18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Jestem zły" 2000r

RedBullo • 2013-05-16, 00:46
Szukałem tego tutaj, ale nie znalazłem,film z 2000r a raczej jego urywek gdyż nie mogłem go wstawić całego... "Jestem zły" to krótkometrażowy dokument pokazujący świat dzieci zamieszkujących najbiedniejszą dzielnicę stolicy - Pragę. Wydaje mi się że jest to coś co zainteresuje szersze grono tej strony

Film można oglądnąć w całości pod tym samym tytułem na YT
Polecam strasznie :)

Adolf1356

2013-05-16, 16:26
@szer.Lucjan moze laskawy pan wezmie takiego dzieciaka do swojego milusiego domu gdzie wygrzewa dupe przy komputerku i nauczy jak zyc ?

beret93

2013-05-16, 17:37
szer.Lucjan napisał/a:
wystrzelać to ścierwo albo do kamieniołomów... te patologiczne rodziny nie różnią się niczym od stad hien... a jedyne co może wyrosnąc z takich wyp***ków to dresiwa stojące pod klatką

i ten ich wzrok einsteina

A już za pare lat jak islamizacja europy wejdzie w stadium, gdzie zdamy sobie sprawe z zagrożenia to kur*a bedziesz prosił tego dresa żeby ci pomógł wpie*dolić ciapatym kozoje*com

SiuWax009

2013-05-16, 18:02
szer.Lucjan napisał/a:

wystrzelać to ścierwo albo do kamieniołomów... te patologiczne rodziny nie różnią się niczym od stad hien... a jedyne co może wyrosnąc z takich wyp***ków to dresiwa stojące pod klatką

i ten ich wzrok einsteina :amused:



szkoda ze to nie byłeś ty i nie wpie**alałeś jabłek bo nie miałeś co jeść a wtedy bym cie złamał w pół i powiedział ze twoja matka niech daje dupy a twój stary opie**ala gały na dworcu zebyś miał gdzie mieszkać nie doceniasz tego bo ci k***a mamusia da tatuś da więć h*ja wiesz o takim czymś pie**ol sie gniocie

sz...........an

2013-05-16, 18:44
Adolf1356 napisał/a:

@szer.Lucjan moze laskawy pan wezmie takiego dzieciaka do swojego milusiego domu gdzie wygrzewa dupe przy komputerku i nauczy jak zyc ?

czy ja powiedziałem że chce je brać? Bo chyba nie przeczytałeś co należy z takimi przypadkami uczynić

SiuWax009 napisał/a:



szkoda ze to nie byłeś ty i nie wpie**alałeś jabłek bo nie miałeś co jeść a wtedy bym cie złamał w pół i powiedział ze twoja matka niech daje dupy a twój stary opie**ala gały na dworcu zebyś miał gdzie mieszkać nie doceniasz tego bo ci k***a mamusia da tatuś da więć h*ja wiesz o takim czymś pie**ol sie gniocie



po Twoim wzburzeniu wnioskuję, że jesteś jednym z takich przypadków pokazanych na filmie.... wskazuje na to słaba składnia zdań.... a właściwie to brak tutaj zdań, ponieważ nie użyłeś nawet jednego znaku interpunkcyjnego... potwierdzasz tym samym tylko moją tezę, że należało takich jak Ty zutylizować kiedy był na to czas.... bo nic dobrego z was nie wyrosło. Teraz niestety za późno na łapanie takich dzikich "dzieci" bowiem zdążycie uciec przed siatką.... nie mam do was za grosz szacunku, a dlaczego? Bo dla was powieszenie kota na siatce, czy wbicie kosy pod żebra przypadkowej osobie nie różni się niczym od zwykłego splunięcia na ziemię. Mogłeś udowodnić, że się mylę, ale niestety Twój umysł neandertalczyka podsunął tylko beszty i wyzwiska + wasz ulubiony tekst "złamać w pół"

bionicle93

2013-05-16, 22:14
"zlodziejstwo to tez praca"
jestem rozj***ny jak jacykow. napalm na to getto.

Zwiastun

2013-05-17, 14:44
Pokolenie które za pare lat wpie**oli komuś kose za to że krzywo spojrzał. Kiedyś się z tego śmiano, ale dzisiaj bez kitu, trzeba być rekinem, żeby nie pożarły cię inne rekiny.

bajerek254

2013-08-26, 18:33
"Jestem zły" to krótkometrażowy dokument pokazujący świat dzieci zamieszkujących najbiedniejszą dzielnicę stolicy -- Pragę. Reżyser filmu zastosował nietypowy zabieg realizacyjny i oddał kamerę w ręce swoich bohaterów, pozwalając im tym samym samodzielnie opowiadać o swoim życiu. Efekt jego pracy jest wstrząsający. Praga i jej mieszkańcy tworzą swoisty mikrokosmos -- świat rządzący się własnymi regułami. Świat ten to obskurne podwórka, ciasne mieszkania, w których gnieżdżą się całe kilkupokoleniowe rodziny oraz powszechny alkoholizm i codzienna walka o przetrwanie.



Wrzucam pełną wersję gdyż była kiedyś tylko 5 minutowa