18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebany ćpun

P@...........@C • 2012-06-01, 15:59
w radiowozie


zaraz pojawią się obrońcy marihuany- nie oszukujcie się, też jesteście ćpunami!

bullett

2012-06-02, 14:37

Scooby?



Pompon

2012-06-02, 15:20
Idz sobie przyćpaj wódki, a nie pie**olisz.

rafalskiddz

2012-06-02, 15:25
ewidentnie widać że chłop brał albo kwasy albo jakieś piguły, po trawie napewno nikt tak się nie zachowuje ;) ps. jak coś co wyrasta z ziemi może być nielegalne? ;)

PaTTern

2012-06-02, 15:29
k***a jak włączyłem filmik pierwszą moją myślą było to że znów słyszę ten poj***ny śmiech z bajek (spanczbob czy coś takiego) które oglądają moi siostrzeńcy.... i ch*j mnie to boli co brał

rickert

2012-06-02, 15:56
Shadow323 napisał/a:

To że się śmieje nie oznacza, że jest po trawce. Ewidentnie widać, że naćpał się jakiegoś gówna. Zobacz na jego histeryczne zachowanie, raz się śmieje a raz ma wzrok psychopatycznego mordercy który nie zawaha się wbić Ci kosy pod żebra. "Sam nie palę ale jestem za legalem"!!!

P.S. Wg. Ciebie palacze trawki to ćpuny? Widać ubytki w rozwoju umysłowym. Nie będę tłumaczył dlaczego i "zaszufladkowywał" samego siebie do grona ludzi jakich określiłeś mianem " ćpunów" . . .

Przemyśl zanim coś napiszesz. . .



Dobrze pomyślał! Każdy kto pali, wciąga i wącha jest ćpunem i tyle. WHO zakwalifikowało marihuanę jako narkotyk i nie zmieni tego Twoje pie**olenie na haju.

mr.knowhow

2012-06-02, 18:32
nie wiem dlaczego bronicie honoru topki na forum internetowym.

Johnnsky

2012-06-02, 20:11
Orginalne źródło filmiku na YT :
//watch?v=Wh_nZiuFC4o

Kretyni to nie żadna marihunana tylko "bath salts" coś w stylu naszych dopalaczy, ale widać, że podobnie ryje beret.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bath_salts

Adios, frajerzy !

TrooperBR

2012-06-02, 20:30
szałwia, albo fake ;f


saba11

2012-06-02, 20:48
@Shadow323

Nazwij to jak chcesz ale to ścierwo, uwierz wiem coś o tym,


...albo nie wierz, pie**ole to ale hryt to i tak gówno, i nawet zagorzali fanatycy w końcu to przyznają...

series

2012-06-03, 12:44
W waszym j***nym dysmózgim mniemaniu, każdy kto jest naćpany i się śmieje to od razu po THC tak? Jest tak wiele innych psychoaktywnych środków który różnie działają na człowieka, nie tylko po marihuanie się człowiek śmieje. ale tak, lepiej znać dwie nazwy marihuana i amfetamina z narkotyków, robić z siebie wielkiego znawce, nie umieć ich rozróżnić, chodzić i pie**olić głupoty nie znając ich działa z autopsji.. Z takim pie**oleniem to idź do podstawówki i bajeruj dziewczynki które nic nie wiedzą i będą uważały Cie za zajebistego bo Ty coś wiesz, tutaj ludziom oczu nie mydl...

adris

2012-06-03, 13:40
a tak właściwie, to po ch*j jarać to gówno ? rzeczywistość za ciężka do akceptacji...

series

2012-06-03, 13:54
Niektórym alkohol pomaga uciec od rzeczywistości, a niektórym zioło... proste jak pie**olenie..

Grz3chu12

2013-06-03, 19:12
Autor napisał dlatego "zaraz pojawią się obrońcy marihuany- nie oszukujcie się, też jesteście ćpunami!" bo pewnie nie ma motki na jaranie hahahaha

Kloneq18

2013-10-11, 14:22

Ziółko jest dobre,lubię je palić i nie uważam Siebie za ćpuna.

Ćpun to osoba która musi sobie uderzać cały czas.

Pozdrawiam.

lsklaska

2013-11-29, 10:32
jakim trzeba byc niedouczonym idotá zeby pisac ze ktos sie tak zachowuje po marihuanie. Sam jaram dlugo a mam ziomkow co pala jezcze dluzej i nigdy sie z czyms takim k*rwa nie spotkalem wiec ZAMKNIJ k***A RYJ !!!!!!!