18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebane ćpuny w samochodzie

P@...........@C • 2012-06-09, 12:55
wstrzykiwały sobie marihuanę


j***ć ćpunów (tych którzy tylko palą też) :mrgreen:

jacekmatys

2012-06-10, 00:22
Ja nie palę ale wytłumaczcie mi co tam robią na drugim planie jednorożce??

Suq-Madiq

2012-06-10, 07:36
xiontZ napisał/a:

Jest zbytnim ignorantem by pojąć temat, o którym pisze ale prawdopodobnie czuje takie ciśnienie na odbyt, ze musi zabrać głos.



Marihuana to narkotyk i to, ze potupiesz nozka i wysrasz sie w poscie na jakims forum w internecie tego nie zmieni.

xiontZ napisał/a:

A może pan kac denerwuje się bo mama zabroniła mu palić i w ten sposób rozładowuje swoja skrywana frustrację? Znowu dałem się wciągnąć w bezcelową dyskusję z idiotami, którzy pomimo braku wiedzy na dany temat chcą uchodzi za "spejalistuf".



Poki co tylko ty mi wygladasz na idiote. Dorabiasz sobie do cpania ideologie, a tych ktorzy maja inne zdanie nazywasz imbecylami. Przy okazji, zdanie 'jebac cpunow' nijak nie ma sie do uchodzenia za specjaliste. Autor jak i pewnie spora grupa ludzi po prostu was pie**oli, szmaty. :ok:

Rozmiar666

2012-06-10, 09:53
To jest już nudne. Prowokują was a wy się spinacie. Ciekawe czy w nocy idąc do domu wolelibyście spotkać grupe "ćpunów" zbakanych. Czy takich sfeconych albo naj***nych.

piotrekz03

2012-06-10, 10:50
HoffMan napisał/a:

sam pale przyznam sie i nietrawie ludzi ktorzy nazywaja palaczy marichuany cpunami.... k***a to przeciez nieuzaleznia, wszystkie filmy cytaty reportaze i inne pie**oly to jedna wielka sciema, dopuki sam niezapalisz i niedowiesz sie jak to jest to sie niewypowiadaj... cpuna mozna nazwac kolesia co laduje w kanal ciezki sprzet hera i inne syfskie chemiczne gowno... teraz powiedzcie mi czym jest marichuana....???? tak jest to krzew :D a zkad mamy zielen....??? dal nam to wasz stworca :) umnie on nazywa sie JAH...



naucz się pisać człowieku, bo przynosisz wstyd sobie i sobie podobnym (palącym trawkę) :homer:



Taki miły skecz.

skizo

2012-06-10, 17:04
~P@N K@C nie wiem za co ci dali plemnika przed nickiem ale faktycznie jesteś sfrustrowanym trollem : /

sz...........an

2012-06-10, 17:09
Jeśli ktoś chce ćpać - prosze bardzo, chce zapić sie na śmierć ok, chce pozbyć się niechcianego dziecka poprzez aborcje - mam to w dupie, chce eutanazji ok... w tym pustym polskim społeczeństwie ktoś powinien w końcu wyjść i uświadomić tą bandę nieuków, że pozwolenie nie znaczy przymus, jak dla mnie etyczne sprawy typu narkotyki, aborcja, eutanazja powinny byc raz na zawsze rozwiązane poprzez ich zalegalizowanie! Bo dać człowiekowi wybór to coś co podobno dał nawet Bóg, a odbierają to tzw. władze i puste społeczenstwo, co jakiś randomowy kowalski ma do tego, że Nowak usunął dziecko, narkotyzował się i chce eutanazji... powiadam wam :D NIC, to jest podejscie folksdeutscha - a bardziej będe dbał o własnego sąsiada bo to przecież moje życie i moje sumienie w związku z czym go podpie**ole

a co do ludzi mówiących że marycha nie uzależnia - jesteście bambusy w błędzie ale nic nie mam do waszego stylu bycia bo mnie to zwisa, możesz sobie nawet hodować konopie w odbycie, ale na litość Boską przestańcie pieprzyć ze to nie uzależnia bo uzależnić można się od wszystkiego a już tym bardziej od takich środków.... wymagacie od ludzi którzy nie popierają palenia większej swobody za to od siebie już niczego

Earth

2012-06-10, 17:11
Narkotyk to narkotyk. Żal mi ćpunów.

vajron

2012-06-10, 17:14
Nazywanie każdego kto pali ćpunem to jak nazywać każdego kto pije alkoholikiem. A alkohol to też narkotyk, więc w sumie od ćpunów nas wyzywacie, samymi nimi będąc.

Leothyr

2012-06-10, 17:15
Najlepsze jest to, że w prawie narkotykowym wszystko pozostało bez zmian i ludzie nadal idą do paki za posiadanie kilku gramów marihuany.
Tylko Palikot pie**oli bzdury i przez niego dziesiątki dzieciaków idą do pierdla.

j***ne ćpuny, Policja was jebie :mrgreen:

sz...........an

2012-06-10, 17:21
a btw. mam urodziny dziś. Dawać ciemne piwko :D

BMWswap

2012-06-10, 17:25
P@N K@C napisał/a:

wstrzykiwały sobie marihuanę



ciekawe historie opowiadasz :)

Leothyr napisał/a:


j***ne ćpuny, Policja was jebie :mrgreen:



zapomniales ze policja to też ludzie (tak wiem, ciezko w to uwierzyc) w robocie robią to co im karzą, ale po robocie są sobą, wracają do domu, chleją na umór, palą ziele, cpają inne rzeczy, biją żony, dzieci itp wiec nie pie**ol mi tu

szer.Lucjan napisał/a:

a btw. mam urodziny dziś.



kogo to obchodzi? :roll:

Fedek

2012-06-10, 17:28
Marihuana jest dla trzodoplewców i ćpunów! :D Taki jest fakt! Gimbaza się nie liczy w tym dyskursie publicznym. Również ta mentalna, czyli zostaje ja sam i ewentualnie paru innych użytkowników, nie licząc modków gimbodków :D

czaro9

2012-06-10, 17:33
@xiontZ
wyzywasz pana kaca od "niereformowalnych, niedouczonych imbecyli" za to, że "zestawia palaczy zioła z narkomanami" i generalizuje, a jednak sam nie dalej jak w następnym zdaniu robisz to samo ze wszystkimi policjantami.
Więc jeżeli chcesz naprawiać świat to zacznij od siebie bo to co napisałeś tyczy się przede wszystkim Twojej szanownej osoby.
Pozdro i jebnij się czymś ciężkim w łeb

Leothyr

2012-06-10, 17:33
BMWswap napisał/a:

ale po robocie palą ziele, cpają inne rzeczy, biją żony, dzieci itp wiec nie pie**ol mi tu



Marian Pudzianowski

2012-06-10, 17:48
Ćpun = narkoman. Marihuana jest narkotykiem, bo jest substancją zakazaną. Więc nie spinajcie się, ćpuny, że ktoś tak na was mówi i prawidłowo definiuje. :lol: