18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać ruch

Niedzwiedz23 • 2017-04-04, 21:13
Krótki filmik o zwierzętach, które nie rozumieją prostego zdania: ,,Ale ja za nikim nie jestem"

Prawdopodobnie wcześniej kozaczył, obrażał nie ten klub co trzeba i ta informacja trafiła nie do tych co trzeba :D

dachshund

2017-04-05, 17:41
Są na terytorium Polski złoża uranu?

~Velture

2017-04-05, 18:01
dachshund napisał/a:

Są na terytorium Polski złoża uranu?


Są ale nie opłaca się bo taniej kupić od innego kraju niżeli j***ć się w wydobycie.

HoreShet

2017-04-05, 18:48
Jak sp***oloną amebą umysłową trzeba być żeby fizycznie krzywdzić człowieka który nie kibicuje jakiemuś sp***olonemu klubowi który nic nie osiągnie na arenie światowej, ja pie**ole.

biciu86

2017-04-05, 21:06
Jeśli chodzi o takie pseudo-sportowe konflikty to ogólnie ludzie są poj***ni. W Bydgoszczy, skąd pochodzę, są dwa kluby - Zawisza i Polonia. Pierwszy to głównie piłka, drugi żużel. No i ch*j i tak się napie**alają między sobą. Przecież to ma sens. Pozdrawiam kibiców.

Niedzwiedz23

2017-04-05, 21:35
biciu86 napisał/a:

Jeśli chodzi o takie pseudo-sportowe konflikty to ogólnie ludzie są poj***ni. W Bydgoszczy, skąd pochodzę, są dwa kluby - Zawisza i Polonia. Pierwszy to głównie piłka, drugi żużel. No i ch*j i tak się napie**alają między sobą. Przecież to ma sens. Pozdrawiam kibiców.


Pozdrawiam z Torunia, Elana i Apator, ta sama sytuacja :D

scrab

2017-04-05, 22:03
AleDlaczego napisał/a:

j***ne zwierzęta. Wszystkich ze stadionów powinno się wyłapać i wywieźć w p*zdu na syberię.



Według mnie można by to zrobić inaczej.
Skoro tak lubią się bić, to trzeba przebudować stadiony na areny i robić igrzyska. Wpuszczasz kiboli na arenę, a na trybuny rodziny z dziećmi.
Niedziela, słoneczko, popcorn, sielanka. Każdemu kibolowi rozdać broń- miecz, trójząb, maczeta itp. i niech się leją ku uciesze gawiedzi. a tego co zostanie dobić z broni krótkiej i już - problem rozwiązany.

vexes

2017-04-05, 22:45

biciu86

2017-04-06, 23:00
Niedzwiedz23 napisał/a:


Pozdrawiam z Torunia, Elana i Apator, ta sama sytuacja :D



A tak tak, znam sytuację, 5 lat na UMK spędziłem, więc oprócz miłości do Bydgoszczy poznałem też miłość między Apatorem i Elaną :mrgreen:

Pozdro