18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jebane janusze, mietki i sebastiany

~Velture • 2019-07-25, 19:28
Nawet nie wiem jaka kara byłaby odpowiednia dla tych skończonych kretynów :homer:


Shanttyy

2019-07-25, 20:38
Zaj***ć taką biedę umysłową, to mało...

jakis1typek

2019-07-25, 20:38
No rzeczywiście ile można k***a trąbić ? Do pożaru jadą ? Przecież też wyprzedzają. Na autostradzie też są ograniczenia.

bartbob2

2019-07-25, 20:42
Powiedz że żartujesz...

Jack_*Daniels

2019-07-25, 20:51
Brawo za samo podjebkę, bo przecież odwagę trzeba mieć. Janusz brawo, wypie**alaj.

Strielok1

2019-07-25, 20:52
Odbierać prawko dożywotnio, konfiskować samochód, mandat powiedzmy cztero cyfrowy i 30 dni bezwzględnej odsiadki dla ameb. Albo zamówić karetki na podwoziu Urala i rozjeżdżać sk***ysynów.

tarcer123

2019-07-25, 21:16
Co robic? Odbierac dozywotnio prawko. Doszlismy do momentu w ktorym nawet osoby z zaburzeniami psychicznymi maja lejce. A samochod to nie zabawka.

niemamskarpet.

2019-07-25, 21:29
ja pie**ole, mam nadzieje żemożna jakoś tych debili ukarać na podstawie takich filmów

SuchyHarry

2019-07-25, 21:34
Velture napisał/a:

Nawet nie wiem jaka kara byłaby odpowiednia dla tych skończonych kretynów



Odpikselowanie rejestracji, podanie jej do publicznej wiadomości. Szkoda że jest RODO, bo w sumie dane takiego delikwenta też by się przydały :> Sądy tu nie działają, adekwatnych kar brak, ludzie osiągają coraz większe sp***olenie umysłowe. Czasem samosąd jest najlepszym sądem, jaki istnieje.

Ch...........KI

2019-07-25, 21:40
Obywatele tego pięknego kraju to ch*j, dupa i kamieni kupa - czyli k***y

Pan_Doktur

2019-07-25, 21:57
Często jest tak jak u mnie w regionie, że transport robią starymi po niemieckimi fordami galaxy i transporterami t5 gdzie sygnałów nie słychać wcale. Sam kiedyś się skapnąłem że prowadzę karetkę jak auta z naprzeciwka zaczęły zjeżdżać.
Myśle , że tu jest ten problem

wyrfel

2019-07-25, 22:13
Na filmie ewidentnie widać że to nie stare t4 czy transit, tylko w miarę świeże auta. Ale k***a jak jadąc można nie słyszeć że ktoś na ciebie trabi k***a minute?

Strielok1

2019-07-25, 22:16
Pan_Doktur napisał/a:

Często jest tak jak u mnie w regionie, że transport robią starymi po niemieckimi fordami galaxy i transporterami t5 gdzie sygnałów nie słychać wcale. Sam kiedyś się skapnąłem że prowadzę karetkę jak auta z naprzeciwka zaczęły zjeżdżać.
Myśle , że tu jest ten problem



Sorry ale ja mieszkam na wypiżdziejewie w kuj-pom i nawet tu takie wynalazki to rzadkość i jak już się trafi t5 czy coś podobnego to transport zewnętrzny. To po pierwsze. Po drugie kilka miesięcy temu byłem świadkiem w Bydgoszczy jak karetka nie mogła przejechać przez 2 zjebòw na chińskich komarkach, dwa pseudo samochody miejskie i suva, żeby ich przepuścić zjechalem na chodnik a seba w e42 wbił się w boczną uliczkę więc nawet oni mają prawidłowe odruchy na widok karetki. Po trzecie wreszcie po to ma się trzy lusterka w aucie żeby w nie patrzeć.

weltmajster

2019-07-25, 22:31
Hipokryzja niektórych użytkowników mnie przerasata. Kiedy naj***ni sterydami i upchani w patriotyczne szaty troglodyci biją spokojnych ludzi w Białymstoku to wszyscy się tu k***a podniecają jak to oni dobrze robią bo przecież ci rycerze cnót wszelakich bronio nas przed lgbt. Ale jak ci sami troglodyci, tyle, że ich zmotoryzowane oddziały zachowują się w taki sposób na drodze to uolaboga zabierać prawo jazdy! Otóż nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homo, uważam, że są dwie płcie ale nic mi do tego kto kogo kocha czy z kim się sypie. Jestem za wychowaniem seksualnym w szkołach i edukacji o dozwolonych czynnościach dorosłych wobec dzieci juz w przedszkolu (nie mam na myśli masturbacji i innych farmazonów podnoszonych przez czarną mafię). Najśmieszniejsze jest to, że o lgbt najbardziej p*zde drą klechy, którzy sami nie chcą pokazać dokumentów dotyczących pedofilii w kościele. Pomijając to, trzeba pamietać, ze nie ma drugiej takiej organizacji gdzie jest tyle gejów co wśród księży. Polecam książkę "Sodoma". Ale tylko tym, którzy mają zdolność wyciągania własnych wniosków. Gdyby Sebixy chciały wybić wszystkich gejów w Polsce, nie byłoby Episkopatu. A to co na filmie jest pokosiem powszechnego pozwolenia na agresję. W PRLu za takie coś by k***a nie wstała przez miesiąc, taką miałby ścieżkę.

Usztafik

2019-07-25, 22:38
@UP
Nie chce mi się czytać tych wypocin, zjedz snickersa bo Ci dupa zaraz pęknie.