byście zobaczyli a nie pomoc.

habiTEK

2023-12-16, 22:35
@Ronin69

<gif z tuskiem>

jakim trzeba byc zjebem umyslowym zeby wstawic tutaj tuska,
do filmiku ze sp***olina umyslowa ?

klaszczebrwiami

2023-12-16, 23:26
Michu_XXX69 napisał/a:

Zobaczysz - cała Twoja rodzinka będzie musiała iść do pracy



Akurat cała moja rodzinka pracowała ciężko do tej pory ale teraz wszyscy się zwalniamy i będziemy siedzieć na bezrobociu, ssać socjale niczym Tusk niemieckie ku*asy. A płacić na nas będzie Warszafka, krakuf i Gdańsk. Teraz jak jest ryży u władzy razem z Czaskowskim i h*jownią to tylko praca na czarno. Na sługusów Berlina i Kremla łożył nie będę. A jak za jakiś czas Putin wjedzie tu z butem to sp***alam bo za Tuska, Czaskoskiego i h*jownię bić się nie będę :) Proste. Wam radzę to samo.

darek1234

2023-12-17, 01:41
klaszczebrwiami napisał/a:

nowy post Wysłany: Wczoraj 23:26 C



Ja pie**olę! Ja rozumiem, że motylek w dupie jest poj***ny - choć mądrze zrobił, że sp***olił z Podlasia, chyba że zmienili mu miejsce zasiłkowe - ale co wy żrecie za gówno, co pijecie?! Jak bardzo trzeba być pie**olniętym na umyśle, żeby wytworzyć nową jednostkę chorobową pt. Kaczy pedał i jego fobie?!

berhol

2023-12-17, 04:58
Uśpił Bym!