18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jucha tryska

~_Yarko_ • 2023-05-12, 12:23

Dziabnięty nożem w mocno krwawiący organ.

markop4321

2023-05-13, 00:02
Nie wiedziałem ze czarni maja czerwona krew

kocur

2023-05-13, 00:36
no i ch*j, przecież to gównoskóry. tylko niech to któs sprzątnie.

Bul_od_bytu

2023-05-13, 05:42
Dostał kosę w bebechy, ale pierwszy odruch to łapać torbę z fantami i uciekać. Szympans się niestety poślizgnął na swojej krwi :D

MisiaXD

2023-05-13, 08:12
wojtekpwse napisał/a:

Jak by mnie atakował jakiś zjeb to bym kroił jak filet kurczaka. Ale żeby bez powodu atakować to przyznaje, j***ni nozownicy.



Wstawaj zesrałeś się.

yankers

2023-05-13, 17:30
Kriski napisał/a:

To nie ma co wracać do klatki, tętnica brzuszna trafiona, klepnąć te swoje ojcze nasz jak zdąży i do piachu.



Dokładnie to dostał w okolicę w której od aorty brzusznej odchodzi tętnica nerkowa i tętnica jądrowa. Ni ch*ja nie do odratowania, nawet jeśli dostał wyłącznie w aortę brzuszną. Nie przy takim krwotoku. Dobrze będzie jak klepnie te ojcze nasz.


BushwickBill napisał/a:

to chyba nie organ, stawiałbym na tętnice udową blisko pachwiny, ale sie nie znam.



Tętnica pachwinowa zaczyna się nieco ponad pachwiną a nie w połowie brzucha.
W tym miejscu jest to aorta brzuszna, która jest, można powiedzieć, głównym kablem zasilającym cały organizm. Tętnice pachwinowe są zakończeniem tejże aorty, od której odchodzą prawie wszystkie możliwe tętnice w ciele człowieka.
Ale w jednym masz rację, to nie organ.
W tej okolicy brzucha nie ma nic innego co mogłoby doprowadzić do takiego krwotoku.
Zresztą tętnica pachwinowa nawet by nie spowodowała takiego krwotoku, byłby on duży ale nie aż taki.
Podobny krwotok spowodować mogłoby tylko trafienie w serce jak i trafienie w wątrobę a dokładnie w miejsce gdzie przebiega tętnica wątrobowa wspólna już w narządzie. W żadnym innym wypadku taki krwotok nie ma szans powstać, nawet śledziona tak nie krwawi.
Jak urżniesz komuś łeb, to będzie tracił krew w wolniejszym tempie niż z aorty brzusznej :mrgreen:


electron77 napisał/a:

Śledziona pewnie



A Ty to w ogóle mistrzu jesteś, wiesz gdzie w ogóle jest śledziona i wiesz że nie spowoduje takiego krwotoku? Będzie on mocny ale nie aż taki. Tu masz dobre 2 litry na minutę. Śledzionę musiałby mu dziabnąć kilka razy a widać że dostał max raz.

Merkul napisał/a:

Dokładnie jak mówisz, tętnica udowa



Sam jesteś tętnica udowa, człowieku, Ty wiesz gdzie jest udo i gdzie jest tętnica udowa? Ona zaczyna się poniżej pachwiny i biodra, zresztą jest przedłużeniem tętnicy biodrowej.

mar173

2023-05-13, 17:33
Dlaczego nie pomożesz? Idź zrób coś!
Może dlatego że mi życie miłe, i od tego jest policja.
Później pie**olenie o znieczulicy.
Tak zwana hipokryzja ignorancja ludzka.

niowy

2023-05-13, 23:08
zajebiste miłosierdzie gościa co przy nim pozostał do przyjazdu służb

Ro...........ic

2023-05-15, 13:28
Aorta brzuszna. Dlatego należy unikać niepotrzebnych walek.

wojtekpwse

2023-05-19, 02:47
Yolanda napisał/a:

Jak filet może kroić kurczaka?



Nie gadaj, że nigdy kurczaka filetem nie strugałaś?