18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jeszcze trochę o Magiku

Ja...........ro • 2012-09-24, 10:54
Zainteresowanie Magikiem najlepiej pokaże zwykły wykres ze statystyk google Źródło
oraz szybki screen dla leniwych. Wnioski pozostawiam Wam.

Też mnie irytuje cały ten hype na fanów PFK i jak na ironię jestem kolejną osobą wrzucającą cos w tym temacie. :samoboj:

w razie czego wiecie, co z tym tematem zrobić.

superfosfat

2012-09-24, 11:12
To chyba naturalne, że jak się pojawia film o jakiejś znanej osobie, to w okolicach premiery wzrasta zainteresowanie. Ameryki nie odkryłeś. Jak Cię to bulwersuje to idź się wypłacz do mamy.

Chaos_Inc

2012-09-24, 11:17
Cytat:

w razie czego wiecie, co z tym tematem zrobić.



Peja bedzie wiedzial co z tym zrobic.

straatveger

2012-09-24, 11:21
Kiedyś byłą taka gra z magikiem, leci się magikiem omija balkony i łapie skręty da ktoś linka za ch*ja nie mogę znaleźć

Qunda

2012-09-24, 12:27
Się k***a gimbazja podnieca, jak zginął ja miałem 21, a tamci 5-7lat i wielcy fani się znależli.

BongMan

2012-09-24, 12:39
A mnie to nie denerwuje. Dobrze, że małolaty słuchają Paktofoniki a nie jakiegoś j***nego Tokio Hotel czy innego gówna. Od kiedy wyszedł film to nawet u tramwajowych, autobusowych i ulicznych DJ-ów bez słuchawek zamiast standardowej ch*jni, słychać PFK albo Fokusa.

323233

2012-09-24, 14:05
A ja mam wyj***ne na jesteś bogiem. Niech sobie słuchają co chcą. CNO 2!

MindFucker__

2012-09-24, 14:18
Jak w 2008 roku wyszła książka to żadna k***a nie przeczytała tylko teraz nagły przypływ wielkich fanów.

toka

2012-09-24, 20:51
Pomijając ludzi "innych" czyt. gimbazę, ja zainteresowałem się troszkę tym zespołem oraz hip-hopem więc mam inny pogląd na to. Myślę że to dobrze, że film taki powstał, otwiera oczy i nawet jeśli to gówno prawda to jest to ładna historia. I mam gdzieś zdanie, że ktoś słucha ich od 10 lat, ja poznałem ich teraz i ch*j wam w dupę.

vizjerei

2012-09-24, 23:16
Zauważ,że ostatnimi czasy jest tak ze wszystkim.Gdzie pojawia się coś nowego i jest duży huk o tym,zaraz pojawiają się "ludzie" którzy są "WIELKIMI" fanami aktora/zespołu/filmu/drużyny czy jakiegokolwiek wokalisty.Osobiście dla mnie jest to śmieszne gdyż jestem ze Śląska i w zasadzie wychowałem się na Pakto,Kalibrze 44,Pięć Dwa Dębiec i innych zespołach które w tamtych czasach były popularne .Wtedy nikogo nie dziwił bum ,że prawie każdy jest fanem polskich zespołów sceny Hip-Hop'owej oraz Rapu.Co z tą Polską się stało,że dzisiaj "ludzie" uwielbiają te wszystkie rzeczy tylko i wyłącznie dlatego,iż jest to akurat w modzie?.Najgorsze w tym wszystkim jest to,że większość osób które się do tego przyczyniają to GIMBUSY które nie wiedzą co czynią.Jeszcze wiele takich akcji przed nami ,gdzie dzieciarnia będzie szalała za "swoimi ulubionymi" postaciami ,czy to na scenie muzycznej/filmowej czy na murawie ,a potem będą o nich zapominać i będą mieli nowych "ulubionych".Najlepszy przykład... Barca i Real.W polszy mamy teraz bum na film o Pakto"Jesteś Bogiem" i najlepszym przykładem z własnego podwórka jest kochany "Tatuś" który ma może 11-12 letniego synka.Tatuś ma coś nierówno pod kopułką i zbyt dużą sumkę na koncie bo jeździ czarnym BMW.Ubiera synusia w najlepsze "skejtowskie" ubranka (buciki...oczywiście workery(z boku butów łańcuch) ,spodnie jeansowe z szerokim rozkrokiem w różnorakie napisy(przy spodniach długi łańcuch) , Oczywiście koszulka z Pakto, biała bluza z kapturem z napisem H.W.D.P , full cap Lakersów , słuchaweczki za 450 zł(te takie z 6 na zaślepce) , najnowszy iphone .Idąc ulicą trafiam na tego malca , od kilkudziesięciu metrów słychać naprzemiennie muzę Pakto,Snoop,Pakto,Eminem ,Pakto i podbija do dzieciaków w swoim wieku i zarzuca tekstem. cyt."Yo niggas..." mi szczena opadła.Ale zaraz rozpoczyna nawijkę o szkole,o starym i cały czas wszystko nieudolnie rapuje rzucając co 2-3 słowa mięsem.Wtem podjeżdża becia i wychodzi jego tatuś.Koksik ,wydziarany gdzie się tylko da, oczywiście na ramieniu "dupny" tatuaż "Eastside" jakieś tam noże ,aniołki i jeszcze parę napisów.W aucie na full leci Pakto.Tatuś tak jak i synek również ubrany na "ciotę" .Na odchodne młody powiedział swoim kumplom "yo niggassss.. jutro k***a w budzie do ch*ja zobaczymy kto jest waszym bogiem pie**olone brudasy" , tatuś pogłaskał syneczka po główce i odjechali.Co do cholery dzieje się z tym światem ja pytam?????

Roszp

2012-09-26, 12:07
Suchar:
Niezły skok popularności.

Dziękuję za uwagę.

milk_powder

2012-09-26, 12:09
@MindFucker__
książka wcale niezła, ale na film się jakoś nie śpieszę.. denerwuje mnie robienie z magika męczennika za wiarę, hip hop, jaranie, czy ch*j wie co. durny był, to wyskoczył, co za szkoda. że tak zacytuję fokusa 'to nie brak wyboru, to był brak honoru w czynach. to nie tak, że był sam, bo to był brat, był jak rodzina'.

MMX

2012-09-26, 12:13
@up @up @up
I wtedy się obudziłeś i poszedłeś się umyć ;-)
A tak na serio to Pięć Dwa Dębiec mogłeś sobie odpuścić :-/
Aha - 1993 - stary koń jesteś, to ile mówiłeś że miałeś lat jak słuchałeś pakto. ??
Bo coś mi tu śmierdzi ;-)

Mardog

2012-09-26, 12:14
"Pkt A. Magik czyli kultura na..." Czy to nie chodzi o magów czasami? Jak już robisz temat mógłbyś się postarać.
Najbardziej mnie wk***ia, że wszyscy k***a huczą o Magiku teraz, bo film. Nie możecie się opanować? Przecież to minie, pseudo fani byli zawsze i będą zawsze, ale po krótkiej chwili znikają w czeluściach...
Więc tak samo autorze, znajdź sobie inny lepszy temat do opublikowania w poczekalni... Bo pokazujesz taki sam poziom, jak te "gimbusy"(ahh jakie to słowo na topie..) które teraz jarają się PFK/Magikiem