18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebane ćpuny w samochodzie

P@...........@C • 2012-06-09, 12:55
wstrzykiwały sobie marihuanę


j***ć ćpunów (tych którzy tylko palą też) :mrgreen:

Se...........ki

2012-06-10, 17:59
Z marihuaną, jest podobnie jak z alkoholem z czasów prohibicji w USA. Amerykanie największe spożycie trunków wyskokowych, odnotowali właśnie gdy szalała prohibicja. Mój tata jest leczony na raka płuc, a jego leczenie przyśpieszyłaby właśnie marihuana, która jest nielegalna. A jakie choroby można leczyć papierosami, lub ich pochodnymi?

Dz...........su

2012-06-10, 18:03
Nie, modzi też wiedzą, że narkotyki są do dupy i nie akceptują oraz nie szanują ćpunków.

Fedek

2012-06-10, 18:46
@Dziad z Lasu
brawo! Czyli jednak są jakieś zdrowe jednostki w tym chorym zgimnazjalizowanym społeczeństwie internetowym

opson

2012-06-10, 18:56
@ xiontZ

No też dałeś przykład elokwenta. Co do samej marychy to nie mam zdania , ale autorytet w tym temacie w postaci gościa który dorobił się na ch*jach i k***ach w dennych utworach nie jest strzałem w dziesiątkę.

Witkens

2012-06-10, 19:27
xiontZ napisał/a:

Nie chciałem zabierać głosu w tym temacie, ale mam pytanie. Czy modzi nie widza, ze pan kac to j***ny troll? Mały człowieczek, który zza monitora komputera próbuje się dowartościować poprzez tego typu komentarze:j***ć ćpunów (tych którzy tylko palą też) :mrgreen: Jest zbytnim ignorantem by pojąć temat, o którym pisze ale prawdopodobnie czuje takie ciśnienie na odbyt, ze musi zabrać głos. A może pan kac denerwuje się bo mama zabroniła mu palić i w ten sposób rozładowuje swoja skrywana frustrację? Znowu dałem się wciągnąć w bezcelową dyskusję z idiotami, którzy pomimo braku wiedzy na dany temat chcą uchodzi za "spejalistuf". Masz tutaj wywiad z 'ćpunem'. Jeżeli po obejrzeniu dalej będziesz zestawiał palaczy zioła z narkomanami to jesteś po prostu niereformowalnym, niedouczonym imbecylem. Albo policjantem co w sumie wychodzi na jedno :roll:



Łał!! uploadujesz film z liroyem mówiącym o ziole, musisz być prawdziwym łobuzem... na pewno paliłeś marihuanę zanim to jeszcze było popularne, co?

xiontZ

2012-06-10, 19:28
@Еремей_ирония
Szmata? Kolejny wielki mistrz ciętej riposty. Powiem ci tak, jeżeli ktoś nie atakuje moich poglądów to ja nie atakuje jego poglądów. To taki mały kontratak. Nie można dawać na siebie pluć i twierdzić, ze pada deszcz. Atak jest forma obrony. Zdaje sobie sprawę, ze większość z was, żyjąc w tak rozpitym kraju jak polska uznaje wódę co weekend za normę, ale spójrz prawdzie w oczy, alkohol to narkotyk o wiele groźniejszy i niosący jedynie szkody, żadnych zalet spożywania gorzały nie stwierdzono. Statystycznie istnieje ogromne prawdopodobieństwo, ze sam jesteś narkomanem nawet nie dopuszczając do siebie takiej myśli. A tak na zakończenie odnośnie tej szmaty, którą mnie poczęstowałeś, pozdrów mamę.

czaro9 napisał/a:

@xiontZ
Pozdro i jebnij się czymś ciężkim w łeb


Wezmę sobie ta wskazówkę do serca. Uwielbiam jak j***ne randomy wpie**alają się w poważne dyskusje niosąc ze sobą tak cenne porady.

Dziad z Lasu napisał/a:

Nie, modzi też wiedza, że narkotyki są do dupy i nie akceptują oraz nie szanują ćpunków.


Zwłaszcza Pener, który obnosi się ze swoim spożywaniem Luksusowej (tak, tak drogie dzieci, alkohol to narkotyk). Albo Linekk, do których absolutnie nic nie mam (Linekk, wiesz, ze cie lubię, misiu ;-) ) Weź ty się, k***a zastanów zanim coś napiszesz ok? ;-)
Pewnie i tak usuniecie mi posta bo wam się nie spodoba i kłóci się z wasza ideologia.

opson napisał/a:

autorytet w tym temacie w postaci gościa który dorobił się na ch*jach i k***ach w dennych utworach nie jest strzałem w dziesiątkę


A czym ty jesteś w stanie się pochwalić? Co takiego osiągnąłeś? Czemu reporterzy nie chcą robić z tobą wywiadów? Czemu nadal tak cicho o twojej osobie? Nosz k***a, co za naród, ktoś coś osiągnął w życiu to k***a i tak nie dobrze bo się dorobił na "ch*jach i k***ach". Jesteś zajebisty. A teraz zaszyj się gdzieś w swojej trollowej norze i psiocz na innych.

Wiem, ze tym postem wypowiadam wojnę ostatnim sprawiedliwym zgrywającym obrońcuf moralności ale jebie mnie to. Żyjemy w zakłamanym świecie gdzie to co naturalne jest zabraniane a szkodliwe substancje tworzone przez człowieka są ogólnie dostępne i wyniszczają ludziom mózgi. Jebie mnie już to ponieważ palacz zioła zawsze będzie gorszy od człowieka, który co weekend chleje wódę przy grillu. Ale wiecie co? Niech każdy robi to co chce ;-) Na koniec tylko pytanie do przemyślenia. Jak myślicie, dlaczego w krajach (na zachodzie od Polszy) gdzie zioło jest akceptowalne i nikt nie wyzywa palaczy marihuany od ćpunów nie ma strachu, żeby wyjść wieczorem na spacer? Wyjść do pubu na mecz? Zastanówcie się nad tym, a jak to nie pomoże to już k***a nie wiem.

marna

2012-06-10, 19:35
xiontZ, miło, że akurat o tych modach wspomniałeś, ale pewnie nie przeczytają i tak bo za długi ten wywód ;)

kontownik

2012-06-10, 19:38

marysie sie pali nie wstrzykuje

dziekuje dobranoc

marna

2012-06-10, 19:45
kontownik napisał/a:


marysie sie pali nie wstrzykuje

dziekuje dobranoc



takie bajki to możesz se u siebie na dzielni opowiadać..



:amused:

RadzioC

2012-06-10, 20:13
tak czytam wasze wypociny ze aż se zapale ... kto nie wie ten i tak nie zrozumie, a kto wie temu tłumaczyć nie trzeba :P pace Y

Leothyr

2012-06-10, 20:22
konstantynopolitanczyk napisał/a:

tak czytam wasze wypociny ze aż se zapale ... kto nie wie ten i tak nie zrozumie, a kto wie temu tłumaczyć nie trzeba :P pace Y


O gwałceniu dzieci na dobrą sprawę można powiedzieć dokładnie to samo.

Domb3k

2012-06-10, 20:34
A skąd wiadomo , że na tym filmiku wstrzykiwali sobie marihuane a nie jakieś inne dziadostwo ? jakieś dowody?

spr

2012-06-10, 20:41
A co jakby P@N K@C i xiontZ okazali się być tym samym człowiekiem? zienia wszystko co?
.Haha, Na świecie są i dobrzy ćpuni i źli porządni i co k***a? ;)

filthy666

2012-06-10, 20:45
Powiem prosto, bo do ciemnoty tak trzeba. O ziole wspominać nie będę bo to popierdółka. To, że wam się nie podoba zażywanie substancji psychoaktywnych to wasza sprawa, że innym się podoba to ich sprawa, tak? Więc weźcie się zwyczajnie odpie**olcie, jak ktoś tak się bawi to niech się bawi, jak zjebie sobie życie to jego sprawa. Poza tym istnieje coś takiego jak RDU (Responsible Drug User), niestety są oni traktowani tak samo jak j***ne wyrzutki społeczne co dają dupy za krechę. Ja się pytam k***a czemu? No z jakiego powodu? Ćpam mniej lub więcej od naprawdę sporego czasu, nie stoczyłem się, nie przej***łem kasy, nie zabiłem nikogo, uczę się, zarabiam, funkcjonuje. A to że czasem wolę przygrzać zamiast iść na miasto i chlać piwsko jak większość społeczeństwa to co? A zresztą do nikogo i tak nie dotrze... A ja w sumie swoje wiem, środki ostrożności zachowuje, ryzyka jestem świadom a bawię się 3x lepiej niż te wszystkie any-narkotykowe świętoszki ^^ Plus, połowa z was to hipokryci - narkotyki to ZUO, ale naj***ć się co weekend to podstawa nie? (no przecież alkohol to nie narkotyk, nie uzależnia, nie szkodzi, nie wpływa na równowagę chemiczną ustroju a tym bardziej nie zmienia samopoczucia....) k***a co za ludzie /facepalm

dback

2012-06-10, 21:03
xiontZ napisał/a:

Nie chciałem zabierać głosu w tym temacie, ale mam pytanie. Czy modzi nie widza, ze pan kac to j***ny troll? Mały człowieczek, który zza monitora komputera próbuje się dowartościować poprzez tego typu komentarze:j***ć ćpunów (tych którzy tylko palą też) :mrgreen:

A może ty byłeś zbyt tępy by zauważyć tu podpuchę i po prostu oburzyłeś się jak gumbusowy wpieniacz?