18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebane janusze, mietki i sebastiany

~Velture • 2019-07-25, 19:28
Nawet nie wiem jaka kara byłaby odpowiednia dla tych skończonych kretynów :homer:


Justynka99

2019-07-25, 23:16
weltmajster napisał/a:

Hipokryzja niektórych użytkowników mnie przerasata. Kiedy naj***ni sterydami i upchani w patriotyczne szaty troglodyci biją spokojnych ludzi w Białymstoku to wszyscy się tu k***a podniecają jak to oni dobrze robią bo przecież ci rycerze cnót wszelakich bronio nas przed lgbt. Ale jak ci sami troglodyci, tyle, że ich zmotoryzowane oddziały zachowują się w taki sposób na drodze to uolaboga zabierać prawo jazdy! Otóż nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homo, uważam, że są dwie płcie ale nic mi do tego kto kogo kocha czy z kim się sypie. Jestem za wychowaniem seksualnym w szkołach i edukacji o dozwolonych czynnościach dorosłych wobec dzieci juz w przedszkolu (nie mam na myśli masturbacji i innych farmazonów podnoszonych przez czarną mafię). Najśmieszniejsze jest to, że o lgbt najbardziej p*zde drą klechy, którzy sami nie chcą pokazać dokumentów dotyczących pedofilii w kościele. Pomijając to, trzeba pamietać, ze nie ma drugiej takiej organizacji gdzie jest tyle gejów co wśród księży. Polecam książkę "Sodoma". Ale tylko tym, którzy mają zdolność wyciągania własnych wniosków. Gdyby Sebixy chciały wybić wszystkich gejów w Polsce, nie byłoby Episkopatu. A to co na filmie jest pokosiem powszechnego pozwolenia na agresję. W PRLu za takie coś by k***a nie wstała przez miesiąc, taką miałby ścieżkę.



Ale co jedno ma z drugim wspólnego poza samym faktem, że naziole to też idioci?

Moca172

2019-07-25, 23:20
weltmajster napisał/a:

Hipokryzja niektórych użytkowników mnie przerasata. Kiedy naj***ni sterydami i upchani w patriotyczne szaty troglodyci biją spokojnych ludzi w Białymstoku to wszyscy się tu k***a podniecają jak to oni dobrze robią bo przecież ci rycerze cnót wszelakich bronio nas przed lgbt. Ale jak ci sami troglodyci, tyle, że ich zmotoryzowane oddziały zachowują się w taki sposób na drodze to uolaboga zabierać prawo jazdy! Otóż nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homo, uważam, że są dwie płcie ale nic mi do tego kto kogo kocha czy z kim się sypie. Jestem za wychowaniem seksualnym w szkołach i edukacji o dozwolonych czynnościach dorosłych wobec dzieci juz w przedszkolu (nie mam na myśli masturbacji i innych farmazonów podnoszonych przez czarną mafię). Najśmieszniejsze jest to, że o lgbt najbardziej p*zde drą klechy, którzy sami nie chcą pokazać dokumentów dotyczących pedofilii w kościele. Pomijając to, trzeba pamietać, ze nie ma drugiej takiej organizacji gdzie jest tyle gejów co wśród księży. Polecam książkę "Sodoma". Ale tylko tym, którzy mają zdolność wyciągania własnych wniosków. Gdyby Sebixy chciały wybić wszystkich gejów w Polsce, nie byłoby Episkopatu. A to co na filmie jest pokosiem powszechnego pozwolenia na agresję. W PRLu za takie coś by k***a nie wstała przez miesiąc, taką miałby ścieżkę.



Kogo to obchodzi za czym jesteś, a za czym nie. ;-)

Stary_Wyjadacz_Konserw

2019-07-25, 23:25
Tą syrenę i sygnały błyskowe najwyraźniej kupili na bazarku pod kościołem. Przecież to norm nie spełnia. Może emituje z 75 dB. Żeby sygnały błyskowe działały jak należy to by chyba widzieli. Chociaż oni nie patrzą w lusterka, bo są skupieni na utrzymaniu zawrotnych 120km/h :-/ Dramat.

Strielok1

2019-07-25, 23:36
Justynka99 napisał/a:

Ale co jedno ma z drugim wspólnego poza samym faktem, że naziole to też idioci?



Tyle że kolega też jest idiotą i wszędzie musi wtykać lgbt, kościół i sebixow.

m7eznb

2019-07-25, 23:47
jakis1typek napisał/a:

No rzeczywiście ile można k***a trąbić ? Do pożaru jadą ? Przecież też wyprzedzają. Na autostradzie też są ograniczenia.



czy ty wiesz co to jest karetka? poza tym od kiedy to pożar miałby być ważniejszy niż nawet ty jako pasażer z przymusu w tej karetce?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-07-25, 23:52
Jeszcze bym zrozumiał, gdyby straż pożarna jechała...
Może to Sejm się pali...

djted

2019-07-26, 00:40
I Wy chcecie dać takim ludziom bron :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Polska jest 100 lat za murzynami. j***na Patologia. Jest jedna kara za takie coś. Zabranie prawa jazdy na przynajmniej rok. I doj***nie wiekszych mandatów za jazde bez prawka. Np 10 tys zł....

Byku35

2019-07-26, 01:05
gościu troku ty jeden autorze, trol bo takiego imbecyla aż tu nie ma

gościu troku ty jeden autorze, trol bo takiego imbecyla aż tu nie ma

i nie zgapiaj odemnie w trolingu co?

St...........on

2019-07-26, 02:22
Wszystkie karetki powinny być wyposażone w train airhorna (czy po polskiemu trąbkę kolejową) nie było by wymówki ,ze nie słyszeli.

orzech1991

2019-07-26, 05:07
weltmajster napisał/a:

Hipokryzja niektórych użytkowników mnie przerasata. Kiedy naj***ni sterydami i upchani w patriotyczne szaty troglodyci biją spokojnych ludzi w Białymstoku to wszyscy się tu k***a podniecają jak to oni dobrze robią bo przecież ci rycerze cnót wszelakich bronio nas przed lgbt. Ale jak ci sami troglodyci, tyle, że ich zmotoryzowane oddziały zachowują się w taki sposób na drodze to uolaboga zabierać prawo jazdy! Otóż nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homo, uważam, że są dwie płcie ale nic mi do tego kto kogo kocha czy z kim się sypie. Jestem za wychowaniem seksualnym w szkołach i edukacji o dozwolonych czynnościach dorosłych wobec dzieci juz w przedszkolu (nie mam na myśli masturbacji i innych farmazonów podnoszonych przez czarną mafię). Najśmieszniejsze jest to, że o lgbt najbardziej p*zde drą klechy, którzy sami nie chcą pokazać dokumentów dotyczących pedofilii w kościele. Pomijając to, trzeba pamietać, ze nie ma drugiej takiej organizacji gdzie jest tyle gejów co wśród księży. Polecam książkę "Sodoma". Ale tylko tym, którzy mają zdolność wyciągania własnych wniosków. Gdyby Sebixy chciały wybić wszystkich gejów w Polsce, nie byłoby Episkopatu. A to co na filmie jest pokosiem powszechnego pozwolenia na agresję. W PRLu za takie coś by k***a nie wstała przez miesiąc, taką miałby ścieżkę.



Nikt tu nie tłumaczy księży pedofili , czy gej pedofil czy ksiądz j***ć prądem jednych i drugich, ja też do homosiow nic nie mam póki nie starają się wymuszać na społeczeństwie specjalnych przywilejów za jakieś szemrane pieniądze na ulicach miast siejąc zgorszenie i obrażając czyjeś uczucia religijne wziętymi z dupy transparentami czy czyjąś wrażliwość estetyczną wyuzdanym ubiorem. Pedalstwo nigdy nie będzie normą i jako społeczeństwo by nie cofać sie cywilizacyjnie nie możemy pozwolić na coraz większą ofensywę LGBT która stara się sięgać po dzieci w wieku przedszkolnym. Ja osobiście bym ich nie kopał na tych marszach, nie pochwalam też takiego zachowania, ale rozumiem że niektórym nerwy puszczają jak te cioty wychodzą i z coraz większym nadęciem i dezynwolturą czy wręcz arogancją starają się wmawiać i pouczać społeczeństwo jak się powinno postępować wobec nic, co im się powinno dać, jak się powinno wychowywać dzieci żeby kolejne pokolenia w ogóle nie stawiały sobie pytań typu 'czy bycie homo jest normalne?' oraz innych natury społeczno-kulturowej, żeby im w ogole przez myśl nie przeszło takie pytanie, ba, żeby postawienie takiego pytania było piętnowane. Nic dobrego ten ruch LGBT nie przyniesie. Wszystkie te ruchy ideologiczne które wyróżniają jedną grupę społeczną spośród innych gdzieś gubią po drodze sens, szczególnie jak ich argumentacja czemu to robią jest fałszywa, sterowana z góry. Bycie homo nie będzie normalne. Jak bycie trendowatym. Nie uczmy dzieci że bycie trendowatym jest spoko. Uczmy że trzeba umieć ich zrozumieć, tolerować, zapraszać do społeczeństwa jeśli są odrzucani ale nie starać się prezentować tego jako coś fajnego. Nie twierdzę że od promocji pedalstwa na ulicach przybędzie gejów i świat się zawalił, to tak nie działa, ale wtłaczając do głów młodych jakieś nowe pojęcia, nowe zasady, odsuwamy ich od pojęć które ukształtowały tę cywilizację, które dały jej możliwość do wzrostu aż do obecnego momentu. Jest jeszcze tu kwestia co jest normalne z bo o tę definicję rozbija się często rozmowa o tych ideologocznych sprawach: czy np. jeśli za 100 lat dojdzie do tego że będzie społeczne przyzwolenie na to aby dzieci współżyły z dorosłymi albo 50% dzieci będzie mialo wahania osobowości czy orientacji seksualnej to czy to będzie obiektywnie ok? Może i będzie. Bo zmieni się społeczny odbiór takich zjawisk, mechanizm ich powstawania będzie społecznie akceptowalny itd. , będzie to ok? Jest to filozoficzne pytanie wręcz. To że będzie to akceptowane to nie znaczy że nie doprowadzi do nasilenia się dewiacji, zwyrodnienia (które oczywiście nie będzie miało swojej obecnej definicji), zaburzeń tożsamości ze społeczeństwo przestanie się rozwijać, ewolucja zawróci, spadnie demografia i hmm wyginiemy? Może nie. Nie od razu. Musiałoby się to wszystko naprawdę rozhuśtać i ktoś musiałby w porę tego nie zatrzymać. Ostatecznie nie jestem jakimś też zapalonym fajterem o bytność ludzkości na Ziemi bo ani homo sapiens dla Ziemi się nie przysługuje wręcz przeciwnie, ale jednak jest to gatunek myślący i warty tego by się rozwijał, żeby wszechświat dążył do coraz szerszej samoświadomości, zakładając że jesteśmy potomkami tzw. Wielkiego Wybuchu a nie Boga. Ale jeśli Boga to tak samo - nie sam wszechświat jest katalizatorem naszego poznania i rozwoju a zarazem i celem a Bóg który jeśli nas stworzył i dał nam plan do wykonania to bawmy się w to życie i żyjmy aby poznawać co jest na dalszych lewelach i wtedy - no cóż j***ć Ziemię, idziemy po swoje. Zagalopowałem się. W każdym razie podsumowując - ja tam bym tych LGBT tak nie promował bo tylko nieszczęście z tego jakie będzie.

~Velture

2019-07-26, 06:20
weltmajster napisał/a:

Hipokryzja niektórych użytkowników mnie przerasata. Kiedy naj***ni sterydami i upchani w patriotyczne szaty troglodyci biją spokojnych ludzi w Białymstoku to wszyscy się tu k***a podniecają jak to oni dobrze robią bo przecież ci rycerze cnót wszelakich bronio nas przed lgbt. Ale jak ci sami troglodyci, tyle, że ich zmotoryzowane oddziały zachowują się w taki sposób na drodze to uolaboga zabierać prawo jazdy! Otóż nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homo, uważam, że są dwie płcie ale nic mi do tego kto kogo kocha czy z kim się sypie. Jestem za wychowaniem seksualnym w szkołach i edukacji o dozwolonych czynnościach dorosłych wobec dzieci juz w przedszkolu (nie mam na myśli masturbacji i innych farmazonów podnoszonych przez czarną mafię). Najśmieszniejsze jest to, że o lgbt najbardziej p*zde drą klechy, którzy sami nie chcą pokazać dokumentów dotyczących pedofilii w kościele. Pomijając to, trzeba pamietać, ze nie ma drugiej takiej organizacji gdzie jest tyle gejów co wśród księży. Polecam książkę "Sodoma". Ale tylko tym, którzy mają zdolność wyciągania własnych wniosków. Gdyby Sebixy chciały wybić wszystkich gejów w Polsce, nie byłoby Episkopatu. A to co na filmie jest pokosiem powszechnego pozwolenia na agresję. W PRLu za takie coś by k***a nie wstała przez miesiąc, taką miałby ścieżkę.



Matka wie, że ćpiesz?

EksplozjaSmaku

2019-07-26, 07:23
Co to za czasy, ze teczowi najezdzaja sadola :-D

Wiewór

2019-07-26, 07:26
Mam ubaw z internetowych sędziów i prawników:
Łodbieroć prawo jazdy do końco rzycio!
łałto mu zobroć!
do wienzienia na łożyowcie!

Ludzie jebnijcie się w głowy.
Auto może należeć do pracodawcy lub rodziny. Dlaczego oni mają być karania? Nie jesteśmy chinami, żeby ludziom zabierać własność prywatną.
Prawa jazdy też nikt nie ma prawa nikomu zabierać dożywotnio bo prawo do jazdy samochodem jak dla mnie jest elementarnym prawem każdego.. Można orzekać zakaz prowadzenia pojazdu tylko czasowo w ramach ściśle określonych okoliczności.
Nieuchronność kary, szybkie i bezwzględne jej nałożenie działa wychowawczo i odstraszająco.
Za takie wykroczenia goście powinni następnego dnia stanąć przed sądem i dostać po 10000 zł grzywny.
Gwarantuję wam, że do końca życia będą wzorowo prowadzić.

szala90

2019-07-26, 07:31
Oby do któregoś z tych kretynów na filmie miała przyjechać karetka którą będzie inny debil blokował.

~Bambi~

2019-07-26, 08:01
Wiewór napisał/a:

Mam ubaw z internetowych sędziów i prawników:
Łodbieroć prawo jazdy do końco rzycio!
łałto mu zobroć!
do wienzienia na łożyowcie!
Ludzie jebnijcie się w głowy.
Auto może należeć do pracodawcy lub rodziny. Dlaczego oni mają być karania? Nie jesteśmy chinami, żeby ludziom zabierać własność prywatną.
Prawa jazdy też nikt nie ma prawa nikomu zabierać dożywotnio bo prawo do jazdy samochodem jak dla mnie jest elementarnym prawem każdego.. Można orzekać zakaz prowadzenia pojazdu tylko czasowo w ramach ściśle określonych okoliczności.
Nieuchronność kary, szybkie i bezwzględne jej nałożenie działa wychowawczo i odstraszająco.
Za takie wykroczenia goście powinni następnego dnia stanąć przed sądem i dostać po 10000 zł grzywny.
Gwarantuję wam, że do końca życia będą wzorowo prowadzić.



Rzeczywistość jednak jest odrobinę inna. Skoro komuś użyczasz pojazd, powinieneś tego użytkownika w takiej sytuacji wskazać. Wielokrotnie słyszałem tłumaczenia ludzi, że nie wiedzą, kto użytkował pojazd... Nie wiem z kogo tacy ludzie chcą robić idiotów. Dlatego też w polskim prawie obowiązuje odpowiedzialność karna właściciela pojazdu w sytuacji, gdy nie wskaże on kierującego który popełnił dane wykroczenie.
Jak najbardziej również w polskim prawie występuje środek karny w postaci dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych o czym stanowi art. 42 par. 3 kk. Praktycznie każde twoje prawo (oprócz praw fundamentalnych - prawo do życia etc.). można ograniczyć.
Moim zdaniem tego typu czyn powinien być odrębnym występkiem w kk i w związku z tym powinien obowiązywać obligatoryjnie zakaz prowadzenia pojazdów na zasadach opisanych w art. 42 par 2 kk.