18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden kot i jedna sfora...

Halman • 2021-06-07, 14:35

kundle trochę popie**oliły kitku...

pioter84

2021-06-08, 07:14
Ale pamiętajcie drogie dzieci, zwierzęta nigdy nie zabijają dla zabawy.

Litwin88

2021-06-08, 09:44
Rosja tak ma. U nich to jest w ogóle dość po***ane z tymi kundlami, ewidentnie nie mają żadnych służb do wyłapywania tego tałatajstwa. Sam miałem sytuację w Pietropawłowsku Kamczackim- idę sobie z samiczką przez lasek, bo tam gdzieś punkt widokowy i takie tam banialuki, nagle słychać ogromny, narastający jazgot zza drzew. Po 30s wypadła na nas wataha około 50 burków (dobrze pamiętam z Hirołsów? wataha=50, rajt?) i lecą na nas. W serduszku już godziłem się na hospitalizację i zastrzyki przeciw wściekliźnie, kiedy okazało się, że za naszymi plecami była druga, mniejsza grupa, której nie widzieliśmy. Pierwsza wataha zignorowała nas i wyminęła z dwóch stron, po czym połączyła się z mniejszą grupą i zaczęły się zagryzać kawałek od nas. Szybka wymiana zbroi i postanowiliśmy, że jednak je*ać ten punkt widokowy :D

HermanVonSztolc

2021-06-08, 14:24
Kurde w Polsce o takich hordach psich jeszcze w srodku miasta. Slyszalo sie w sredniowieczu, ze dzikie psy kogos rozszarpaly .a u kacapków to widac na poziomie dziennym

23456789

2021-06-08, 14:50
Jak tak to potrafią się pod autem schować a tutaj tyle aut a ten sam skaczę w objęcia psów :P

solight

2021-06-08, 15:21
Zak***il bym te psy maczeta

jeden4sty

2021-06-08, 20:16
W Polsce w większych miastach praktycznie nie ma bezdomnych psów. Są za to w pipidówach i wsiach i zagadka rozwiązana - biedę umysłową ze wsi zlikwidować i będzie po problemie bezpańskich psów. Japa tam sadole, wiem, że większość zjebów stąd to wsioki j***ne i słoiki. Oczywiście pozdrawiam normalnych. Jak dla mnie pieski niech sobie żyją w spokoju, byleby tylko testy na IQ dla potencjalnych właścicieli zaczęli robić... A ci co mają ból dupy że pies nie jest przeznaczony do 40m2 - ja ze swoim wychodzę trzy razy dziennie, w tym dwa po godzinie - ani mu ruchu nie brakuje ani zabaw węchowych i jest zadowolony. Żeby tak dzieci w Polsce dostawały tyle uwagi od rodziców co mój pies ode mnie to by było dobrze.

PeteN88

2021-06-08, 21:27
Po komentarzach typu " nie lubię kotów, dobrze mu tak" widać odsetek zaściankowych wiunów na tej stronie. Tylko wieśniaki z zadupia śmierdzące oborą zawsze to powtarzają. Każdy wieśniak z mojej klasy w liceum to powtarzał :mrgreen:

Adae

2021-06-08, 23:52
PeteN88 napisał/a:

Po komentarzach typu " nie rozumiem obciagania ku*asow i bycia penetrowanym w odbyt" widać odsetek zaściankowych wiunów na tej stronie. Tylko wieśniaki z zadupia śmierdzące oborą zawsze to powtarzają. Każdy wieśniak z mojej klasy w liceum to powtarzał



Przetlumaczylem zeby ludzie ze wsi lepiej zrozumieli Twoj przekaz panie progresywny.

Ivraas

2021-06-09, 11:48
mit2 napisał/a:

Do odj***nia. Następnym razem mogą dorwać dziecko.



Tylko czekam na to, 3600 z nowego ładu zaoszczędzone na gówniaka z moich składek :)

szymon2344

2021-06-10, 13:00
j***ć koty, koty do wora wór do jeziora elo! 8-)

KaiXavaris

2021-06-11, 13:30
felek666 napisał/a:

szkoda kota, lepiej tych kundli by ktoś odstrzelił, śmierdzą i srają i leją gdzie popadnie, kot przynajmniej sąsiadowi minę zakopie



Z takimi argumentami, to dziwię się że Ciebie jeszcze nie odstrzelili.