18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać ruch

Niedzwiedz23 • 2017-04-04, 21:13
Krótki filmik o zwierzętach, które nie rozumieją prostego zdania: ,,Ale ja za nikim nie jestem"

Prawdopodobnie wcześniej kozaczył, obrażał nie ten klub co trzeba i ta informacja trafiła nie do tych co trzeba :D

mateusos

2017-04-04, 21:31
Teraz trafila do tych co trzeba. JpD jakim trzeba byc pojebem...

fr...........07

2017-04-04, 21:32
Ale plask, jakby ktoś kotlety w niedziele ubijał :D

Al...........go

2017-04-04, 21:37
j***ne zwierzęta. Wszystkich ze stadionów powinno się wyłapać i wywieźć w p*zdu na syberię.

Nekromantheon

2017-04-04, 21:51
do kamieniołomów, był by pożytek i za wywózkę by się zwróciło

CieńWiatru

2017-04-04, 22:13
prawdopodobnie to bomba atomowa wybuchnie. znalazł sobie słabego do skatowania. takim kibolom trzeba ręce i nogi łamać !!

makumbah

2017-04-04, 22:24
Gorąco kibicuję, aby kozaczka z filmu dorwały kozaczki z ruchu.

momonon

2017-04-04, 22:33
@up Złapiemy, nie bój nic.

gustav665

2017-04-04, 23:05
jak cie biją Patriotic to wystarczy zacząć śpiewać Hymn, wtedy staną słupem i zaczną śpiewać a ty sp***olisz

pochminick

2017-04-05, 05:24
Bity - koszulka Pitbull West Coast.
No, raczej Pit Bòl.

Wojny śmieci.

Terminantor

2017-04-05, 06:19
Każdego kibola pod pluton egzekucyjny, albo do Auschwitz... :emo: :emo: :emo: :emo: :gilotyna: :gilotyna:

BanujNasNieMichalka

2017-04-05, 06:23
Jak się można hurwa nawet zabijać dla barw przecież to wszystko to ustawka Ci kibole w piździe maja piłkę nożna i klub, pozerka żeby towar ganiac bo nie mogę sobie tego wyobrazić ze można być takim debilem i wjebac się w kogoś z maczetami zwykli mordercy i amen niech ich wszystkich szybko pozamykaja przecie to gangusy są.

~Velture

2017-04-05, 06:56
Podobna akcja jak za gówniarze mnie dresy chciały skroić i sklepać kiedy jechałem na giełdę komputerową z kumplem.
Podeszło do nas 2 takich sebiksów o kilka lat starszych (no a jak wiemy kilka lat różnicy jak chodzisz do 6 podstawówki to w ch*j różnica fizyczna).
Złapali nas i tekst "za kim jesteś?". Zgłupieliśmy.
"No mów k***a za kim jesteś frajerze." Nieśmiało zapytaliśmy o co chodzi i o kim mowa.
"k***a mów za kim jesteś bo cię zajebię. Legia czy widzew k***o j***na". Niestety nie oglądałem piłki i jedyne co mi świtało w głowie to, że legia jest warszawska ale bałem się czy widzew przypadkiem też nie z warszawy. Więc obsrany w ch*j odpowiedziałem- "Za naszymi!"
Dresy złapały zwiechę na chwilkę aby przetworzyć. "No to k***a za kim jesteś?" - powtórzyli.
Powtórzyłem "Za naszymi". Dresy znów musiały schłodzić procesory.
I nas puścili ale k***a gacie to prawie obsraliśmy i fart, że nie musieliśmy wymieniać klubu z nazwy bo 50% szans na wpie**ol było.

Sabajone

2017-04-05, 07:08
Tak się tylko zastanawiam, dlaczego nie ma ustawek kibiców siatkówki albo ręcznej? :wtf:

Dlaczego nikt nigdy nie pyta czy jestes za AZSem czy za BBTSem... Zastanawiające...