18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jeszcze trochę o Magiku

Ja...........ro • 2012-09-24, 10:54
Zainteresowanie Magikiem najlepiej pokaże zwykły wykres ze statystyk google Źródło
oraz szybki screen dla leniwych. Wnioski pozostawiam Wam.

Też mnie irytuje cały ten hype na fanów PFK i jak na ironię jestem kolejną osobą wrzucającą cos w tym temacie. :samoboj:

w razie czego wiecie, co z tym tematem zrobić.

Szaler

2012-09-26, 12:25
Nie rozumiem o co wam chodzi zakompleksieni fani pfk... Obejrzał sobie film o typie i jego grupie to po seansie chciałby się dowiedzieć nieco więcej i czy to zbliżone do prawdy. Tak samo jak obejrzałem filmy "Amercian gangster" to szukałem info na temat Franka Lucasa i po "Człowieku z księżyca" oglądałem na youtubie o Andym Kaufamnie. To k***a normalne.

milk_powder

2012-09-26, 12:26
@vizjerei
co w tym złego, że 12-letnie dzieciaki mają zabawę i krzyczą do siebie 'yo nigazz'? a ty nie jarałeś się dragon ballem?

Tomikchomik1

2012-09-26, 12:27
A ja dalej nie słucham Paktofoniki, ani nie oglądam filmu, a tym bardziej nie szukam o nim informacji bo gówno mnie to szczerze mówiąc interesuje. Metal forever \m/

~Tołdi

2012-09-26, 12:40
A ja ciągle czekam na odpowiedź Magika na 2 dissy wykopu :-/
Frajer jak się patrzy :mrgreen:

kapral

2012-09-26, 12:59
Ale macie ciężkie i p*zdowate życie :D przejmujecie się tym że ludzie słuchają jakiejś muzyki bo film wychodzi

konował

2012-09-26, 13:18
Jebac pfk boys lepszy.

sadystycznie bolesny

2012-09-26, 13:36
Ale wy k***a jesteście durnowaci. Chcieliście mainstream, to macie mainstream, nie płaczcie teraz k***a, że się gimbaza tym latawczykiem jara i jacy to oni "fani", a jacy wy gotowi oddać zycie. GTFO

SaintMaster

2012-09-26, 13:37
Jebnął to jebnął.. po ch*j drążyć temat?

Schabik

2012-09-26, 14:25
magik skocz po fajki

jakubkrk

2012-09-26, 15:05
A tak na prawde to jestem pierwszym fanem pfk i magika nikt nie byl pierwszy juz 1970 pod stocznia bylem na koncercie a moze to byla skocznia ?

WeeR88

2012-09-26, 15:47
Ale i tak najlepsze jest tabelka "Wyszukiwania o rosnącej popularności " i na 9 miejscu : "magik jak zginął " :D

to są prawdziwi fani!

artis1990

2012-09-26, 16:06
Lepiej żeby obecni nastolatkowie słuchali PFK jak Peje czy Popka dałna. Przynajmniej ich rap był o czymś, a nie nieustannie o szacunku, ulicy, więzieniach i prawdzie. Niestety ta dzisiejsza młodzież nia ma za ogarnięcia w wyborze, bo tylu pseudo grajków się narąbało, że strach, a dzięki temu filmowi mają możliwość zaznać prawdziwych raperów, nie pozerskiego gówna.

Żeby nie było, nie jestem żadnym hiphopowcem. Po prostu gdy ja miałem te kilkanaście latek odkryłem kaliber i pfk i na nich zaprzestałem. Mimo, że znam różnych raperów jak i różne formacje sprzed lat to i tak nie utożsamiam się ze środowiskiem hiphopowym w Polsce. Od dzieciaka słuchałem elektronicznej muzyki i tak już zostało. Natomiast jesli chodzi o hh w Polsce... to co raz większe dno się robi.

Kończąc k***a, bo się rozpisałem... niech się ludzie o pfk dowiedzą w taki sposób, mimo iż jest naganiany lekko, aniżeli mają słuchać gówna. Pis Jou.

DisHonoreD

2012-09-26, 16:08
Cytat:


Ale i tak najlepsze jest tabelka "Wyszukiwania o rosnącej popularności " i na 9 miejscu : "magik jak zginął "
to są prawdziwi fani!


cos ala Amy Winehouse :amused:

przemas1234

2012-09-26, 16:22
ty też jesteś bogiem bogiem ,też możesz pie**olnąć z okna sobie sobie .