18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Jestem zły" 2000r

RedBullo • 2013-05-16, 00:46
Szukałem tego tutaj, ale nie znalazłem,film z 2000r a raczej jego urywek gdyż nie mogłem go wstawić całego... "Jestem zły" to krótkometrażowy dokument pokazujący świat dzieci zamieszkujących najbiedniejszą dzielnicę stolicy - Pragę. Wydaje mi się że jest to coś co zainteresuje szersze grono tej strony

Film można oglądnąć w całości pod tym samym tytułem na YT
Polecam strasznie :)

fortunately

2013-05-16, 07:34
ooo ta w szarym to jest dziewczyna, kto by pomyślał

Aeze

2013-05-16, 08:20
@up:

Po czym wnosisz? :D

ASAKKU

2013-05-16, 08:23
Koniec Świata napisał/a:

@szer.Lucjan

To chyba nie jest wina dzieciaków, że żyją w getcie i nie mają dobrych wzorców. Czasem się z tobą zgadzam, ale tutaj dałeś dupy brakiem zrozumienia dla problemów społecznych.



Kpisz czy jak???
To małe sk***ysyństwo trzeba jak najwcześniej odj***ć, zanim kiedyś będzie załóżmy Twój synek wracał do domu i mu szczeniak kosę wsadzi bo będzie mu się palić chciało.

To jest patologia a nie problem. Pokaż mi dane dotyczące wyjścia młodych z patologicznych rodzin. k***a pewnie może jakieś jednostki i wsio. Sami nie chcą nic zmienić, to k***a zagazować profilaktycznie!!!


Edit: nawiązując do kolegi poniżej. Taka biedna ta Praga, to k***a spróbuj kupić sobie tam mieszkanie. O ile dobrze pamiętam, to ostatnio po obniżkach średnio jedyne ok. 7200 zł/m2

Sorrazar

2013-05-16, 09:07
Film jest z 2000, więc uwierzcie mi, że Praga przez te 13 lat naprawdę się zmieniła. Dzisiaj jest zdecydowanie tutaj mniej kradzieży, napadów, pobić itp. niż np. na Mokotowie czy Śródmieściu. Wszystko się rozwija, ludzie otwierają restauracja i kluby i galerie (do których w żadnym wypadku nie chadzają panowie w ortalionie) Patologia niestety została, i wciąż się rozwija na paru ulicach dzielnicy. Wiem bo sam mieszkam od prawie 20 lat na Pradzie :)

Ravan

2013-05-16, 10:01
Ezoteryk

Ja jak bylem maly to sie balem na Bobrek jezdzic tam jest ku*rwa masakra...
Naprawde wspolczuje...

uosinski

2013-05-16, 10:04
@szer.Lucjan
@XasakkuX

odstrzeliwać to powinni takich ludzi jak wy, wychowani pewnie w ciepłym k***idołku, gdzie mamusia i tatuś dawali hajs na zachcianki. Tak z resztą jak i ja, ale nigdy nie powiedziałbym żeby odstrzeliwać ludzi z tego powodu, że urodzili się w biedzie, gdzie trzeba kombinować żeby w ogóle przeżyć. Jeden już tak chciał robić to na samym końcu musiał strzelić w łeb swojemu psu, partnerce i sobie. Czego wam również gorąco życzę.

xgregor

2013-05-16, 10:15
Teraz już tak nie ma, po pierwsze na Targówku ciężko spotkać "frajera", po drugie już tak tych wyurańców nie ma.
Co do stylu życia, ludzie dalej tak mieszkają, piją, ale to jest coraz żadsze
Poza tym to w kórwe stary film bo już nie ma supermarketu "HIT" tylko "TESCO" a hita pamiętam za małolata, a młody nie jestem.
A i jeszcze kawęczyńska... to praga na obrzeżach, ni jak się ma do np. targowej czy jagielońskiej

Tam to się działo.....tu małolaty się popisują ewidentnie... lamuski chcą pokazać co to nie one

Obejrzyjcie całość na YT

elda1987

2013-05-16, 10:19
koło 2.35~
[Dzieciak] - Jak się nazywasz?
[Facet] - Krzysztof Placek.
[D] - Ile masz lat?
[F] - 35
[D] Kim jesteś?
[F] Pedofilem :krejzi: (jakoś mi bardziej pasuje, niz rezyser kina akcji)



LuckyNumber

2013-05-16, 10:28
szer.Lucjan napisał/a:

wystrzelać to ścierwo albo do kamieniołomów... te patologiczne rodziny nie różnią się niczym od stad hien... a jedyne co może wyrosnąc z takich wyp***ków to dresiwa stojące pod klatką

i ten ich wzrok einsteina :amused:



Nie musisz być aż tak samokrytyczny..Widać, że nie rozumiesz zupełnie przesłania filmu.

boogeyman

2013-05-16, 10:30
Obejrzałem całość i mogę powiedzieć, że część osób mieszkająca w tych brudnych, zaszczanych slumsach wygląda całkiem normalnie. Widocznie prawidłowa socjalizacja ma prawo mieć miejsce mimo warunków, w których człowiek przebywa... Pewni ludzie rodzą się już ścierwem?

wiesiors4

2013-05-16, 11:29
Koniec Świata napisał/a:

@szer.Lucjan

To chyba nie jest wina dzieciaków, że żyją w getcie i nie mają dobrych wzorców. Czasem się z tobą zgadzam, ale tutaj dałeś dupy brakiem zrozumienia dla problemów społecznych.


Chyba po raz pierwszy się z tobą zgodzę :shock: chyba koniec świata bliski :-D

herbalix

2013-05-16, 11:38
ciekawe, jakie wyroki teraz odsiadują

Numernabis

2013-05-16, 11:48
@szer.Lucjan
Oj baranie, żebyś tak ch*ju poznał czym jest sroga bieda.

faluch

2013-05-16, 11:57
szer.Lucjan napisał/a:

wystrzelać to ścierwo albo do kamieniołomów... te patologiczne rodziny nie różnią się niczym od stad hien... a jedyne co może wyrosnąc z takich wyp***ków to dresiwa stojące pod klatką

i ten ich wzrok einsteina :amused:




Muszę Cię zmartwić, że zdaje się, że niczym się od nich nie różnisz.
Teraz przeczytaj swój post raz jeszcze.

stahkh

2013-05-16, 12:03
szer.Lucjan napisał/a:

wystrzelać to ścierwo albo do kamieniołomów... te patologiczne rodziny nie różnią się niczym od stad hien... a jedyne co może wyrosnąc z takich wyp***ków to dresiwa stojące pod klatką

i ten ich wzrok einsteina :amused:

Ja bym za to wystrzelał takie ścierwo jak Ty.

Może miałeś szczęście urodzić się w bardziej zamożnej rodzinie, ale i tak wyrosłeś na tępą i nieczułą pałę.