18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"jesteśmy przygotowani"

nowynick • 2020-03-31, 13:04


i jak tu nie wierzyć władzy obserwując rzeczywistość? Naród to może i jest solidarny i zaradny w czasach kryzysu, ale jakim cudem Ci sami ludzie wybrali obecny rząd?

Pedofilek

2020-03-31, 15:52
Bo Polaki są głupie i pomagają służbie zdrowia drukując na 3D dając maseczki itp sami jesteście winni!!

maniu_1962

2020-03-31, 15:53
paczekmaster napisał/a:

Dlaczego wygrali ten rząd? Bo mieli kurewsko bardzo dosyć poprzedniego i każda alterntywa wydawała się lepsza. A wyszło jak zwykle.



Nadal nie ma alternatywy.

Pedofilek

2020-03-31, 15:56
janlew napisał/a:

Od rządu masz też panie lekarz darmowe studia na akademii medycznej, pensje ponad 10tyś w wieku 40lat i możesz zachowywać się jak panisko na włościach w przychodni czy na oddziale przez większość lub całe życie. Właśnie po to że jak przychodzi wojna czy pandemia, masz zachować się jak lekarz ...przyłbicy z drukarki 3D , czy bez



Naucz się pisac bo skrot od tysięcy piszemy tys a nie tyś!!!!! :lol: :mrgreen: :-o

Axis3d

2020-03-31, 16:34
Dobra, nie pie**olcie. Wiadomo, że to wina Tuska ten cały wirus

Promek

2020-03-31, 16:58
Sspietras napisał/a:

ja by PO było u władzy to jeszcze by nałożyło podatek na szyjących maseczki a tarcze antykryzysowa byscie sobie z tektury zrobili moze i pis mugłby zrobic wiecej a moze i nie łatwo jest miec wielkie oczekiwania trochę trudniej samemu wziasc sie i pomuc





Masz k***a bo oczy łzawią




stroona

2020-03-31, 17:02
nowynick napisał/a:

Kumpel dopiero co organizował dla szpitala w Łodzi kilkaset maseczek, szyte w zwykłej szwalni ze zorganizowanej na prędko flizeliny i co kto tam posiadał do połatania tego. Oczywiście bez żadnych atestów a lekarz, który to odbierał i tak powiedział, że dużo lepsze niż wcześniej mieli. Właśnie "mieli" - użył tego słowa .



No zajebiście k***a. Te maseczki to pewnie uszyte ze starych szmat, piżam i prześcieradeł.

Jak można być tak bardzo tępym, wierząc w takie coś, że taka maseczka uszyta z bawełny (takie są, ludzie prywatnie szyją i oddają za darmo lub sprzedają) uchroni przed wirusem ? Ja pie**olę ludzka głupota nie zna granic. Zwykły materiał jest utkany bardzo rzadko, przepuści wszystko, począwszy od śliny, smarków na spermie starego dziada kończąc. Wirus koronawirusa, jak i inne wirusy są mikroskopijnej wielkości.
Porównanie:
Rzuć garścią grochu przez siatkę ogrodzeniową o okach 10x10cm. Ile tych ziaren przeleci ? Prawie k***a wszystkie, to tak samo, jak wirus przelatujący przez maseczki uszyte z byle gówna.


Tyle w temacie...

suchysongoful

2020-03-31, 17:44
Nie no jak już Owsiaka nie szanują i nie dopuszczają do pomocy to jesteśmy zgubieni
Biada nam biada wszyscy umrzemy marnie :lol:

support3

2020-03-31, 17:50
@ janlew - PISo-lewacki-socjalisto idź być debilem gdzie indziej np na niezlaezna czy inne forum dla PISowskiej ciemnoty

luja27

2020-03-31, 18:00
I niech ktoś powie dobre słowo na te świnie z pisogrodu :!:

m1t

2020-03-31, 18:30
nowynick napisał/a:

najgorsze, że masa bydła nie ma tego świadomości. Kumpel dopiero co organizował dla szpitala w Łodzi kilkaset maseczek, szyte w zwykłej szwalni ze zorganizowanej na prędko flizeliny i co kto tam posiadał do połatania tego. Oczywiście bez żadnych atestów a lekarz, który to odbierał i tak powiedział, że dużo lepsze niż wcześniej mieli. Właśnie "mieli" - użył tego słowa.
Tymczasem co w TVP - pięciominutowa informacja o jakimś radnym z PO co był w Niemczech, zachorował i mógł innych pozarażać. Ten radny jest bliskim znajomym Kidawy Blońskiej. Migawka. Prezydent Duda walczy, podpisuje, zarządza . Autentyk z wczoraj ok 23ej. Goebbels byłby dumny.



Trzeba przyznać,że tvpis już dawno przegonił tefałeny w sianiu propagandy.
j***ni nawet im powieka nie drgnie.
Czasem zastanawiam się co ta baba z wiadomości myśli jak wraca do domu?Pewnie otwiera pół litra ,bo na trzeźwo to nie jest do przyjęcia.

janlew napisał/a:

Od rządu masz też panie lekarz darmowe studia na akademii medycznej, pensje ponad 10tyś w wieku 40lat i możesz zachowywać się jak panisko na włościach w przychodni czy na oddziale przez większość lub całe życie. Właśnie po to że jak przychodzi wojna czy pandemia, masz zachować się jak lekarz ...przyłbicy z drukarki 3D , czy bez



Brakuje tego brakuje tamtego.
To jak oni pracowali wcześniej na oddziałach zakaźnych,bez tych maseczek,fartuchów i rękawic?Czy nagle z dnia na dzień im się skończyły?


Sspietras napisał/a:

tarcze antykryzysowa



Z tektury to może nie byłaby taka zła w porównaniu z tym betonowym kołem ratunkowym jakie pis chce im zafundować.

Więcej na fb "Strajk Przedsiębiorców".




Ja...........ro

2020-03-31, 18:30
Jak to mozliwe, by polacy wybrali obecny (i poprzednie) rząd? Ano wybory sa ustawione w ch*j od wielu lat i to jie tylko w Polsce, dlatego tak kazdy rzad broni sie jak moze przed glosowaniem elektronicznym ktore mialoby rzetelne liczenie glosow wraz z dostepem do swoich danych, by ludzie sami mogli sprawdzic wiarygodnosc wynikow. Obecnie to rownie dobrze w urnie wyborczej moze byc domyslnie zainstalowana niszczarka bo i tak ch*ja mozna wierzyc tym j***nym komisjom.

ojcieckogut

2020-03-31, 19:03

maseczek, rękawiczek itp brakuje aktualnie w każdym państwie na świecie w którym jest koronawirus., W normalnych czasach w magazynach trzyma się tyle ile schodzi np. przez miesiąc. Nie trzeba więcej bo braki są regularnie uzupełniane.

Teraz jest sytuacja nadzwyczajna , potrzeby się zwielokrotniły a sił produkcyjnych nie da się zwielokrotnić w ciągu np. tygodnia.

Nikt na świecie nie spodziewał się tej epidemii, nikt nie jest na nią przygotowany. Chwała tym którzy pomagają, niech zamilkną ci którzy tylko sieją defetyzm. Pierwsze pomaga, drugie szkodzi.

Psilocke

2020-03-31, 19:09
Ja pie**ole co za naród.
Gówno lezie przez świat, a w cebulandi najważniejsze kto u koryta.
To tak jakbyście teraz wszyscy leżeli przywiązani do stołu i sprzeczali się kto wam lepiej suchą dupe kolczastym dildo zerżnął.
Za mojej pamięci a już trochę łażę po tym świecie nie było ani jednej partii politycznej, która by nie robiła dobrze. Sobie.
Osobiście uważam, że wszystkich z ulicy Wiejskiej, bez wyjątku, należy postawić pod ścianą i rozstrzelać za zdradę narodu.
Tych z lewa i prawa i tych pośrodku też.
A potem należy jeździć po domach i wszystkich, którzy rządzili od 89 roku, tu niespodzianka, rozstrzelać.

Mez

2020-03-31, 19:24
stroona napisał/a:

Ja pie**olę ludzka głupota nie zna granic. Zwykły materiał jest utkany bardzo rzadko, przepuści wszystko, począwszy od śliny, smarków na spermie starego dziada kończąc. Wirus koronawirusa, jak i inne wirusy są mikroskopijnej wielkości.
Porównanie:
Rzuć garścią grochu przez siatkę ogrodzeniową o okach 10x10cm. Ile tych ziaren przeleci ? Prawie k***a wszystkie, to tak samo, jak wirus przelatujący przez maseczki uszyte z byle gówna.



No troszkę jest tu ochrony nie do końca jest tak jak piszesz owszem sam wirus przeleci przez tę maseczkę tę i inną bez żadnego problemu tak jak przelatuje przez nią powietrze. Niemniej jednak jeżeli pacjent chory ma wirusa i się skicha to część z wirusów wystrzeli w postaci aerozolu i być może zostanie na maseczce. Dlatego piszą 1 - 1,5m odległości między ludkami. Stosując maseczkę zmniejszasz tylko szanse na zarażenie a nie całkowitą eliminację. Nawet stosując zabezpieczenie typu hazmat cały w kondonie własne powietrze nie masz 100 % szansy że nie zrobisz gdzieś buby. I też nie jest powiedziane, że jak wpadnie ci do płuc powiedzmy 50 takich wirusów to dadzą radę i nasz układ nie poradzi sobie z nimi. Ale w tej materii nie mam żadnej wiedzy.


Pozatym słyszałem, że chory na ebolę zgwałcił księdza w czołgu. Co za czort z niego :diabel:

Necromessiah

2020-03-31, 19:28
janlew napisał/a:

Od rządu masz też panie lekarz darmowe studia na akademii medycznej, pensje ponad 10tyś w wieku 40lat i możesz zachowywać się jak panisko na włościach w przychodni czy na oddziale przez większość lub całe życie. Właśnie po to że jak przychodzi wojna czy pandemia, masz zachować się jak lekarz ...przyłbicy z drukarki 3D , czy bez



No tak, bo "rząd" daje ze swoich. Dzięki takim osłom jest jak jest.