18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

"jesteśmy przygotowani"

nowynick • 2020-03-31, 13:04


i jak tu nie wierzyć władzy obserwując rzeczywistość? Naród to może i jest solidarny i zaradny w czasach kryzysu, ale jakim cudem Ci sami ludzie wybrali obecny rząd?

poiuytrewq1324

2020-04-01, 12:51
@janlew

Co za zjeb. Posłuchaj tępy umysłowy klocu, primo każde normalne studia w Polsce są darmowe, jeśli jest się w stanie zdać matmę na 30%, ale chyba ciebie ten zaszczyt ominął, skoro masz ból dupy.
Secundo 10tys za pierdzenie w stołek za 1 etat to może ma z 10% lekarzy, co to są profesorami, ordynatorami, dyrektorami, albo mają rozkręcone prywatne przychodnie. Reszta zapie**ala równo ponad 250h/miesiąc, aby mieć taką kasę, albo aby ten burdel nie pie**olnął, a ty mógł sobie wylewać szambo za zasiłek socjalny w necie, nieudaczniku. Wk***iaj do roboty, albo na porządne studia, to też będziesz miał.
Tertio coś ci się chłopie poj***ło, że taka gnida jak ty będzie mówić komukolwiek, a w szczególności osobie, której do spękanej skóry na piętach nie dorastasz co ma robić i jakie kto ma obowiązki. Wypie**alaj na wolontariusza do najbliższego szpitala zakaźnego, albo sklej wary.

A i jak już pojawisz się u jakiegokolwiek lekarza skomląc jak pies o pomoc to nie zapomnij sobie wydrukować swojego komentarza, pokazać Panu doktorowi co o Nim sądzisz, a potem wsadź sobie go w dupę. Pamiętaj, jak j***ć lekarzy na 100% to zawsze i wszędzie, nie bądź p*zda. ;-)

I się naucz pisać poprawnie nieuku.

Liton

2020-04-01, 18:55
Ło k***a.. tzw. "nastroje społeczne" muszą być na dnie, jeśli już nawet na Sadolu plują na PiS :amused:

Czekam, aż zakręcą kurek 500+ - tylko godzinę w kolejce do sklepu po popcorn nie chce mi się stać.

Tr...........ty

2020-04-02, 00:55
poligon6 napisał/a:

Wiem co się dzieje na zachodzie i uE nie zdała egzaminu nie chodzi o Polskę tylko o reszte państw.



Jak zwykle tylko nasz rząd zdał egzamin. Cały świat bierze z nas przykład i nam zazdrości.

poligon6

2020-04-02, 08:38
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jak zwykle tylko nasz rząd zdał egzamin. Cały świat bierze z nas przykład i nam zazdrości.



No widzisz gdy w Niemczech było juz ponad setka ofiar śmiertelnych, a u nas jedna to wprowadzono pierwsze ograniczenia w tym zamknięcie szkół. Co pochwalili sami Niemcy, to jedna z wypowiedzi.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-posel-do-bundestagu-chwali-zamykanie-szkol-w-polsce-nasz-rza,nId,4375724

KarpKiller

2020-04-02, 10:20
m1t napisał/a:


Czasem zastanawiam się co ta baba z wiadomości myśli jak wraca do domu?Pewnie otwiera pół litra ,bo na trzeźwo to nie jest do przyjęcia.



Ta p...ani zarabia ponad 40 tyś. zł miesięcznie, więc myślę, że nie ma takiego problemu. Za taką kasę sam bym mógł przeczytać z promptera że Jezus Chrystus namaścił Adolfa Hitlera na nowego biskupa Rzymu i nawet by mi powieka nie drgnęła. Praca lekka i co z tego, że ciężko spojrzeć sąsiadom i rodzinie w oczy. W kilka lat zarobiła tyle, ile jej wujkowi Kazkowi się nawet nie śniło.

Tr...........ty

2020-04-02, 16:48
poligon6 napisał/a:

No widzisz gdy w Niemczech było juz ponad setka ofiar śmiertelnych, a u nas jedna to wprowadzono pierwsze ograniczenia w tym zamknięcie szkół. Co pochwalili sami Niemcy, to jedna z wypowiedzi.



U nas statystyki zawsze są rewelacyjne. Liczbę wykrytych nosicieli wirusa też mamy rewelacyjną, pewnie ze względu na ilość robionych testów. Polaków mają w dupie, ale pedała z Żoliborza badają pewnie dwa razy dziennie.

poligon6

2020-04-02, 17:05
TranzystorWyklęty napisał/a:

U nas statystyki zawsze są rewelacyjne. Liczbę wykrytych nosicieli wirusa też mamy rewelacyjną, pewnie ze względu na ilość robionych testów. Polaków mają w dupie, ale pedała z Żoliborza badają pewnie dwa razy dziennie.



Oczywiście a wiesz to z.....?

Tr...........ty

2020-04-02, 18:22
poligon6 napisał/a:

Oczywiście a wiesz to z.....?



Oficjalnych danych i logicznego wyciągania wniosków (to analiza danych różnych wiarygodnych źródeł, a nie bezmyślne słuchanie TVP). Jakbyśmy na mln mieszkańców wykonywali choć zbliżoną liczbę testów mogłoby się okazać, że liczba chorych jest podobna jak we Włoszech, ale przed wyborami byłaby ch*jnia jakby prawda wyszła na jaw.



poligon6

2020-04-02, 18:46
TranzystorWyklęty napisał/a:

Oficjalnych danych i logicznego wyciągania wniosków (to analiza danych różnych wiarygodnych źródeł, a nie bezmyślne słuchanie TVP). Jakbyśmy na mln mieszkańców wykonywali choć zbliżoną liczbę testów mogłoby się okazać, że liczba chorych jest podobna jak we Włoszech, ale przed wyborami byłaby ch*jnia jakby prawda wyszła na jaw.



Z którego to dnia tani manipulancie? Chyba mało wiesz o statystyce.

Liton

2020-04-02, 23:32
poligon6 napisał/a:

Z którego to dnia tani manipulancie? Chyba mało wiesz o statystyce.



Widzisz, on więcej wie po logicznym rozumowaniu, niż gdybyś ty książkę przeczytał. A piszę to jako lekarz.

poligon6

2020-04-03, 08:25
Liton napisał/a:

Widzisz, on więcej wie po logicznym rozumowaniu, niż gdybyś ty książkę przeczytał. A piszę to jako lekarz.



Też jestem lekarzem, a nie poczekaj szejkiem arabskim. A wczoraj kim byłeś?

Liton

2020-04-03, 14:39
poligon6 napisał/a:

Też jestem lekarzem, a nie poczekaj szejkiem arabskim. A wczoraj kim byłeś?



Też lekarzem. Podobnie jak przez ostatnie 10 lat - uprzedzając twoje kolejne pytania o mój życiorys. Możesz mi wierzyć, nie musisz - mam to w dupie. Ale sytuacja jest gorsza niż "tranzystor" przypuszcza. A co ty masz na ten temat do powiedzenia - szczerze mówiąc lata mi koło małego.

poligon6

2020-04-03, 14:46
Liton napisał/a:

Też lekarzem. Podobnie jak przez ostatnie 10 lat - uprzedzając twoje kolejne pytania o mój życiorys. Możesz mi wierzyć, nie musisz - mam to w dupie. Ale sytuacja jest gorsza niż "tranzystor" przypuszcza. A co ty masz na ten temat do powiedzenia - szczerze mówiąc lata mi koło małego.



Oczywiście. Lekarz kazał przytakiwać.