18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MadDave

2013-03-21, 17:22
k***a z czego on strzelał do tej sarny ? z Gustava !?

en...........an

2013-03-21, 17:46
Odpowiedni gif na odpowiednim portalu. Nie mniej jednak szkoda mi zwierzaka , o ile to w ogóle autentyczne jest.

@abdulan dnem jesteś a nie myśliwym. Kiedyś to faktycznie byli łowcy. A teraz nakupowali sobie karabinków z super mega celownikami i się zwią myśliwi k***a.

Wez jeden z drugim upoluj coś ale bez broni albo tych super gadzetów. To ni ch*ja się nie nazresz. Tylko znowu do domu na obiadek co tam mamusia upichciła. :)

Sz...........jk

2013-03-21, 18:06
enjoypoznan napisał/a:


@abdulan dnem jesteś a nie myśliwym. Kiedyś to faktycznie byli łowcy. A teraz nakupowali sobie karabinków z super mega celownikami i się zwią myśliwi k***a.

Wez jeden z drugim upoluj coś ale bez broni albo tych super gadzetów. To ni ch*ja się nie nazresz. Tylko znowu do domu na obiadek co tam mamusia upichciła. :)



ch*ja o mnie wiesz i ch*ja widziałeś. Specjalista od łowiectwa, a pewnie nigdy broni w ręku nie miał. Zresztą sądząc po twojej wypowiedzi to nawet nie wiesz jakie ograniczenia są nakładane na wyposażenie broni strzeleckiej. Założe się, że z breneki z 40 metrów byś do jebitnego jelenia nie trafił, no ale hejter zawsze ma najwięcej do powiedzenia. Dla twojej informacji, nożem myśliwskim też potrafie zabić zwierzyne, nie musze mieć broni palnej.

Czy tacy ograniczeni ludzie jak ty, nie potrafią zrozumieć, że sama broń gówno da? Twój smród wygoni sarnine z okolicy jak nie będziesz wiedział jak ją zajść. No dalej, mów, że jestem dnem, udowodnij mi, że wiesz więcej o sztuce polowania niż ja. Tobie nawet nikt broni nie wyda, bo nie masz odpowiedniej wiedzy, pozwoleń i zaliczonych egzaminów. Ba, tobie nikt nie pozwoli polować!

Do wędkarzy też sapiesz bo łowią ryby wędkami? Gdzie tacy idioci jak ty się rodzą?

białywęgorz

2013-03-21, 18:16
Chcieliście, macie, mózg rozj***ny (tak, musiałem dodać reklamę)


ma...........ok

2013-03-21, 18:35
Vampirzyca100 napisał/a:




Można to twoją morde w kiblu utopić pedale ! :mrgreen:
więc ciebie też zabiję dla przyjemności " bo można"



Gdybyś tu stała, to bym wstał (chyba) i ukłonił się nisko.
Jakiś tam poj***ny koleś napisał, bo można. Za mordowanie bezbronnych (nie wrzucajcie kretynów zjadanych przez lwy i krokodyle) i niewinnych zwierząt powinno się zamordować całą rodzinę na oczach takiego agresora, a na końcu torturować długo jego samego i również zabić.
Tyle ode mnie.

Gnój zasrany.

Vampirzyca100

2013-03-21, 18:44
Abdulan napisał/a:

@Vampirzyca100

Jestem myśliwym, strzelam do zwierząt. Bóg mnie potępi, spale się w piekle, a moje sumienie będzie mnie dręczyć do końca życia :P . No, ale chociaż wiem co jem i jest to całkiem smaczne.

A tak szczerze? W dupie mam obrońców zwierząt, którzy robią mniej dla lasu i zwierzyny niż myśliwi.





Ach, to musisz być na prawdę mega zajebisty , pozazdrościć. Pewnie wszystkie laski lecą na ciebie . Z wielkim poważaniem udław się!!!

maridok,

dzięki za ukłon :mrgreen:

Sz...........jk

2013-03-21, 18:47
@Vampirzyca100

Warto się spinać dla leśnych zwierzątek? Taki lew jakby był głodny to by Ciebie wpie**olił na żywca, wataha wilków też. Zapie**alaj lepiej w zime dokarmiać zwierzyne to wtedy możemy pogadać o Twojej dobroci dla tych żywych istot. Na razie to tylko puste pie**olenie i brak realnych działań.

Ja w przeciwieństwie do internetowych napinaczy śmiało mogę powiedzieć, że pomagam zwierzętom.

Vampirzyca100

2013-03-21, 18:54
chmielu666 napisał/a:


Wracaj do kuchni, poobijać schabowe dla przyjemności




Poobijać to ja bym ci mogła twój pysk za mało zabawne komentarze, też dla przyjemności :mrgreen:

en...........an

2013-03-21, 18:56
Abdulan napisał/a:



potrafie tylko sapać i walic gruchę



hahahaha. Synek już widzę te twoje przeszkolenia na bron i liczne zezwolenia.

Spinaj dupe więcej. I napisze ci wprost bo chyba nie zrozumiałeś. Penisem(czyt.wulgarnie) jesteś a nie myśliwym.

A teraz do lekcji won frajerze.

I nie pisz już nic bo zejżdza gwarą gimnazialną. ty k***a łowco. :wali:

Vampirzyca100

2013-03-21, 18:57
Abdulan napisał/a:

@Vampirzyca100

Warto się spinać dla leśnych zwierzątek? Taki lew jakby był głodny to by Ciebie wpie**olił na żywca, wataha wilków też. Zapie**alaj lepiej w zime dokarmiać zwierzyne to wtedy możemy pogadać o Twojej dobroci dla tych żywych istot. Na razie to tylko puste pie**olenie i brak realnych działań.

Ja w przeciwieństwie do internetowych napinaczy śmiało mogę powiedzieć, że pomagam zwierzętom.




A skąd drogi panie wiesz, że tego nie robię?
Po co piszesz, skoro nie wiesz? No po co? No dobra, kończę te wywody, bo nie ma co się kłócić z kimś takim. Pozdrawiam

Sz...........jk

2013-03-21, 19:00
@enjoypoznan

Oj, aleś ty elokwentny. Zazdrość cie bierze, że ktoś młodszy ma więcej uprawnień od ciebie? Masz ch*jowe argumenty. No, sap dalej, wyzywaj. Może poczujesz się lepiej jak swoją życiową frustrację rozładujesz w internecie.


@Vampirzyca100

A robisz?

en...........an

2013-03-21, 19:05
@abdulan ja nie napisalem ze sie znam w tym temacie ani ze mnie to w ogole interesuje.

I to by było na tyle. :xalpalm:

Sz...........jk

2013-03-21, 19:10
To skoro ten temat ciebie nie interesuje to po jaką cholere krytykujesz łowiectwo (pośrednio, poprzez krytykę myśliwych)? Ja staram się najpierw zapoznać z tematem zanim podejme dyskusję. Nie nazwe nikogo dnem z tego powodu, że ten ktoś wykonuje swoją pasję, o której nie mam zielonego pojęcia.

Loaloa

2013-03-21, 19:12
Piekny gif, kwintesencja sadola.