18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jean Cloude van Damme na Ukrainie :)

anatomopatolog • 2014-02-01, 02:47
Van Damme ruszył z pomocą :)

choina004

2014-02-01, 11:40
To Van Damme jest z Ukrainy?

BoomShakaLaka

2014-02-01, 11:52
choina004 napisał/a:

To Van Damme jest z Ukrainy?



Ta, jasne... a Schwarzenegger pewnie z Austrii... ;)

Dymekx

2014-02-01, 11:59
Należy położyć monstrualnego ch*ja na sprawę ukraińską i tyle. Zwłaszcza, że ich bohaterami są mordercy Polskiej ludności, a Janukowicz dogaduje się z ruskimi, ni jedna ani druga strona nam nie na rękę. Niech się pobiją zrobią jeszcze większy dym a my weźmiemy co nasze, zresztą jak i inni ich sąsiedzi.

Cyrk

2014-02-01, 12:00
Jakbyśmy mieli polityków z jajami to Polska by pojechała do Rosji dogadać się jak pokroimy Ukrainę, bo nie wierzę, żeby ten sztuczny twór złożony z na siłę sklejonych Rosjan i Polaków utrzymał się na dłuższą metę...

JackCola

2014-02-01, 12:01
Cytat:

Cóż za brednie. To była wypowiedź nacjonalisty, a nacjonaliści mają to do siebie, że nie za bardzo liczą się z innymi nacjami. Na szczęście stanowią niewielki procent społeczeństwa, są jednak potrzebni, bo to oni walczą o ideały, nie bojąc się poświęceń.



UPA nigdy z nikim nie wojowała, tylko mordowała bezbronnych cywili. Nigdy "ukrainiec" samodzielnie nie walczył z nikim silniejszym od staruszka, kobiety w ciąży albo dziecka. Według ciebie walczyli o" ideały"Wytrzeźwiej po burzliwej nocy . Teraz idź się prześpij nieco.Pewnie Szlomo Pasikowitz już kamerę szykuje - "Pokłosie 2" o biednych banderowcach palonych przez Polaków!
W rolach głównych Jankiel Szczur i Mitzwach Szczur.

artur_sz13

2014-02-01, 12:03
Chłop jak dąb do tego biegły w sztukach walki. Czyżby "bratnia pomoc" Spetznazu jako Tietiuszka?

satan696

2014-02-01, 12:13
@up slyszalem ze ex-specnaz sie tez tam kreci, moze rosja doslala slavic corps jeszcze(pro ruscy, najemnicy glownie byly specnaz) Berkut sam w sobie jest czyms jak OMON czyli de facto to ukrainski milicyjny specnaz, podejrzewam ze jakby mieli rozkaz to sam kijowski Berkut by rozgonil majdan wjeden wieczor.

BoomShakaLaka

2014-02-01, 12:20
JackCola napisał/a:



UPA nigdy z nikim nie wojowała, tylko mordowała bezbronnych cywili. Nigdy "ukrainiec" samodzielnie nie walczył z nikim silniejszym od staruszka, kobiety w ciąży albo dziecka. Według ciebie walczyli o" ideały"Wytrzeźwiej po burzliwej nocy . Teraz idź się prześpij nieco.



Nie mówiłem o UPA tylko ogólnie o skrajnej prawicy. Upa to mordercy i musimy Ukraińców o tym uświadamiać.

Mojoo

2014-02-01, 12:31
Jak zwykle gównoburza w komentarzach, a ja wam powiem tyle.
Ludzie to ludzie, będą mnie atakować Ukraińcy to nie pozostanę dłużny. Jednak póki co, niech sobie walczą za swój kraj. Wy z waszymi komentarzami pełnymi uogólnionej nienawiści, tylko nakręcacie konflikt, podobnie jak te pachołki z którymi tak naprawdę walczycie. Ludzie to ludzie, i nie jestem skłonny uwierzyć że wszyscy co do jednego mają takie zdanie jak ten pseudo-narodowy chłam. No chyba, że też mają swojego ukraińskiego sadistica gdzie napinają tam sobie nawzajem poślady, tak jak ludzie powyżej:)

Re...........lo

2014-02-01, 12:55
JackCola napisał/a:

Wypowiedz ukraińskiego rzecznika opozycjonistów dla Rzeczpospolitej o oderwaniu Przemyśla i okolicznych powiatów od Polski i przyłączeniu ich do Ukrainy oraz o próbie marginalizowania morderstw wołyńskich była " Strzałem w kolano " aż do tej chwili byłem zwolennikiem tego co działało się na majdanie ponieważ uważam ,że każdy naród powinien być wolny z prawem o własnym decydowaniu o sobie , również naród ukraiński ale po słowach jakie wypowiedział rzecznik opozycji jestem dalej zwolennikiem wolności narodów za wyjątkiem narodu ukraińskiego , mało tego uważam wręcz ,że ten naród nigdy nie powinien dołączyć do narodów wyzwolonych !



Co k***a?! Grozisz mi?!

A tak serio to popraw inerpunkcje i skladnie bo za nic w swiecie nie rozumiem tego co napisales. Wyglada to jak wypociny schizofrenika, albo zwykego debila.

Pozdro

Steven

2014-02-01, 12:56
BoomShakaLaka napisał/a:



Cóż za brednie. To była wypowiedź nacjonalisty, a nacjonaliści mają to do siebie, że nie za bardzo liczą się z innymi nacjami. Na szczęście stanowią niewielki procent społeczeństwa, są jednak potrzebni, bo to oni walczą o ideały, nie bojąc się poświęceń.

Prawy sektor (czyli opozycja ukraińska, to ich rzecznik tak popłynął w wywiadzie o którym piszesz) ustosunkował się do tegoż wywiadu( link TUTAJ) i mimo że skruchy za zbrodnie u nich nie widać, to widać chęć porozumienia. Najlepsze dla nas wszystkich byłoby w tym momencie odsunięcie Ukrainy od rosji, co więcej, warto sprawić, by to Polska stała się głównym Ukrainy sojusznikiem.

Pamiętajmy o zbrodniach i walczmy o prawdę, ale nie bądźmy głupi. Dużo jest spekulacji na temat przyszłego rozkładu sił w europie i na świecie i w dużej ich części jest mowa o możliwej potędze Sojuszu Międzymorza(państw z obszarów Rzeczpospolitej Obojga Narodów). Ukraina potrzebuje Polski i odwrotnie.



Niemcom nie wybaczę i banderowcom też nie.

poldekmisiak

2014-02-01, 13:07
Pałować upowców sk***ysynów! To gorsze niz czerwoni!

Natej

2014-02-01, 13:19
To co z tym Lwowem? Ile można k***a czekać...

artur_sz13

2014-02-01, 13:23
Z tego co piszą na niektórych stronach to Majdan sponsorują osoby wyznania handlowego więc nie ważne jak to się skończy, to i tak Ukraińcy na tym stracą.

My jednak powinniśmy patrzeć na siebie a z naszego punktu widzenia wejscie Ukrainy do UE będzie datą końca polskiego rolnictwa (aczkolwiek Zachód będzie na to nalegał bo w środku Ukrainy niemcy holendrzy i nawet chińczycy mają wielkie parutysięczne połacie ziemi i to nie byle jakiej tylko 1-2 klasa takiej jakiej w Polsce jest bardzo mało. Takie niskie koszty produkcji jakie oni będą mieli bez ceł to jest wyrok praktycznie dla polskich rolników).

mjolnir

2014-02-01, 13:42
JackCola napisał/a:

Wypowiedz ukraińskiego rzecznika opozycjonistów dla Rzeczpospolitej o oderwaniu Przemyśla i okolicznych powiatów od Polski i przyłączeniu ich do Ukrainy oraz o próbie marginalizowania morderstw wołyńskich była " Strzałem w kolano " aż do tej chwili byłem zwolennikiem tego co działało się na majdanie ponieważ uważam ,że każdy naród powinien być wolny z prawem o własnym decydowaniu o sobie , również naród ukraiński ale po słowach jakie wypowiedział rzecznik opozycji jestem dalej zwolennikiem wolności narodów za wyjątkiem narodu ukraińskiego , mało tego uważam wręcz ,że ten naród nigdy nie powinien dołączyć do narodów wyzwolonych !


k***a nie wiem w jakim tym świecie żyjesz, Polska nadal nie jest wolnym Państwem.