18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebany ćpun

P@...........@C • 2012-06-01, 15:59
w radiowozie


zaraz pojawią się obrońcy marihuany- nie oszukujcie się, też jesteście ćpunami!

leaky

2012-06-01, 21:17
A w zyciu to nie trawa, predzej mi to na szałwie wyglada :)

tomekjah

2012-06-01, 21:22
Najgorsze jest to, że najbardziej krzyczą Ci którzy marihuane znają tylko z filmów i telewizji.
A tak przy okazji , koleś ewidentnie wąchał, lub też brał jakieś halucynogenne świństwa.
I dla wszystkich hejterów > Pale trawkę i wiodę normalne życie.
Teraz możecie hejterzyć :)

monto

2012-06-01, 21:23
juz sie boje ze jak ludzie dalej beda miec takie pojecie o trawce to dzisiejszy rzad a nasz przyszly niczym sie nie beda roznic, na filmiku ewidentnie widac ze gosc ma straszne halucynacje, po zielonym takich "dzikich faz" sie nie ma!

przejzyjcie na oczy!!!

ray19

2012-06-01, 21:24
Kolega po mefie miał podobnie smiech i twarz mordercy na zmianę, ale ch*j, nie znam się na tym. ;d Tylko bezpieczne używki alko + raz na rok buch(sylwester:f).

xiontZ

2012-06-01, 21:34
Tutaj przedstawiam listę 20 najsilniej uzależniających i niebezpiecznych narkotyków zaczynając od najsilniej uzależniającego i najniebezpieczniejszego. Wrzucam to bo jakiś debil parę postów wyżej napisał ze my jesteśmy ćpunami a on tylko pijakiem bo woli alkohol. A teraz dla pana ignoranta niespodzianka, alkohol znalazł się na 5 miejscu aż o 6 oczek wyżej niż ta "pszeklenta marichana". Rozpie**ala mnie to jak ludzie regularnie spożywający alkohol wyzywają palaczy zioła od ćpunów. Jeszcze jedna sprawa. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie co bardziej uzależnia należałoby przeprowadzić sondę uliczna i zadać ludziom pytanie:"Co wg pana/pani powinno być legalne, alkohol czy marihuana?" Choćby skały srały, tak rozpity naród pójdzie za wódą w ogień.

1. Heroin
Class A drug. Originally used as a painkiller and derived from the opium poppy. There were 897 deaths recorded from heroin and morphine use in 2008 in England and Wales, according to the Office of National Statistics (ONS). There were around 13,000 seizures, amounting to 1.6m tonnes of heroin.

2. Cocaine
Class A. Stimulant produced from the South American coca leaf. Accounted for 235 deaths – a sharp rise on the previous year's fatalities. Nearly 25,000 seizures were made, amounting to 2.9 tonnes of the drug.

3. Barbituates
Class B. Synthetic sedatives used for anaesthetic purposes. Blamed for 13 deaths.

4. Street methadone
Class A. A synthetic opioid, commonly used as a substitute for treating heroin patients. Accounted for 378 deaths and there were more than 1,000 seizures of the drug.

5. Alcohol
Subject to increasing concern from the medical profession about its damage to health. According to the ONS, there were 8,724 alcohol deaths in the UK in 2007. Other sources claim the true figure is far higher.

6. Ketamine
Class C. A hallucinogenic dance drug for clubbers. There were 23 ketamine-related deaths in the UK between 1993 and 2006. Last year there were 1,266 seizures.

7. Benzodiazepines
Class C. A hypnotic relaxant used to treat anxiety and insomnia. Includes drugs such as diazepam, temazepam and nitrazepam. Caused 230 deaths and 1.8m doses were confiscated in more than 4,000 seizure operations.

8. Amphetamine
Class B. A psychostimulant that combats fatigue and suppresses hunger. Associated with 99 deaths, although this tally includes some ecstasy deaths. Nearly 8,000 seizures, adding up to almost three tonnes.

9. Tobacco
A stimulant that is highly addictive due to its nicotine content. More than 100,000 people a year die from smoking and tobacco-related diseases, including cancer, respiratory diseases and heart disease.

10. Buprenorphine
An opiate used for pain control, and sometimes as a substitute to wean addicts off heroin. Said to have caused 43 deaths in the UK between 1980 and 2002.

11. Cannabis
Class B. A psychoactive drug recently appearing in stronger forms such as "skunk". The subject of intense controversy over its long-term effects and capacity for inducing schizophrenia. Caused 19 deaths and there were 186,000 seizures, netting 65 tonnes of the drug and 640,000 cannabis plants.

12. Solvents
Fumes inhaled to produce a sense of intoxication. Usually abused by teenagers. Derived from commonly available products such as glue and aerosol sprays. Causes around 50 deaths a year.

13. 4-MTA
Class A. Originally designed for laboratory research. Releases serotonin in the body. Only four deaths reported in the UK between 1997 and 2004.

14. LSD
Class A. Hallucinogenic drug originally synthesised by a German chemist in 1938. Very few deaths recorded.

15. Methylphenidate
Class B drug. Brand name of Ritalin. A psychostimulant sometimes used in the treatment of attention deficit disorders.

16. Anabolic steroids
Class C. Used to develop muscles, notably in competitive sports. Also alleged to induce aggression. Have been blamed for causing deaths among bodybuilders. More than 800 seizures.

17. GHB
Class C drug. A clear liquid dance drug said to induce euphoria, also described as a date rape drug. Can trigger comas and suppress breathing. Caused 20 deaths and 47 seizures were recorded.

18. Ecstasy
Class A. Psychoactive dance drug. Caused 44 deaths, with around 5,000 seizures made.

19. Alykl nitrites
Known as "poppers". Inhaled for their role as a muscle relaxant and supposed sexual stimulant. Reduce blood pressure, which can cause fainting and in some cases death.

20. Khat
A psychoactive plant, the leaves of which are chewed in east Africa and Yemen. Also known as qat. Produces mild psychological dependence. Its derivatives, cathinone and cathine, are Class C drugs in the UK.

Sorki, ze nie będę wam tego tłumaczył. Autorem tej listy jest David John Nutt (ur. 16 kwietnia 1951) - brytyjski psychiatra i psychofarmakolog, profesor w Imperial College London. Pozdrawiam j***nych ignorantów.

ShinShu

2012-06-01, 21:52
Konsumenta nie oszukasz.
Nie pie**ol, jak nie wiesz.

evoola

2012-06-01, 21:56
@ Shadow323

Nieważne czy dajesz w żyłę, łykasz garściami Acodin, czy jarasz trawę, jeśli robisz to często i to staje się celem w twoim życiu, to choćbyś apap łykał ćpunem się staniesz. THC to taka sama substancja psychoaktywna jak reszta syfu, tylko naturalna. Nie mam nic przeciwko jaraniu od czasu do czasu na imprezie ale doskonale pamiętam kolesi jeszcze z ogólniaka, gdzie nie byłeś z nimi w stanie normalnie porozmawiać bo zachowywali się po spaleniu lufy jak pojeby. Mam również kolegów, którzy mają po 30parę lat (palą systematycznie od jakichś 15) i każda impreza kończy się zawiechą, patrzą się w jeden punkt z debilnym uśmieszkiem na ryju i pie**olą bzdury. Nie ma dnia wolnego żeby nie kombinowali zielska, nawet jeśli pijemy piwko i jest zajebista impreza. Nie, nie są chlorami, normalni, wykształceni ludzie z rodzinami a jednak do trawska ciągnie...

cykor21

2012-06-01, 21:59
Jak zwykle dyskusja miedzy 'debilami' oraz tymi 'świadomymi' palaczami trawy.

A prawda jest jedna: jak palisz czy pijesz to ćpasz i wcale nie jesteś lepszy od tego typa na filmie.

fifi

2012-06-01, 22:07
Panie kac- jesli uzywasz alkocholu to wedlug twojego toku myslenia jestes alkocholikiem no i cpunem (alkochol jest zaliczany do silnych narkotykow gdyz tak samo jak kazdy narkotyk spelnia walory oduzajace), ostatecznie jestes degeneratem, zlosliwym smrodem ktory wygniwa od srodka.

skizo

2012-06-01, 22:39
k***a co wy wiecie, "porządnemu" młodemu dali jakiś kwas, albo coś wąchać i ma p*zde przez kilka minus, posiedzi w samochodzie przejdzie jak wszystko...

ch*j mnie obchodzi wasze zdanie dla mnie może byc niezalegalizowane w PL, grama zielska kupie w 3min nie wychodząc z domu...

Leothyr

2012-06-01, 22:40
Ręce mi k***a opadają na widok większości komentarzy...
Gimbus na gimbusie pie**oli, od czasu do czasu przyjdzie jakiś wk***iony zielarz i coś skrobnie, ja pie**olę.
Szkoda słów.
:xalpalm:
No i jeszcze te diagnozy na podstawie półtora minuty filmiku...
A co jeśli to epizod psychotyczny (atak schizofrenii)? Takie rzeczy zdarzają się częściej niż myślicie.



Osobiście jestem straight edge, jakby ktoś pytał

bania88

2012-06-01, 22:43

Jackyll

2012-06-01, 22:53
może kwasik:)

mrowczas666

2012-06-01, 22:55
On musiał za rzucić LSD albo coś takiego . A ktoś kto jara trawę co dziennie a mózg mu się lasuje to ćpun tak samo jest z piciem alkoholu .

dawid910702

2012-06-01, 23:04
noe82 napisał/a:

Piwo za podpis pod filmikiem. święta racja, narkusy, komunikat, ci co piją kilka razy w tygodniu żeby mieć bombę to pijaki, ci co palą to ćpunki.

jestem pijakiem :) i dobrze mi z tym.


"Mądry" człowieku uważasz że pijąc alkohol jesteś "pijakiem"? Alkohol to narkotyk ponieważ uzależnia psychicznie i fizycznie, jesteś legalnie produkowany przez laboratoria a marihuna nie powoduje uzależnienia i nie produkuje ją człowiek a matka natura. Po za tym widziałeś aby alkohol był stosowany w medycynie ?? Marihuana dla wielu ludzi jest lekarstwem na różne dolegliwości i choroby, to nie ich wymysł tylko medycyny....