18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

en...........an

2013-03-21, 19:18
Juz spieszę wytłumaczyć. Otóż mam prawo wyrazić swoje zdanie mimo tego że nie siedzę szczegółowo w jakimś temacie. Skrytykować również mogę. I nie bądź taki delikatny.

Zastawianie wnyk w lesie też nazywasz łowiectwem? Nie wspominając o tym że pies wj***ł mi się w coś takiego. Na szczęście wiedział że ma się nie wyrywać i obyło się tylko na strachu.

Vampirzyca100 Ostra babeczka jesteś. :mrgreen:

A co do gifa. To trochę wątpliwe czy jest autentyczny. Chodzi tu o wybałuszone gały.

Sz...........jk

2013-03-21, 19:21
Zastawianie wnyk to sk***ysyństwo, jeśli robi to myśliwy to z miejsca powinien stracić uprawnienia. Dodatkowo sprawa w sądzie i wilczy bilet we wszystkich kołach do końca życia.

Wypowiadać się możesz, ale personalne docinki nie są na miejscu, nawet na takim forum jak sadistic. Jeśli byłbyś z zamiłowania wędkarzem to mam nazwać ciebie dnem bo łowisz ryby przy pomocy wędki?

en...........an

2013-03-21, 19:26
Abdulan napisał/a:

Wypowiadać się możesz, ale personalne docinki nie są na miejscu, nawet na takim forum jak sadistic. Jeśli byłbyś z zamiłowania wędkarzem to mam nazwać ciebie dnem bo łowisz ryby przy pomocy wędki?



Nawet masz rację. Mam dzisiaj ciężki dzień. Ale nie przeproszę ani buzi buzi też nie będzie. :kop:

Vampirzyca100

2013-03-21, 19:27
Abdulan napisał/a:

@enjoypoznan

Oj, aleś ty elokwentny. Zazdrość cie bierze, że ktoś młodszy ma więcej uprawnień od ciebie? Masz ch*jowe argumenty. No, sap dalej, wyzywaj. Może poczujesz się lepiej jak swoją życiową frustrację rozładujesz w internecie.


@Vampirzyca100

A robisz?




Tak, robię. Dokarmiam zwierzęta, bo szkoda mi ich jest. A w zimie ciężko znaleźć sobie coś do żarcia. A że mam na zbyciu trochę tego i tamtego im daję ...Wk***ia mnie tylko zabijanie dla przyjemności zwierzyny. Owszem, można odstrzelić sztuki słabe, chore bądź stare, ale młode?! Nie... nie ogarniam tego świata...

en...........an

2013-03-21, 19:28
Sadystyczka a o takim dobrym sercu... kto by pomyślał. ;-)

Vampirzyca100

2013-03-21, 19:35
enjoypoznan napisał/a:

Sadystyczka a o takim dobrym sercu... kto by pomyślał. ;-)




Powiem tak... Nie rusza mnie nic, prócz krzywdy zwierząt.
Tylko tyle mam w tej kwestii do powiedzenia.

Sz...........jk

2013-03-21, 19:36
@Vampirzyca100

Jeżeli rzeczywiście dokarmiasz zwierzyne i robisz to odpowiednio mogę tylko stwierdzić, że zwracam honor. Zwierząt nie zabija się dla przyjemności, przyjemnością jest co najwyżej samo polowanie (tropienie, ustanowienie pozycji, oczekiwanie, to wszystko ma swój klimat). Myśliwi mają limity oraz okresy, w których mogą dokonywać odstrzału. Nie zabija się zwierząt młodych, to jest karane. Istnieją odpowiednie kryteria wiekowe. Nie strzelasz do wszystkiego co popadnie, a jak już to zrobisz to licz się z konsekwencjami. Każdą ubitą sztuke trzeba wpisać, każde polowanie zgłosić zapisem do książki polowań. To nie takie proste. Jedynie kłusownicy i myśliwi-debile polują wbrew wszelkim zasadom i takich ludzi się kara.

Vampirzyca100

2013-03-21, 19:38
Abdulan napisał/a:

@Vampirzyca100

Jeżeli rzeczywiście dokarmiasz zwierzyne i robisz to odpowiednio mogę tylko stwierdzić, że zwracam honor. Zwierząt nie zabija się dla przyjemności, przyjemnością jest co najwyżej samo polowanie (tropienie, ustanowienie pozycji, oczekiwanie, to wszystko ma swój klimat). Myśliwi mają limity oraz okresy, w których mogą dokonywać odstrzału. Nie zabija się zwierząt młodych, to jest karane. Istnieją odpowiednie kryteria wiekowe. Nie strzelasz do wszystkiego co popadnie, a jak już to zrobisz to licz się z konsekwencjami. Każdą ubitą sztuke trzeba wpisać, każde polowanie zgłosić zapisem do książki polowań. To nie takie proste. Jedynie kłusownicy i myśliwi-debile polują wbrew wszelkim zasadom i takich ludzi się kara.




Właśnie, i przez takich własnie "pseudo-myśliwych' mam takie zdanie na ten temat :x Mieszkam w takim miejscu, gdzie takowe zwierzaki sa wszędzie, więc dokarmianie ich to nie problem, tym bardziej, że posiadam swoje zwierzęta (czyt. konie) więc z żarciem dla reszty problemu nie ma .

en...........an

2013-03-21, 19:45
Vampirzyca100 napisał/a:




Powiem tak... Nie rusza mnie nic, prócz krzywdy zwierząt.
Tylko tyle mam w tej kwestii do powiedzenia.



Ja Cie przecież nie atakuje. Juz prędzej bajeruje. :glasku:
Ja również mam chyba spatrzone zdanie o łowiectwie przez tych pie**olonych kłusoli. No bo jak nazwać inaczej to co oni robią Zastawiają wnyki a często zwierzyna która w nie wpadnie kona kilka dni zanim zdechnie.

Vampirzyca100

2013-03-21, 19:48
enjoypoznan napisał/a:



Ja Cie przecież nie atakuje. Juz prędzej bajeruje. :glasku:
Ja również mam chyba spatrzone zdanie o łowiectwie przez tych pie**olonych kłusoli.





ulalala :mrgreen:
ale mnie zaszczyt kopnął :mrgreen:
ktoś mnie popiera ! :-P

chmielu666

2013-03-21, 20:07
Vampirzyca100 napisał/a:


Poobijać to ja bym ci mogła twój pysk za mało zabawne komentarze, też dla przyjemności :mrgreen:


Szkoda mi na ciebie czasu i klawiatury, jesteś kolejną głupią cipą z syndromem "Biedne zwierzątka, zaj***ć ludzkość"

ten_tego

2013-03-21, 20:07
czacha dymi... :-D

No i zaklaskał uszami!

Loaloa

2013-03-21, 20:07
Zwierzęta są po to, by je zabijać, obdzierać ze skóry, ćwiartować, a potem zjadać (w dowolnej kolejności). Jeśli ktoś proces fajnego uśmiercania filmuje i wstawi np. tutaj, to należy się za to dodatkowa pochwała. Nie mam pojęcia po co robić spinki z tak fajnego gifa. Raczej trzeba sie cieszyć i napawać widokiem zdziwionej sarenki.

mathew

2013-03-21, 20:07
sobie kącik wzajemnej adoracji na sadolu zrobiliście liżcie sobie dupy na privie a nie w komentarzach pod ładnym headshotem, zwierzaka szkoda ale żeby hejtowac myśliwych no bez przesady więcej tego na drogach ginie niż od kul.

herbalix

2013-03-21, 20:08
Abdulan napisał/a:



Założe się, że z breneki z 40 metrów byś do jebitnego jelenia nie trafił, no ale hejter zawsze ma najwięcej do powiedzenia.



wiesz, jakie skupienie ma breneka na 40 metrów? jeśli jeleń padnie w ogniu, to tylko jak ci się zajebiście poszczęści. poza tym, kto strzela do jelenia z broni gładkolufowej?

Abdulan napisał/a:

Zastawianie wnyk to sk***ysyństwo, jeśli robi to myśliwy to z miejsca powinien stracić uprawnienia. Dodatkowo sprawa w sądzie i wilczy bilet we wszystkich kołach do końca życia.



jeśli robi to myśliwy, to razem z wyrokiem skazującym traci członkostwo w pzł.

coś mi się wydaje, że o łowiectwie wiesz tyle, ile podsłuchałeś jak tata myśliwy z kolegami gadał. może też kiedyś dał ci z fuzji wypalić.