18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Jestem zły" 2000r

RedBullo • 2013-05-16, 00:46
Szukałem tego tutaj, ale nie znalazłem,film z 2000r a raczej jego urywek gdyż nie mogłem go wstawić całego... "Jestem zły" to krótkometrażowy dokument pokazujący świat dzieci zamieszkujących najbiedniejszą dzielnicę stolicy - Pragę. Wydaje mi się że jest to coś co zainteresuje szersze grono tej strony

Film można oglądnąć w całości pod tym samym tytułem na YT
Polecam strasznie :)

tarnold

2013-05-16, 12:17
@szer.Lucjan jesteś idiota a ci co ciebie popierają chyba nie maja własnego zdania.Tylko słuchają pseudo inteligentów.

Meretrix

2013-05-16, 12:24
To nie bieda tylko patologia, pewnie ich rodzice nie pracują bo wolą alkohol, żyją z zasiłku, są ludzie biedni którzy żyją uczciwie, nie ma problemu ze znalezieniem pracy w tym kraju, trzeba chcieć!

Mariano Mexicano

2013-05-16, 12:52
McSzczery napisał/a:

@mariano mexiano
Jesteś idiotą.



Wytłumacz mi gościu o co ci chodzi.

Pewnie dlatego ze twój mały móżdżek nie może wydedukować że film jest z 2000r i te dzieciaki mają od 20 do 25 lat i zapewne kilku z nich siedzi. A karę dożywotniego pozbawienia wolności orzeka się po 18 roku życia.

Raikiri73

2013-05-16, 13:04
szer.Lucjan napisał/a:

wystrzelać to ścierwo albo do kamieniołomów... te patologiczne rodziny nie różnią się niczym od stad hien... a jedyne co może wyrosnąc z takich wyp***ków to dresiwa stojące pod klatką

i ten ich wzrok einsteina :amused:



Do kamieniołomów! Ponoć praca uszlachetnia :D
+tych wszystkich ludzi co w więzieniach pozamykani siedzą, niech z nich jakiś pożytek będzie.

łukzdi

2013-05-16, 13:05
wiadomo łatwiej oceniać za komputera który mamusia ci kupiła niż pomuc to są normalne dzieci tylko że bez perspektyw na życie a wy jesteście banda pedałów i cwe*i pozdrawiam

Charles_Manson

2013-05-16, 13:07
k***a, jak zawsze pod tego typu filmami, fala komentarzy światowców z dobrych domów, którzy nigdy nie musieli myśleć, żeby coś do gara włożyć. Państwo eksperci, gówno widzieli i w dupie byli, ale do powiedzenia zawsze jak najwięcej.

Raikiri73

2013-05-16, 13:13
Voorhees napisał/a:

k***a, jak zawsze pod tego typu filmami, fala komentarzy światowców z dobrych domów, którzy nigdy nie musieli myśleć, żeby coś do gara włożyć. Państwo eksperci, gówno widzieli i w dupie byli, ale do powiedzenia zawsze jak najwięcej.




A skąd Ty możesz wiedzieć jak wszyscy inni mają w domach?
To że ktoś twierdzi inaczej niż Ty to swiadczy o jego zamożności?
Swoim postem trochę sam się zrobiłeś 'ekspertę' .

Lisuuu

2013-05-16, 13:17
"ja palilem z 10 razy ale mnie nie wkrecilo" rozwala

sz...........an

2013-05-16, 13:30
Koniec Świata napisał/a:

@szer.Lucjan

To chyba nie jest wina dzieciaków, że żyją w getcie i nie mają dobrych wzorców. Czasem się z tobą zgadzam, ale tutaj dałeś dupy brakiem zrozumienia dla problemów społecznych.



no dobra nie może pojechałem trochę za bardzo pod wpływem tego co zobaczyłem.... ale z drugiej strony trzeba się zastanowić teraz nad tymi skupiskami ogólnej patologii typu: rodziny żyjące w takim a nie innym świecie, i tutaj nie pomoże nawet legalizacja aborcji czy szersza dostępność środków antykoncepcyjnych. Ci ludzie nie wiedzą o czymś takim, ponieważ są w mentalnym średniowieczu, nie mam pojęcia jak można rozwiązać problem tych rodzin.... dać im kasę? Przepiją.... dać robotę? Myślisz, że im się będzie chciało?

Ja mam taką propozycję... utworzyć specjalne jednostki wojskowe które będą dzieci z takich rodzin przygarniać... nagle znajdą się szeregowi których tak bardzo potrzebujemy... a wszyscy wiedzą, że nic tak dobrze jak armia, nie wykształci im charakteru. Polecam film "kawaleria powietrzna" pokazane jest tam właśnie jak ludzie z patologicznych rodzin nagle się "prostują" albo zamiast "specjalnych" jednostek... po prostu przywrócić obowiązkowy pobór, założę się, że to rozwiązałoby chociaż w małym stopniu ten problem

Charles_Manson

2013-05-16, 13:41
Raikiri73 napisał/a:




A skąd Ty możesz wiedzieć jak wszyscy inni mają w domach?
To że ktoś twierdzi inaczej niż Ty to swiadczy o jego zamożności?
Swoim postem trochę sam się zrobiłeś 'ekspertę' .



Naprawdę taki żłob z ciebie, że nie wiesz o czym mówię? Sądzę, że gdyby komuś z powyżej wyrażających opinię typu "wystrzelać" życie dało porządnego kopa w dupę, pie**oliliby inaczej.

Mathii90

2013-05-16, 14:01
szer.Lucjan napisał/a:

wystrzelać to ścierwo albo do kamieniołomów... te patologiczne rodziny nie różnią się niczym od stad hien... a jedyne co może wyrosnąc z takich wyp***ków to dresiwa stojące pod klatką

i ten ich wzrok einsteina :amused:



nie nie nie, tak sie robi tylko z cyganami, oni niech sobie zyja ktos musi przeciez budowac drogi :roll:

narvik

2013-05-16, 14:27
Gnoi zaj***ć i do szamba.

Ozma

2013-05-16, 14:47
j***ne biedaki

Wilku220

2013-05-16, 14:54
Całość na YT. Polecam obejrzeć, bo naprawdę dobra rzecz.

bodzik155

2013-05-16, 15:40
W szkole całe oglądaliśmy. Porażka z tych dzieci.