18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać ruch

Niedzwiedz23 • 2017-04-04, 21:13
Krótki filmik o zwierzętach, które nie rozumieją prostego zdania: ,,Ale ja za nikim nie jestem"

Prawdopodobnie wcześniej kozaczył, obrażał nie ten klub co trzeba i ta informacja trafiła nie do tych co trzeba :D

~Velture

2017-04-05, 07:54
Sabajone napisał/a:



Dlaczego nikt nigdy nie pyta czy jestes za AZSem czy za BBTSem... Zastanawiające...


Za kim k***a jesteś? Za AZSem czy za BBTSem?

alexwudeka

2017-04-05, 07:54
Taaaa, a bluzę Pit Bull to nosi od parady? Typowe kibicowskie wdzianko :)

i

2017-04-05, 08:06
Piękna historia Velture, lubie takie :)

Sabajone

2017-04-05, 08:34
Velture napisał/a:


Za kim k***a jesteś? Za AZSem czy za BBTSem?



Taki ch*j :P Za BKSem żeńskim :D

parolpl

2017-04-05, 09:16
Nie ma całego zajścia, więc nie ma co oceniać, ale widać, że moralne sebixy też się znajdą.

Biancaaaa

2017-04-05, 10:11
Kiedyś pojechałam do kina z 6letnim bratem. Miał na sobie bluzę z logo Chemik. Na dworcu w Opolu Dwóch roslych chłopów niegrzecznie zwraca się w naszą stronę - co Qrwa, jakim qrwa prawem młody tak się nosisz, qrwa co jest? Nie masz innych bluz ?

:shock: :shock: :shock:

Zapytałam czy mogliby poszukać sobie starszych dzieci do zaczepiania bo nie mam czasu i ochoty tutaj się z nimi użerać... Ostatecznie zaprezentowałam że posiadam sprawny paralizator i ten argument ich przekonał :lol:

RedIsGood

2017-04-05, 10:50
W czasach ogólniaka znajomy skinhead - patriota pojechał na wycieczkę klasową do stolycy i tam zapoznał sobie grupkę ładnie ostrzyżonych lokalsów w kolorowych ubrankach. Po wstępnym obwąchaniu panowie zadali mu kultowe pytanie:"za kim jesteś". Odpowiedział podobnie jak gość z nagrania. Też dostał w mordę. Jak widać patriota patriocie patriotą. W tym wypadku zwyciężył patriotyzm lokalny a kolega był ogólnokrajowym.

FralTral

2017-04-05, 11:42
Nigdy nie kumałem nienawiści między piłkarskiej.

Ograniczenia sobie sami budują, i szukają wroga - bo potrzebują takiego do egzystencji.
Tymczasem jest od groma możliwości do znalezienia sobie odpowiedniego wroga.

Np. Kościół katolicki, dyma Polaków, wyprowadza pieniądze z polski, roszczy sobie prawa do ziem, robi sieczkę z mózgów i jeszcze każe klęczeć na kolanach za to.

Niemcy EU, lobbują o wpływy w naszych największych dochodowych firmach.

Ukraina - co prawda uważam że grzechy z ojca na syna nie przechodzą - to warto by im oddać za wołyń kawałek podobnej smakowej akcji.

Byli Ubecy - za zdradę ojczyzny.

Czarni - za zj***ne geny i dominację genetyczną.



Al...........go

2017-04-05, 12:42
Sabajone napisał/a:

Tak się tylko zastanawiam, dlaczego nie ma ustawek kibiców siatkówki albo ręcznej? :wtf:

Dlaczego nikt nigdy nie pyta czy jestes za AZSem czy za BBTSem... Zastanawiające...



Bo żeby być kibicem piłki nożnej nie potrzeba intelektu. Inteligentni ludzie nie rozwiązują sporów siłą. Zasady w ręczną/siatkówkę są zbyt skomplikowane dla niektórych i została im tylko piłka nożna.

waloos

2017-04-05, 12:44
Jestem niemal pewny, że to nie byli żadni kibice tylko zwykli idioci z jakiegoś śląskiego gimnazjum - stawiałbym na świętochłowice albo rudę śląską - tam chyba wpływy różnych klubów są najbardziej wymieszane.

Złapali chłopaczka kilka lat młodszego, pewnie wśród swoich znajomych mógł gadać głupoty o klubach, a te pojeby myślą że zyskają szacunek bo wpie**olili młodszemu.
Będzie zupełnie na odwrót, teraz się zainteresują nimi chłopaki z ruchu - a chłopaki z klubu za którym oni idą będą mieli ich w dupie, bo wj***li małolatowi.

Chcą bandyterki to niech się w nią bawią na całego.
Mam szczerą nadzieję, że do tego małego się zwrócą jacyś dobrzy koledzy i podpytają kto mu wj***ł. Oj jak bym się cieszył na filmik z rewanżu.

qhasz

2017-04-05, 15:11
j***ć ruch i inne pseudo zespoły z ekstraszitu !

Novik

2017-04-05, 16:22
Sadistic portal sędziów