18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eb

2013-03-21, 20:10
Ale wy jesteście wszyscy poj***ni nie wiem czym wy się tak podniecacie. Tak powinny zdechnąć wasze stare albo bachory.

j***ć was

Sz...........jk

2013-03-21, 20:16
herbalix napisał/a:



wiesz, jakie skupienie ma breneka na 40 metrów? jeśli jeleń padnie w ogniu, to tylko jak ci się zajebiście poszczęści. poza tym, kto strzela do jelenia z broni gładkolufowej?
wypalić.



Niektórzy strzelają. Wiem, 40 metrów to już maks dla tego typu pocisku. Prawda, używa się tego głównie na dziki bo ma ogromną siłę powalenia, ale różne cuda się trafiają. Może źle to napisałem, chodziło mi bardziej o oddanie celnego strzału do dużego celu, a nie o ubicie jelenia kulą.

herbalix napisał/a:


jeśli robi to myśliwy, to razem z wyrokiem skazującym traci członkostwo w pzł.

coś mi się wydaje, że o łowiectwie wiesz tyle, ile podsłuchałeś jak tata myśliwy z kolegami gadał. może też kiedyś dał ci z fuzji wypalić.



A co ja napisałem? Przeczytaj jeszcze raz. Pod słowem "powinien" kryje się to, że nie wszyscy myśliwi są łapani na takim postępowaniu. Wykluczenie ze związku to automatycznie brak dostępu do jakiegokolwiek koła. Coś się nie zgadza w moich słowach?

Masz racje, tata myśliwy, ale już nie łowi bo spasł się jak świnia :P . Bardziej wkręcił mnie dziadek i wujek.

Vampirzyca100

2013-03-21, 20:19
chmielu666 napisał/a:


Szkoda mi na ciebie czasu i klawiatury, jesteś kolejną głupią cipą z syndromem "Biedne zwierzątka, zaj***ć ludzkość"





wiesz co ci powiem chłopaczku?
Że jakby tobie ktoś walnął takiego headshota to nawet bym na to uwagi nie zwróciła :mrgreen:
dzięki za komplement , ch*j ci w dupe :mrgreen:

Wójcik

2013-03-21, 20:29
Zatroskani o los zwierzaków zieloni wyżywający się w komentarzach, czekajcie lecę po popcorn :-)
Mięsko smaczne powinno być bo bez stresu zabite.

Gebofon

2013-03-21, 20:33
Ludzie, czy wy w ogóle wiecie po co wchodzicie na ten portal? Wiecie jaka jest jego idea?!

Sadistic, a raczej rasa użyszkodników idzie w złym kierunku. Nie o taki sadol walczyliśmy przecież tak niedawno...

PS: Przypominam srogo, to nie facebook, epuls czy naszaklasa!

Joseph_Fritzl

2013-03-21, 21:27
Matematyka.. nowy temat.. skąd ja to znam..

slaiter

2013-03-21, 22:33
Czekam na opinie eksperta, w tym wypadku - myśliwego.

Wkurwiony_Zygfryd

2013-03-21, 22:37
Conscribo napisał/a:

To się Bambiś wk***i, jak to zobaczy.



Bambi jednak nie przyjdzie, :dead:

soccer

2013-03-22, 00:20
Vampirzyca100 napisał/a:





wiesz co ci powiem chłopaczku?
Że jakby tobie ktoś walnął takiego headshota to nawet bym na to uwagi nie zwróciła :mrgreen:
dzięki za komplement , ch*j ci w dupe :mrgreen:



to dowodzi tylko że niektórzy na tym portalu powinni mieć zakaz wchodzenia/ban dożywotni, bo widać że zbyt duża, niepokojącą eskalacje emocji wywyłują u nich najlepsze materiały na stronie.

Pogos

2013-03-22, 00:21
i takie rzeczy chcę widzieć na głównej a nie jakieś zj***ne obrazki czy filmiki

ma...........ok

2013-03-22, 01:35
A zauważyłem też u niektórych taką śmieszną rzecz.
Prawdziwy sadole"kochamy krew, mózgi, flaki na wierzchu, najlepiej jakiegoś murzyna, albo biednej sarenki, a ciapatego to na lewą stronę wywinąć". A jak was trochę przycisnąć, to nagle tacy dobrzy ludzie( i nie wytykajac nie raz już przyciąłem tych, co to pociskali tym, którzy bronią zwierzęta czarnych itp, by po ubytku debilnych argumentów samemu stać się takim obrońcą). Pacyfiści i miłośnicy zwierząt z was wychodzą wtedy. Ja sadolem nie jestem, choć większość staffu, który tu jest na hardzie mnie nie rusza, ale wchodzę tu, bo czasem ciekawe rzeczy obejrzeć można i o nich podyskutować. Niemniej jestem zdania, że jeśli kogoś to rusza krzywda zwierząt lub ludzi, to po co się tego wypierać? W internecie można być każdym. Czemu tak mało ludzi wybiera zwyczajnie bycie sobą.

A co do zwierzą, to któryś kretyn tutaj gadał, że jakby ta vapira poszła do lasu to zjadły by ją wilki bez mrugnięcia okiem. Stary, jak Ty porównujesz okrucieństwo człowieka do instynktu wilka, to Ty weź.. nie wiem. Poczytaj "Nad Niemnem" czy przynieś na opał, czymś się zajmij, ale nie pisz takich głupot.
Zabijanie zwierząt, bez konieczności i kłusownictwo powinno być karane śmiercią przez rozstrzelanie.
Dziękuję.
Dobranoc.

Matikens

2013-03-22, 10:06
ZA ch*j mnie to nie śmieszy, wolałbym aby zamiast jelonka był jakiś aladyn w turbanie

~Angel

2013-03-23, 13:08

taelvias

2013-03-24, 13:20
Niech ktoś zrobi gifa jak po hedszocie pokazuje się ten murzyn co darł się do kompa BOOM headshot, najlepiej żeby jeszcze jak ten murzyn to gada to jeszcze dowalić epileptyczne boom headshot.