18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebane janusze, mietki i sebastiany

~Velture • 2019-07-25, 19:28
Nawet nie wiem jaka kara byłaby odpowiednia dla tych skończonych kretynów :homer:


mazga50

2019-08-03, 15:04
Strielok1 napisał/a:

Masz całkowitą rację, a producent lusterka zamontował żebyś mógł się przejrzeć, środkowe żebyś mógł oglądać się en face a lewe i prawe dla każdego profilu...



No przecież. Lusterka od jakiegoś czasu mają wmontowaną opcję prześwietlania budynków, tablic i innych pojazdów, więc moje chyba się sp***oliło. Jeśli karetka jest słyszalna z 10-20 metrów bo "ma syrenę kierunkową", to się nie dopie**alajcie, że jej inni nie słyszą inni użytkownicy, tylko wróćcie do tych starych, słyszanych z 500m dookoła.
A co do sygnalizacji świetlnej. Powstała jakaś sk***iała moda na zmniejszanie powierzchni i mocy tych lamp, ale tylko karetek, policji i straży pożarnej. Przyjrzyjcie się i porównajcie je z sygnalizacją zamontowaną na "ponadgabarytach", które walą po ślepiach (szczególnie w nocy). Nowe "koguty" np. policyjne to jakaś porażka.
Przypominam także, że pojazd uprzywilejowany poruszający się tylko na sygnałach świetlnych (bez syren), nie jest pojazdem uprzywilejowanym.

Strielok1

2019-08-03, 16:18
mazga50 napisał/a:

No przecież. Lusterka od jakiegoś czasu mają wmontowaną opcję prześwietlania budynków, tablic i innych pojazdów, więc moje chyba się sp***oliło. Jeśli karetka jest słyszalna z 10-20 metrów bo "ma syrenę kierunkową", to się nie dopie**alajcie, że jej inni nie słyszą inni użytkownicy, tylko wróćcie do tych starych, słyszanych z 500m dookoła.
A co do sygnalizacji świetlnej. Powstała jakaś sk***iała moda na zmniejszanie powierzchni i mocy tych lamp, ale tylko karetek, policji i straży pożarnej. Przyjrzyjcie się i porównajcie je z sygnalizacją zamontowaną na "ponadgabarytach", które walą po ślepiach (szczególnie w nocy). Nowe "koguty" np. policyjne to jakaś porażka.
Przypominam także, że pojazd uprzywilejowany poruszający się tylko na sygnałach świetlnych (bez syren), nie jest pojazdem uprzywilejowanym.



Ale zauważyłeś że to sytuacje z autostrady? I że karetka nie jest 500 m z tyłu tylko prawie że siedzi im na zderzaku? I do tego trąbi? Po drugie jeżeli nie słyszysz syren to sorry, wyrzuć tube z bagażnika, powinno pomóc. Jazda autem to nie wlepianie wzroku w to co jest przed maską ale ogarnianie wszystkiego co dzieje się dookoła. Każdemu zdarza się coś zj***ć za kółkiem, nie oszukujmy się . Ale tłumaczenie że karetki czy radiowozy są niewidzialne i niesłyszalne to już kpina.