18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jean Cloude van Damme na Ukrainie :)

anatomopatolog • 2014-02-01, 02:47
Van Damme ruszył z pomocą :)

pr...........as

2014-02-01, 14:05
Kamera... akcja! Flesze błyskają, trzeba się pokazać!

Dranzes

2014-02-01, 14:22
Ukraina to takie pseudo-państwo, które nie powinno istnieć a już w ogóle czemu mają taką dużo powierzchnię to tego też nie rozumiem.

kenzol

2014-02-01, 14:38
A nie wydaje Wam się, że ta cała szopka z przyłączeniem Przemyśla do Ukrainy to jest napompowany boom przez jakichś dziennikarzy? W Polsce też są organizacje radykalne, które mają ekspansywne ideologie. Gdyby przeprowadzono wywiad z Adamem Czeczetkiewiczem (ten od Konona) to też padłyby słowa o rewizji granicy Polsko-Niemieckiej na korzyść Polski. Potem zostałoby tylko odpowiednie nagłośnienie tej sprawy i mamy sensację. A z takiego obrotu cieszy się tylko Rosja, bo Polacy przestaną się wtrącać w wyzwolenie Ukrainy, skoro całe polskie społeczeństwo jest oburzone słowami protestującego, który nie dość że gówno może w tej chwili zrobić, bo jest niewolnikiem komunistów u siebie, to jeszcze chce Polakom Przemyśl zabrać. To się nie dodaje :)

EvilDog

2014-02-01, 14:57
JackCola napisał/a:

Wypowiedz ukraińskiego rzecznika opozycjonistów dla Rzeczpospolitej o oderwaniu Przemyśla i okolicznych powiatów od Polski i przyłączeniu ich do Ukrainy oraz o próbie marginalizowania morderstw wołyńskich była " Strzałem w kolano " aż do tej chwili byłem zwolennikiem tego co działało się na majdanie ponieważ uważam ,że każdy naród powinien być wolny z prawem o własnym decydowaniu o sobie , również naród ukraiński ale po słowach jakie wypowiedział rzecznik opozycji jestem dalej zwolennikiem wolności narodów za wyjątkiem narodu ukraińskiego , mało tego uważam wręcz ,że ten naród nigdy nie powinien dołączyć do narodów wyzwolonych !



Czytam i ręce opadaja :/
Sam jestem z Ukrainy w polsce mieszkam od 12 lat, ale często odwiedzam ojczyzne. I powiem tak. Ukraina dzieli sie na 3 części:

Wschód- gadaja po rosyjsku, lubią rosje bo cały czas z nia współ pracuja, utrzymują po niekąd ukraine (kopalnie węgga, fabryki i takie tam, cos jka w polsce Sląsk). Podoba sie jej wmiare jak jest chcoć chciał by żeby było lepiej i niechce nic robic przeciwko Rosji

Ukraina centralna- chce wejśc do UE bo myśłi że cos sie zmieni, bo oprócz wielkich miast na uboczu jest troszkę bidnie i nie ma pracy, a jak jest to za małe pieniadzą. Dla tego też zaczoł sie ten cały majdan bo ludzie juz poprostu wqrwili sie na mase bo chcą zmien i jedna np. była by wejscie do UE, co miało by po skutkować żeby sie skończyło taka rozpowrzechniona korupcja która panuje na Ukrainie (choc szczerze ja ja lubie bo za pieniadze można wszytko załatwić, a w polsce nie doś że ch*ja załatwisz za kase to jesze musisz mieć plecy) no i wogle było by cos nowego.

No i zostaje Ukraina Zachodnia (przede wszystkim były polski Lvów bo to jest stolica zachodu tak jak wschodu Donieck) gdzie dominują wasi kochani bendery , którzy nie nawidzą wschodznią ukraine i nie przepadaja za centralną, gadaja wyłacznie po ukraińsku , a ukraińców gadajacych po rosyjsku (bo ukraina jest 2 jezyczna chyba nawet urzędowo) nazywaja kacapami. Duzo tam jest ludzi poj***nych przepełnioncy nienawiścią w szystkiego co nie ukraińskie (zwałasza do rosji) polaków natomiast nie lubia przez historie... tak ! tak sie składa że polacy tez nie byli cacy dla ukrainy i zawsze te regiony zachodnije ukrainy (nie mówie o Lvowie) bo ukraina chyba nalerzała do Polski i chopi byli poprostu pod władaniem polskiej szlachy która też nie była cacy (pańszczyzna i te sprawy, za czasów podstawówki czytało sie lektury o polskich panach i jacy byli) wiec tez niektórzy z nich przez to nie lubią polaków, choc reszta ukrainy ma na to poprostu WYj***nE BO TO BYŁO W ch*j CZASU TEMU! A tych benderowców to oprócz ukrainy zachodzniej (choć i tam ich nie wszystcy trawia) nie traktuje powarzenie i nikt za nimi nie przepada, bo tak sie skłąda że te oddziały UPA nie mordowali tylko polaków, a wszsytko jak leci i co nie mówi po Ukraińsku czyli ukraińców też.

I niesamowicie wqwai mnie jak po wypowiedezeniu gupki debibi o skrajnio nazjonalistycznych poglądach (z którymi udawało mi sie czasami gadać i jak zagadywałem o UPA i o mordach na polakach (bo juz mnie tego w polskiej szkole nauczyli) to słyszałem często zajebisty argumęt "a co byłeś tam ze sie tak wypowiadasz, nei wiec nie wiesz jak było na prawde ?") którzy do końca sami nie wiedzą czego chcą) jest oceniany cały naród! W polsce też nie brakuje zjebów i różnych odłamów którzy do dziś twierdza że Jaruzelski jest bohaterem, a rozwał zwiazku sowieckeigo to była zbrodnia i co przez to trzeba osądzać wszystkich polaków ze są komunistami ?

I tyle chciałęm powiedzieć qrwa, bo od momętu rozpoczęcia majdanu ukraina jest tematem TOP na sadisticu i wqrwiało mnie jak po każdym zobaczeniu flagi UPA bądź wypowiedzi jakiegoś debiba leci szambo na cała ukraine.

PS.
Na końcu taka perełka z której sie niezle ubawiłęm. Jak Kaczyński był na tym majdane i cos tam pie**olił do mikrofonu do ukraińców to wałśnei z ... benderocami :D (mozna obejrzeć filmiki te czarne flagi to ich) i jeszcze i uściskiwał dłoń. Zapewnie nie wiedział z kim stoi, ale mnie to ubawiło.

(i pie**oli mnie ortografia, bo zapewne błedy są, ale tylko na tyle opanowałem polską pisownie, choć po polsku mówie bez akcentu)

slisky1

2014-02-01, 15:07
@JackCola


Sprawa z Ukraińcami wygląda następująco (jestem z Przemyśla).
Post wyżej idealnie opisuje" zaistniały podział na Ukrainie. Największa swołocz to Ci co mieszkają na zachód od Kijowa, nie znoszą Polaków i wszystkiego co z Nami jest związane. Plus, śmią twierdzić, że Lwów jest Ukraiński. :evil:

Nie dalej jak wczoraj na wykopie był ten link
"Tu dalej jest Polska" o babuszce, która śpiewa Polskie pieśni patriotyczne, aż się łza w oku kręci.

Ps

Przemyśl, może i nie jest w granicach Ukrainy, ale co z tego, jak miasto jest w ich rękach ;/ (jedni z najbogatszych to ukraińcy)

Nestoreish

2014-02-01, 17:17
Nie ma czegoś takiego jak naród ukraiński...

DeNaimad

2014-02-01, 19:01
Czytam komentarze i widać jak ludzie wierzą wszystkiemu co się opisze w mediach. Stado baranów, idiotów, dziwić się, że w Polsce mamy tak słabą władzę, co wiąże się też z sytuacjom gospodarczą. Wcześniej każdy pisał, że życzy Ukraińcom, tego żeby wygrali z oligarchiom i pachołkami putina. Nagle jedna informacja, o Banderach, która stanowi jakiś znikomy procent, dokładnie tak jak taki ONR u nas i jest obrót o 180 stopni i każdy debil życzy im, żeby zostali pozabijani przez milicję i tak w ogóle to Ukraina nie powinna istnieć. Nie dziwię się, że nasza gospodarka wygląda jak wygląda, skoro mamy takich idiotów za wyborców. Szczam na was.

Izmael

2014-02-01, 22:48
Wolna Ukraina to słabsza Polska- proste

Maletusz1994

2014-02-03, 21:09
Nie ma czegoś takiego jak "naród" ukraiński... jeśli ta mieszaninę chłopów pańszczyźnianych , kozaków i tatarów nazywamy narodem to popełniamy ZAJEBISTY błąd merytoryczny :) .