18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebany ćpun

P@...........@C • 2012-06-01, 15:59
w radiowozie


zaraz pojawią się obrońcy marihuany- nie oszukujcie się, też jesteście ćpunami!

161ZT650

2012-06-01, 20:04
Pewnie się alkoholem naćpał, to po alkoholu najbardziej zmienia się osobowośc człowieka który przeistacza się w agresywnego i wydaje mu sie że jest nieśmiertelny.

j***ć ćpunów co ćpaja alkohol !

piotrmk

2012-06-01, 20:48
Na pewno nie bakał MJ ;]
Prędzej obstawił bym szałwię, bądź jakieś piguły.

Liluh

2012-06-01, 20:49
To się uśmiałem... ale z autora postu :) Tak, na pewno wstrzyknął sobie dużo, straszliwej marihuany. Brrr. A pogardę do pijących wódkę, też czujesz? :)

tomekjah

2012-06-01, 20:50
Dał w żyłę marihuane, napewno :)

A tak serio, to dowiedz się więcej na temat trawki, bo widać co Ci telewizja robi z mózgu...

kih0n

2012-06-01, 20:51
widać niektórzy mają takie pojęcie o narkotykach jak kaczyński. "marihuana jest z konopi? chyba nie, zresztą nie znam się"

Fedek

2012-06-01, 20:52
Palacze marihuany to słabe psychicznie jednostki, które w to uciekają bo nie potrafią inteligentniej spędzać czasu, tak samo jak pijacy...

grzybek507

2012-06-01, 20:53
Zachowuje się jak by szałwie palił..

glodnymaciek

2012-06-01, 20:55
Zauważyłem, że przyszła kolejna moda, którą kultywują niedorozwinięte zarazki, które usłyszą coś i plotą dalej, bo wydaje im się to na topie, myślą że tym właśnie zwrócą na siebie uwagę, bo: hejtują coś, co ostatnio do hejtowania jest na topie.
Bezmózgie istoty jak dla mnie... nie mają swojego zdania, nie myślą nawet, nie zastanawiają się nad problemem, o którym pie**olą. I tak - pie**olą, bo zdrową gadką nie można tego nazwać, jak już to zdrowym pie**oleniem.

I ja rozumiem, że te ze strony "wielkich internetowych szyderców" była odpowiedź, na inny mainstream, dotyczący kultywowania marihuany, dla zwały zaczęli nazywać ich ćpunami (w sumie ok - nas), a istoty obdarzone talentem do anty samodzielnego myślenia, robią później właśnie takie gówno, które mi podnosi ciśnienie.

EDIT:
I oczywiście zapomniałem powiedzieć o tym, o czym chciałem wspomnieć na początku, ale na szczęście jakieś trzeźwe jednostki, tutaj już o tym wspomniały. Koleś nie jest "śćpany" marihuaną...:
a) marihuaną nie można się zaćpać
b) koleś zażył jakieś dobre tabletki, albo ch*j wie jakieś grzyby... ale nie zioło, czy haszysz!

Lucekpfk

2012-06-01, 20:55
po ganji na pewno by takiej p*zdy nie miał ^^

Infanymous

2012-06-01, 20:57
@Fedek

Dodawać do tego, że się nie pije ani nie pali (idę o zakład, że tego nie robisz) filozofię silnej psychicznie jednostki jest jebnięte, wiesz? :amused:

ł...........na

2012-06-01, 20:58
A mi się wydaje ,że to skutki działania szałwi wieszcza ;/

koras1897

2012-06-01, 21:01
Trollują was z tymi ćpunami, bo najwięksi zwolennicy marihuany nie mają więcej niż 16 lat i tacy się najbardziej burzą, bo wydaje im się że wszystko wiedzą, ja tam mam w ch*ju że jakiś internetowy "nie wiadomo kto" mówi na mnie ćpun. ch*j mu w dupę. Wiem że palenie nie zrobi ze mnie jakiegoś geniusza, ale do k***y nędzy to mój wybór, lubię palić, nikomu tym krzywdy nie robię i nie chcę żeby rząd traktował mnie jak przestępce.
Co do tematu, to koleś na 100% nie palił trawy bo takich lotów się po prostu po zielonym nie ma.

Fedek

2012-06-01, 21:02
Jebnięte jest wydawać forse na używki. To jest logiczne

kokoszka

2012-06-01, 21:02
tak skomlą w komentach te pissdy bez dojścia :) :) :) :)

giboN31

2012-06-01, 21:12
to ni trawa